Průmyslové váhy, pokladní systémy a registrační pokladny najdou uplatnění v mnoha typech prodejen. Dále je možné v prodejnách uplatnit i balící a dávkovací zařízení, paletové vozíky, čisticí stroje na podlahy, nářezové stroje nebo balící stroje.

Kompletní vybavení obchodních jednotek, skladů, kanceláří, hotelů, restaurací: - obchodní zařízení - chladící a mrazící zařízení - pokladní boxy - skladové regály - manipulační technika - doplňkové technické zařízení (pro prodejnu) - doplňkové technické zařízení (pro zázemí) - vybavení provozních kanceláří - sociální ...

Zajistíme pro Vás komplexní servis výpočetní techniky (outsourcing IT, od návrhu až po zapojení přímo u Vás), návrhy a dodávky pokladního vybavení včetně softwerového vybavení, dodávky spotřebního materiálu (papíry, tonery, atd

Velkoobchod, prodej, servis: - obaly - obalový materiál pro prodejny a průmysl (mikroten, papír, plastové kelímky, tácky atd.) - registrační pokladny - digitální váhy.

Maloobchod, prodej, servis, oprava: -kancelářská technika, příslušenství: -registrační pokladny -pokladní systémy SERD.

Prodej, servis: - elektronické pokladny

Prodej: - zařízení pro obchod a gastronomii (chladící vitríny, obslužné vitríny, přístěnné vitríny, cukrárenské vitríny, salátové vitríny, chladící a mrazící skříně, nerezová zařízení pro gastronomii a mnoho dalších).

Prodej, servis, poradenství: -informační technologie -hardware, software, správa sítí -internet, webová prezentace -GPS navigace, systémy monitorování pohybu vozidel -pokladní systémy, hotelové informační systémy.

JHP servis Velkoobchod, maloobchod, prodej, oprava, předváděcí středisko, servis 24 hodin: -kontrolní pokladny SHARP, TEC, FUJITSU, SERD, EURO -pokladní systémy vážící, balící, etiketovací včetně scanneru -kancelářská technika kalkulačky, psací stroje, skartovací stroje -spotřební materiál, papír, ...

Prodej automatů na výkup láhví Tomra a lisovacích strojů Orwak.

Prodej: - registračních pokladen a pokladních systémů pro vybavení obchodů, restaurací, hotelů a závodních jídelen.

Společnost ISIS, spol. s r. o. byla založena v roce 1991 partnery se zkušenostmi s vývojem a nasazováním komplexních podnikových systémů řízení výroby a odbytu. Zaměření společnosti: - vývoj a dodávky stravovacího SW - dovoz a prodej špičkových pokladen POSIFLEX.

Prodej, servis, oprava: - počítače (počítač) - výpočetní technika - informační systémy - pokladní a restaurašní systémy.

Výroba, prodej: -nerezová zařízení pro gastronomii, zdravotnictví a stavebnictví. Servis, montáž: -velkokuchyně -chladírenská zařízení. Prodejní sklad: -technické plyny, PB a svářecí technika.

Prodej a servis vakuových strojů, vakuové stroje: - návrh a dodávku technologie pro vakuové balení - dodávky vakuových sáčků v libovolných rozměrech a sílách - dodávky termoformovacích folií - výkup použitých vakuových balících strojů - vlastní autodoprava.

Poradenství, realizace a v oblasti čárové kódy, čárový kód: -značení produktů -sledování toku zboží -evidece data výroby -tiskárny, snímače a terminály.

Prodej: -vybavení obchodů, restaurací, řeznictví, cukráren -chladící vitríny -automatické kávovary -myčky nádobí -elektronické pokladny OMRON -digitální váhy.

Prodej, servis: -obchodní, průmyslové, laboratorní váhy -registrační pokladny SHARP, EURO, SERD, OPTIMA -nářezové stroje -etiketovací kleště -snímače čárových kódů -scannery

Profesionální pokladní systémy nejen pro restaurace. Software Septim - pokladní systémy, POS, HW; kompletní řešení pro restaurace, jídelny, fastfoody, hotely a ost. Skladová a prodejní evidence, cenové kategorie pro hosty a evidence zákazníků, vyhodnocování provozu - obraty a analýzy, pokladny.

Gastronomické zařízení. Stroje na kopečkovou zmrzlinu: - Pronto, Labo M, Labotronic RTX. Pákové stroje: - Carpigiani - jednopákové, třípákové + mix - RAINBOW - řady AES. Výrobníky šlehačky: - ECOWIP/G, MINIWIP/G, JETWIP/G, MASTERWIP/G. Pasterizátory: - Pastomaster RTX, Pastochef RTX. Výrobníky mražených nápojů: - stolní ...

DATONA je moderní a osvědčený český pokladní a infomační systém pro obchody, služby a restaurace se kterým prodáte a uhlídáte cokoli. Informační a pokladní systémy DATONA můžete mít jako službu umístěnou v Cloudu DATONA. Jako službu nabízíme také kompletní pokladní systémy včetně platebních terminálů.

Nabízí: -stavebnicové kovové systémy -zařízení supermarketů -figuríny, drátěné výrobky, stojany, regály, sítě, koše. Sídlo: -Oldřichovice, 76361, Oldřichovice 47.

Obalová a značkovací technika.

Prodej, e-shop: -vybavení do obchodu -figuríny torza, torza 3/4 těla, od pasu -krejčovské panny potažené textilií -dámské manekýny, dětské manekýny, pánské manekýny -aranžerské hlavy -paruky pro aranžování -dámská móda, dětská móda -prodejní stojany -plastové výlisky torza -torza, manekýny -stojany na šperky, dekolt na šperky, bystra na ...

Servis, prodej, leasing: -pokladní systémy -restaurační, obchodní pokladny -kuchyňské tiskárny -snímače čárových kódů.

Společnost SKARTIA ČR s.r.o. vznikla v roce 2000 přeměnou z fyzické osoby podnikající pod názvem A-CLASS PAPER, která byla založena v roce 1995. Po celou dobu nabízíme zákazníkům zboží a služby na kvalitní úrovni, tak aby s námi byli maximálně spokojeni.