I stroje a zařízení se časem opotřebují. Pro navrácení do původního stavu použijte náhradní díly, mezi kterými najdete ventily, akumulátory, elektromotory, spojky, příruby, spojovací materiály, kompenzátory, manometry, progresivní mazání nebo třeba filtry.

Originální i alternativní náhradní díly pro stavební a zemědělskou techniku
Jestliže sháníte pro své stavební stroje náhradní díly, obraťte se na firmu Greenstav - náhradní díly s.r.o., která dodává nejen originální, ale i alternativní na stavební a zemědělské stroje JCB, Komatsu, Caterpilar. Také provádí spolehlivé a rychlé opravy strojů a techniky. Servisní středisko Staré Město a Boskovice.
Originální i alternativní náhradní díly pro stavební a zemědělskou techniku
Ekosys, s.r.o.
Společnost Ekosys, s.r.o. se specializuje na návrh a realizaci hydraulických obvodů, dodávky náhradních dílů pro strojírenský a automobilový průmysl a servisní činnost. Jsme s Vámi již od roku 1994.
Ekosys, s.r.o.
Velkoobchod a maloobchod. Zprostředkování obchodu a služeb. Výroba a prodej náhradních dílů pro textilní stroje.

Prodej: -náhradní díly na stavební a silniční stroje. Výroba: -spojkové hřídele na vysokozdvižné vozíky -spojovací hřídele na stroje Oprava:: -hydraulické pojezdové systémy typu SAUER: -hydraulická čerpadla a motory -hydraulická kladiva. Prodej: - použité stavební stroje.

Návrh, výroba - jednoúčelové stroje - nástroje, přípravky - náhradní díly a strojní součásti. Služby - průzkum trhu - školení a vzdělávání v různých oblastech managementu.

Výroba - soustruhy - frézky - frézovací centra Výroba - strojní součásti - nástrojářství

Činnost: - zprostředkování nákupů náhradních dílů, komponentů a technických konzultací z Evropské Unie pro zahraniční partnery - finanční a ekonomické poradenství - realitní činnost

Certifikace: -certifikát jakosti ISO 9001 Výroba a montáže: - projekce a výroba agregátů, válců a jednoúčel.strojů - výroba těsnicích prvků - montáže hydr. a pneu. rozvodů - opravy hydraulických a pneumatických prvků, - diagnostika a filtrace olejových náplní - diagnostika a servis hydr.a pneu. systémů Velkoobchod, maloobchod, ...

Společnost založená v roce 1995 se zabývá výrobou a prodejem zemědělských strojů a opotřebitelných náhradních dílů. Hlavním sortimentem mezi zemědělskými stroji jsou především nesené a polonesené pluhu, kombinované kypřiče pro přesnou přípravu seťového lože, diskové brány, radličkové kypřiče a podrýváky. Společnost je rovněž výhradním dovozcem ...

Projekční činnost - projektování ocelových konstrukcí, technologických celků - projektování speciálních strojů a zařízení. Opravy, servis a úpravy strojů a zařízení - generální opravy strojů a zařízení - opravy hydraulických a pneumatických strojů - repase strojů - zajištění náhradních dílů - seřízení strojů a poradenská ...

Montáž - tepelná zařízení s ekologickým zaměřením výměníky, spalovací komory Výroba a montáž - ocelové konstrukce Montáž - technologické linky - zařízení pro úpravu a zpracování materiálů.

Výroba: - cykloidní převodovky Práce: - frézování - soustružení - kovoobrábění

Společnost ACE-TECH s.r.o. nabízí CNC soustružení a CNC obrábění velmi přesných soustružených a frézovaných dílů. Zaměřuje se na složitou a technologicky náročnou výrobu. Tomu odpovídá nejnovější technologické vybavení. Kromě běžně obráběných uhlíkových a nerezových ocelí obrábí standardně také nástrojové a těžko obrobitelné oceli a slitiny ...

Nákup a prodej: - zemědělské techniky, zemědělská technika. Dodávka: - náhradních dílů, náhradní díly.

Výroba, dodávka převodovek - planetové, kuželové a spirálové převodovky.

Oprava, servis: - pekařské stroje - děličky těsta. Prodej náhradní díly. Prodej: - spojovací materiál - klínové řemeny - gufera - ložiska.

Prodej, servis, bazar stavební techniky a zemních strojů - nakladače - mobilní bagry - minibagry - kráčející bagry. Dodávka náhradních dílů a příslušenství.

Prodej: - náhradní díly pro zemědělské stoje a nákladní automobily - repasované agregáty - elektrické, vzduchové, hydraulické agregáty - autobaterie.

Výroba, výrobní program: - pohonné jednotky a řídící systémy elektricky poháněných vysokozdvižných vozíků koncernu KION Group, Linde, STILL - třískové obrábění na CNC obráběcích strojích pro výrobu komponentů k montáži elektrických pohonných náprav - kompletace pohonných hydrostatických náprav pro společnost Linde Material Handling. Výroba ...

Výroba kovových komponentů a součástek pro automobilový průmysl, komponenty do interiérových a venkovních klimatizačních jednotek a LCD a plazmových televizorů - kryty elektronických řídících systémů pro airbagy - součástky do autosedaček a bezpečnostních pásů - kryty televizorů - kryty pro kazetové typy klimatizačních jednotek.

Firma REMO CZ Tlumačov, s.r.o. vyrábí a dodává jeřáby a zdvíhací zařízení. Jsme zaměřeni především na výrobu jeřábů mostového typu a jeřábů konzolových nebo sloupových. Vyrábíme nové jeřáby a řešíme také jejich rekonstrukce a generální opravy. Výroba: - mostové jeřáby, mostový jeřáb - portálové jeřáby, portálový jeřáb - sloupové, konzolové ...

Výroba, dodávka: - díly pro kolejová vozidla

Použité a předváděcí stroje CLAAS. Prodej, servis, náhradní díly, financování.

Použité a předváděcí stroje CLAAS. Prodej, servis, náhradní díly, financování.

Průmyslová automatizace - komplexní realizace technologických zařízení, výrobní linky: - návrhy, projektování - tvorba SW - výroba, uvedení do provozu - záruční i pozáruční servis. Prodej: - komponenty.

Dodávka náhradních dílů pro vznětové motory. Generální opravy motorů a elektronických vstřikovačů.