Vybírejte z široké nabídky technických tkanin, mezi kterými najdete dílenské závěsy, plachtové přístřešky, plachty pro lodě, nehořlavé textilie, lana, knihařská plátna, geotextilie či různé filtrační a čalounické tkaniny určené pro další zpracování.

Markéta Pilná – zakázková výroba plachty, stany a potahy
Zakázkovou výrobou a opravami různých druhů plachet, stanů a také potahů se zabývá firma Markéta Pilná. Nabídnout Vám můžeme plachty krycí, autoplachty, přepravní plachty na lodě či krycí plachty na bazény. Dále v našem sortimentu naleznete atypické stany, sluneční střechy, textilní stěny k pergolám a také stanové předsíně ke karavanům.
Markéta Pilná – zakázková výroba plachty, stany a potahy
JUTA a.s. - geotextilie, fólie, tkaniny či agrotextilie
Výrobou široké škály produktů pro stavebnictví a zemědělství, obalových materiálů a materiálů pro technické účely se zabývá společnost JUTA a.s. Našim zákazníkům můžeme nabídnout netkané a tkané geotextilie, podkladové tkaniny, agrotextilie, motouzy, pytle, vaky či přírodní tepelné izolace ze lnu.U nás si vybere opravdu každý.
JUTA a.s. - geotextilie, fólie, tkaniny či agrotextilie
Izolační materiály ze skelných vláken vyrábí firma KOBE-cz
Specializací firmy KOBE-cz s.r.o. jsou skelná, přírodní a syntetická vlákna. Naše produkty se využívají v automobilovém, nábytkářském i stavebním průmyslu. Jedná se o kvalitní izolace, které chrání domy proti požáru a slouží jako protihluková a teplená izolace. Jsme jedním z mála výrobců netkaných textilií ze skelných vláken v Evropě.
Izolační materiály ze skelných vláken vyrábí firma KOBE-cz
UNIQUE Textiles, s.r.o.
Tkalcovna UNIQUE Textiles, s.r.o. z regionu Kroměříž se zaměřuje na výrobu a prodej technických tkanin a výztuží především ze skleněného vlákna. Vyrábíme skelné tkaniny z příze, hybridní tkaniny, rovingové a skelné výztuže, pásky. Dodáváme i kombimateriály na přání zákazníka. Vyrábí se vpichováním různých typů tkanin ve 2-3 vrstvách. Od roku ...
Již přes 14 let působíme na českém trhu jako specialisté v oblasti plachet, technických tkanin, sítí a nůžkových stanů. Roky zkušeností zdokonalily nejen výběr materiálů, které nabízíme, ale také technologie, které využíváme při realizaci zakázek našich klientů. Naše produkty můžete zakoupit v našem eshopu www.mikel.cz i v kamenné prodejně ...

Výroba, výrobce, šití: - opláštění, plachty - látkové, nepromokavé kryty - plachty na stánky, přístřešky - sportovní tašky, batohy na míru - automotive (textilní inserty, multibagy, opláštění palet).

Zabýváme se distribucí materiálů pro výrobu laminátů a kompozitů včetně jejich povrchové úpravy. Nabízíme skelné, aramidové, uhlíkové a hybridní výztuže, tkaniny. Dodáme produkty používající se k výrobě automobilů, lyží a snowboardů, sportovních kol.

Společnost RAYMOND GROUP, s.r.o. se sídlem ve Vsetíně se zabývá výrobou tkanin a pásů ze skleněných vláken a rovingu. Dále se specializujeme na technické textilie, tkané výztuže, kompositní materiály a netkané textilie. Naše firma disponuje kvalitními stroji k textilní výrobě tkanin a také navíjecím či odvíjecím zařízením pro tkací stroje (tzv. ...

Šití, zakázková výroba: -pracovní oděvy a obuv, galanterie -pracovní obuv -OPP -zástěry pracovní -oděvy pro volný čas -ochrana hlavy, sluchu a dýchadel -protipořezové oblečení -autoplachty.

Velkoobchodní i maloobchodní prodej metrového textilu: - PES tkaniny tištěné - ba tkaniny tištěné, jednobarevné - tkaniny s nánosem PVC - Eko koženka - kočárkovina - čalounické tkaniny.

Maloobchod, prodej: -výrobky Svitap J.H.J. spol. s r.o. a Fatra a.s.: -koženka -ubrusoviny -barex -výrobky z plastu -obaloviny a technické výrobky z PE**, PP**, PS** (obaly, pytle)

Prodej: - plachty - vagónové plachty - autoplachty - stínící sítě na ploty - reflexní vesty.

Zpracování: -technických tkanin, aplikace kování -grafické studio. Reklamní činnost: -bannery. -reklamní poutače Thermosublimační tisk -potisk polyesterového textilu Výroba, e-shop, prodej, pronájem: -reklamní stany -nůžkové stany s vysokou odolností -prodejní stánky -zahradní altány -technických textilií -dílenské ...

Služby: -laminování a olepování různých druhů materiálů -perforace, laminace polotovarů. Výroba, prodej: -OOPP, ochranné pracovní pomůcky: -svářečské rukavice, rukávníkové návleky -široký sortiment výrobků a polotovarů pro účely obuvnického, textilního a galanterního průmyslu -komponenty a polotovary pro výrobu ...

Distribuce produktů firmy ASHLAND v ČR. Prodejce materiálů pro laminování: - gelcoaty firmy ASHLAND - polyesterové pryskyřice - rovingové sklotkaniny - práškové a emulzní rohože - roving, sekané vlákno - corematy - kombimateriály - skelné (sdružené) příze - stříkací stroje - mřížkové tkaniny - pomocné materiály. Dovoz ...

Výroba: - mléčné filtry - netkané textilie a PE fólie pro zahrádkáře, zahradnictví a zemědělce.

Čalounictví. Práce: -čalounické, čalouník: -oprava čalouněného nábytku -čalounění dveří -na zakázku. Výroba, oprava: -autoplachty, plachty na auta.

Služby: - úpravy a zušlechťování textilů - zátěry bariérové ztužující - impregnace textilu - laminace textilů - samolepící nánosy.

Výroba, prodej: -úplety pro průmysl: -automobilový -oděvnický -obuvnické tkaniny a pleteniny. Práce: -barvení, tužení, slepování a laminace pro obuvnický, čalounický, oděvní a automobilový průmysl.

Projektování, poradenství: -tenisové kurty -umělé sportovní povrchy. Výroba, prodej: -tenisové plachty včetně potisku -doplňková zařízení pro údržbu. Obchodní zastoupení:SPORT TECHNIK BOHEMIA.

Výroba: -filtry: -vzduchové -pozinkovaný plech -celospalitelný plast -standardní rukávcové -pro vysoké teploty -filtrační do klimajednotek -průmyslové -netkané a filtrační textilie -pro hrubou filtraci atmosferického vzduch -filtrační třída G3, G4.