Výroba ekologických a ekonomických compoundů plněných skelným vláknem

REMIVA, s.r.o.

Výroba ekologických a ekonomických compoundů plněných skelným vláknem

V provozu naší firmy REMIVA jsme instalovali novou compoudační linku k výrobě compoundů plněných skelným vláknem. Stálým i novým zákazníkům jsme schopni vyrobit více než 2000 tun compoundů ročně. Nyní výrobní program rozšiřujeme o PP compound s plnivem REMILEN, jako ekologičtější i více ekonomickou variantu stávajících produktů.

Fortemix produkce s.r.o.


Kirilovova 812, Paskov 739 21
Společnost Fortemix produkce s.r.o. je součástí skupiny Fortemix, která se zabývá výrobou a dodávkou průmyslových podlahových systémů na cementové bázi a PVC podlah a střech s industriálním i komerčním využitím.

Vyrábíme abrazivní tryskací materiál AMT®. Jedná se o vysoce kvalitní materiál, jenž splňuje nejpřísnější kritéria na abraziva.

Naše výrobní linka v Paskově je místo, kde se rodí abrazivní materiál AMT®. Zde zpracováváme taveninu, která vzniká ve výtavných ohništích za extrémních podmínek: poloredukční atmosféra a teplota okolo 1 500°C. Tuto taveninu sušíme, drtíme a třídíme podle velikosti zrn. Výsledkem je granulovaná sklovina, která má vynikající vlastnosti pro tryskání.

Produkty
  • pokládka podlah, broušení podlah, renovace parket, pastování podlah, pokládka koberců, odstraňování koberců
  • diamantové stroje a nástroje, abrazivní materiály, umělý korund a karborundum, minerály a drahé kameny


Související články
Kompletní realizace interiérů dle Vašich představ o útulném domově

FRANC spol. s r.o.

Kompletní realizace interiérů dle Vašich představ o útulném domově

Zařizujete interiér v novostavbě, rekonstruujete byt či rodinný dům nebo prostě jen potřebujete změnu, abyste se doma cítili pohodlně? Společnost FRANC zajistí vše od návrhu interiéru přes prodej podlahovin, koberců a bytového textilu, až po pokládku podlah a montáž zařízení dle Vašich představ.


Koberce, laminátové a dřevěné plovoucí podlahy pro váš útulný domov

FRANC spol. s r.o.

Koberce, laminátové a dřevěné plovoucí podlahy pro váš útulný domov

Hledáte dokonalou podlahu pro váš domov nebo kancelář? Využijte bohatou nabídku kvalitních a moderních podlahových krytin firmy FRANC spol. s r.o. ze Zlína. Přináší vám komplexní sortiment podlah, zahrnující koberce v rozmanitých typech, barvách a vzorech, stejně jako vinylové podlahy, podlahové krytiny z PVC, laminátové a dřevěné plovoucí podlahy a parkety s povrchovou úpravou. Vaši ideální podlahu najdete právě zde!


Profesionální pokládka podlahových krytin kvalitními podlahovými materiály

Vladislav Šrajer

Profesionální pokládka podlahových krytin kvalitními podlahovými materiály

Pokud plánujete rekonstrukci nebo výstavbu svého domu či bytu, jistě víte, jak důležitou roli hraje výběr a kvalita podlahových krytin. Podlaha je totiž nejen estetickým prvkem, který dotváří celkový dojem z interiéru, ale také funkčním a praktickým řešením, které musí vyhovovat vašim potřebám a nárokům. Ať už preferujete přírodní materiály, jako je dřevo, korek, ekologické podlahy, nebo moderní a odolné materiály, jako je Vinyl, PVC nebo marmoleum, je třeba dbát na správnou a odbornou pokládku podlahových krytin, která zajistí jejich dlouhou životnost a bezproblémové používání.


Realizace kvalitních litých anhydritových podlah

DITALEX s.r.o.

Realizace kvalitních litých anhydritových podlah

Stavební firma Firma Ditalex s.r.o. se sídlem v Olomouci se již více než 15 let zabývá realizací litých podlah z anhydritu, což je materiál na bázi sádry, který se nalévá do tekuté formy a po ztuhnutí tvoří hladkou a pevnou vrstvu. Pokud hledáte kvalitního a zkušeného dodavatele litých anhydritových podlah, obraťte se na firmu Ditalex, která nabízí profesionální a individuální přístup a kvalitní materiály.