V žádné kanceláři nesmí chybět prostorný pracovní nebo počítačový stůl, kancelářské křeslo, dostatečně prostorné úložné prostory a další doplňky, jako je například stolní lampa a odpadkový koš. Kancelářské vybavení od českých i zahraničních výrobců.

BRIO Hranice s.r.o.
Firma Brio Hranice s.r.o. se specializuje na výrobu a prodej laboratorních přístrojů a zkušebních zařízení. Zaměřujeme se na laboratorní lisy nebo stroje na stavební hmoty jako je například beton či malta. Působíme nejen v celé České republice, ale také na Slovensku, v Polsku a v zahraničí. Mezi produkty firmy Brio patří: Zařízení pro ...
FBT - Bräuer Tomáš
Firma FBT - Bräuer Tomáš se sídlem v Olomouci je autorizovaným prodejcem a také servisem kancelářské a výpočetní techniky značky Toshiba. V naší prodejně si také vyberete z širokého sortimentu tiskáren, notebooků, kopírovacích strojů nebo dataprojektorů. Všem zákazníkům vždy poskytneme kvalitní služby s důrazem na vysokou záruku ...
Antonín Vymětal
Naše společnost působí v celém Olomouckém kraji a poskytuje služby v oblasti wi-fi a pevného internetového připojení, optimalizace systému, odvirování PC a obnovení dat včetně instalace softwaru. Připojení bezdrátového internetu pro město Konice a okolí zajistíme za bezkonkurenční ceny. Zaměřujeme se na počítače, notebooky a ...
Rapid System, spol. s r.o. informační a pokladní systémy
Společnost Rapid System, spol. s r.o. provozuje vývojovou, obchodní a servisní činnost v oblasti software - restaurační a recepční informační systémy pro hotely a restaurace, vývojovou, výrobní a prodejní činnost v oblasti pokladních systémů. Dále se zabýváme prodejem a instalací HW a SW obchodních pokladních systémů, prodejem a servisem ...
Firma K-design s.r.o. se zaměřuje na zakázkovou výrobu nábytku. Klademe důraz na individuální přístup a ruční výrobu z kvalitních materiálů. Stolařství, výroba: - zakázková výroba nábytku na míru - interiérový, komerční nábytek - kancelářský nábytek - kuchyně na míru, kuchyňské linky - pracovní desky z umělého kamene Corianu - dětské ...

Dodávka, servis, outsourcing: -výpočetní technika. -počítače. Návrh, dodávka: -fotovoltaické elektrárny (FVE).

Návrhy, projekce, výroba, montáž nábytku. Interiérové vybavení. Výroba, repase: - restaurace, hotely, casina - kanceláře, peněžní ústavy, prodejny - rodinné domy, byty, kuchyně - portály, okna, dveře, schodiště.

Adam Smrček provozuje e-shop, nabízený sortiment: - jídelní nábytek - židle, stoly, police - vybavení obývacího pokoje - pohovky, křesla - nábytkové sestavy - osvětlení - vybavení do pracovny - stoly a křesla

Realizace designových interiérů: - exteriéry - interiéry - návrhy a realizace koupelny, wellness - 3D vizualizace - kuchyně - ložnice - obývací pokoje - dětské pokoje - kancelářský nábytek - římské rolety - tapety - sedací soupravy.

Výroba - nábytek na míru: - kuchyně - skříně - obývací pokoje - ložnice - kanceláře - komerční nábytek. Truhlářství. Návrhy interiérů.

Prodej, servis: - kopírky - tiskárny - tonnery - spotřební materiál. Copy centrum. Copy centra v Olomouci: - třída 17.listopadu 10 - třída 1.máje 25 - Palackého 19.

Kuchyňské studio Olivík se zabývá především výrobou a prodejem kuchyňských linek. Nabízíme komplexní služby od grafického zpracování návrhu dle požadavku zákazníka až po konečnou realizaci včetně montáže. V rámci naší činnosti nabízíme také prodej nábytku do obývacích pokojů a do kanceláří.  Naši provozovnu můžete navštívit v Přerově na ulici ...

Pomůžeme s výběrem, správou a servisem výpočetní techniky a sítí ve firmě i doma. Zabezpečíme budovy EZS a kamery. Řešíme elektronickou evidenci tržeb EET a účetní SW. Opravujeme PC, notebooky, telefony, tablety, aj. Provádíme reflow. Kvalita, spolehlivost, diskrétnost a oboustranná spokojenost.

Společnost poskytuje prodej barev do tiskáren na textil či pevné materiály, dále čistící produkty, náhradní díly, a to vše v nejvyšší možné kvalitě. Prodej tiskáren na textil DTGa přímý potisk pevných materiálů Freejet a MotionJet.

Společnost INTERIERY SVOZIL s.r.o. se specializuje na zakázkovou výrobu kuchyní, vestavěných skříní, kancelářského nábytku a nábytku do nemocnic.

Oblastmi služeb společnosti DAION s.r.o. jsou počítače, notebooky, zabezpečovací systémy, ERP systémy a internet a sítě. Své služby společnost poskytuje veřejnosti a školám, kterým prodává i IT zařízení, kabely a kancelářské potřeby.

Globesystem s.r.o. se zaměřuje na dodávky výpočetní techniky po kusech i ve větším množství. Společnost také umožňuje pronájem ICT a prezentační techniky a stará se i o tiskové řešení. K výběru a nákupu výpočetní techniky je možné využít e-shop.

Firma První počítačová pomoc se stará o servis a opravy hardwaru i softwaru počítačových zařízení. Služby, které poskytuje, se zaměřují na servis, opravy, čištění počítačů, výpočetní techniky a notebooků, dále se jedná o tvorbu webových stránek, instalaci sítí a mnoho dalšího.

Výroba, dodávka: - kancelářské nábytkové systémy - příčkové systémy - regálové systémy.

Stolařské, truhlářské práce. Výroba, prodej kuchyňské linky, stoly, vestavěné skříně, postele včetně dodávky roštů a matrací, obývací pokoje, dětské a studentské pokoje, předsíňové stěny, kancelářský nábytek, školní nábytek, stoly pod počítač..

Prodej: - kancelářský nábytek - sektorový nábytek i na zakázku - kancelářské židle a křesla značek RIM, THERAPIA, ALBA, MAYER, ANTARES. - sedací nábytek. 3D návrhy a doprava zdarma. Interiéry na klíč.

Truhlářství a stolařství. Zakázková výroba, prodej: - kuchyňské linky - kancelářský nábytek - vestavěné skříně - obývací pokoje - ložnice, dětské pokoje - koupelnová nábytek - hotelový nábytek - interiéry prodejen - dveře - pergoly, altány a jiné výrobky z masívu - zastřešení studny. ANTIK - Galerie. Prodej: - ...

Truhlářství: - výroba nábytku na zakázku - kuchyně - obývací pokoje - postele, ložnice - zahradní nábytek - pergoly - dětské pokoje - pracovny - vybavení interiérů prodejen, barů, restaurací - kancelářský nábytek.

Stolařství, zakázková výroba nábytku: - interiéry - kuchyňské linky - selský nábytek - schodiště, podlahy - kancelářský nábytek - dveře všeho druhu - pergoly, podhledy. Řezbářství.

Obchodní zastoupení kancelářské techniky značky Konica Minolta Prodej: -barevné a černobílé MPF -produkční stroje -barevné a černobílé tiskárny -spotřební materiál.