Vyberte si z nabídky umělých, ale i přírodních brusiv, jako je pískovec, smirek, křemen, karbid křemíku nebo diamant. S diamantem, jakožto s nejtvrdším nerostem, zbrousíte i velmi křehké materiály, jako jsou slinuté karbidy, šedá litina nebo keramika.

Společnost OPTIMA DIAMANT, spol. s r.o. se zabývá výrobou šperků s diamanty a také jejich broušením.

Společnost Fortemix produkce s.r.o. je součástí skupiny Fortemix, která se zabývá výrobou a dodávkou průmyslových podlahových systémů na cementové bázi a PVC podlah a střech s industriálním i komerčním využitím. Vyrábíme abrazivní tryskací materiál AMT®. Jedná se o vysoce kvalitní materiál, jenž splňuje nejpřísnější kritéria na abraziva. ...

Zpracování a prodej brusiva. Výroba nekonečných pásů. Prodej kotoučů flex, lamelových, fíbrových a keramických. Rozřezávání rolí brusného papíru.

Prodej spojovacího materiálu, nářadí, brusiva, stavební chemie, kotevní techniky, apod.

Dodáváme: -suroviny pro průmysl brusiv a žáruvzdorných materiálů. -suroviny pro výrobu širokého sortimentu brusných nástrojů pro použití v mnoha odvětvích průmyslu -tříděný přírodní granát pro technologii řezání vodním paprskem a originální náhradní díly pro tyto stroje včetně trysek z technické keramiky. Úprava a přepracování základních ...

-Výroba stavebních hmot, porcelánových, keramických a sádrových výrobků -Velkoobchod a maloobchod

Prodej, e-shop: - brusivo - obalová technika - kartony a obaly - spojovací materiál - ložiska - oleje a maziva.

Velkoobchod: - surové kameny vhodné pro brusné, dekorační, ezotherické a jiné účely - leštěné, řezané a podobně přirozeně upravené kameny

Velkoobchod, maloobchod, prodej - barvy - laky - nátěrové hmoty - tmely - brusivo. Další prodejna: - adresa: Erbenova 790, Mladá Boleslav 293 01 - tel. 778 718 809.

Výroba: - výrobky ze syntetického safíru: - broušené pásky - safírové trubky

Těžba, prodej - polodrahokamy, vltavíny, české granáty

Maloobchodní prodejna: - svářecího materiálu - brusivo - pracovní oděvy - ochranné pracovní pomůcky.

E-shop e-gems.eu nabízí broušené drahé kameny vhodné pro různé využití.

Maloobchod, velkoobchod: - brousící zrna pro volné broušení, tryskání a metalurgické účely - brusná zrna, brusné zrna korundy, karbit křemíku - tryskací materiály - abrasivní materiály - abrasiva - tryskací materiály - protiskluzové materiály.

-Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků -Výroba plastových a pryžových výrobků -Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků -Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti -Velkoobchod a maloobchod -Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské ...

Obchod s minerálními kameny, vltavíny.

Akční-nářadí.cz On-line prodej: -obráběcí stroje -vzduchotechnika -diamantové stroje a nástroje -elektrické i ruční nářadí pro kutily a profesionály -zahradní technika a příslušenství. Největší výběr nářadí na českém internetu.

Prodej - laky - tmely Finanční poradenství Vedení - účetnictví Prodej a půjčovna - brusné strojeprodej - brusivo

Na Agate-shop.com naleznete české acháty, drahé kameny, minerály jako je ametyst, křišťál, růženín, granát, vltavín, jaspis a jiné. Možnost zakoupit šperky z drahokamů a perel, např. náramky, náhrdelníky, náušnice, nebo zkameněliny. Možnost zpracování achátů a minerálů.

Přepravníky litého asfaltu a finišéry. Hutnící technika. Diamantové řezné nástroje. Zametací stroje. Náhradní díly pro čerpadla betonu. Náhradní díly na obalovny živičných směsí.

Kamenictví. Zpracování a prodej: -deskovina i výrobky z přírodního kamene. Zhotovení: -pomníky, nápisy -obklady podezdívek -okenní parapety -kuchyňské a koupelnové desky -stolky -schody a obklady schodů a krbů. Prodej: -hrobové doplňky-vázy, lampy, schránky na urny, křížky a ostatní motivy z bronzu -brusivo a ...

Velkoobchod: Produkty vhodné pro použití jako abrazíva, na pískování a na výrobu žáruvzdorných směsí: - bauxit - bílý korund - hnědý korund - smirek - Luxovit® - Collux®

DIA-Praha s.r.o. byla založena v roce 1999 jako 100% český výrobce diamantových nástrojů. Kromě specializace na výrobu jednoramenných diamantových orovnávačů a diamantových nožů nabízí veškerý sortiment diamantových nástrojů a brusiva.

Maloobchod, prodej: -minerály-drahé kameny -šperky z drahokamů a drahých kamenů -dárkové zboží z orientu. Služby: -astrologické poradenství -horoskopy.

internetový obchod www.noze-brousky.cz velkoobchod nožířské zboží a brusivo distributor brusiva americké firmy DMT (Diamond machining technology)