Domovy důchodců zajišťují ubytování, stravování a kompletní zdravotnické služby pro seniory. Poskytují nepřetržitou sociální službu i pro seniory se sníženou soběstačností a zdravotním hendikepem, společenské a zájmové aktivity a ošetřovatelskou péči.

Rodinný domov pro seniory SEN pro SEN, s.r.o., Javorník u Benešova
Jsme soukromý domov pro seniory s rodinnou atmosférou, nacházející se v klidném a malebném prostředí Posázaví v obci Javorník. Našim klientům nabízíme nejen komplexní ošetřovatelskou péči, ale i porozumění. Snažíme se o udržení fyzické i psychické svěžesti seniorů a vytváření co nejlepších podmínky pro prožití důstojného stáří.
Rodinný domov pro seniory SEN pro SEN, s.r.o., Javorník u Benešova
Domov seniorů Pohodlí – kvalitní péče o Vaše blízké
Domov pro seniory Pohodlí se nachází v obležení krásné přírody zhruba šest kilometrů od Litomyšle. Služby které poskytujeme jsou vhodné jak pro mobilní tak i částečně, nebo plně imobilní seniory. Našim klientům nabízíme ubytování v nově zařízených jedno a dvoulůžkových pokojích. K dispozici je také společenská místnost, zahrada a miniobchod.
Domov seniorů Pohodlí – kvalitní péče o Vaše blízké
Úklidová agentura. Služby: - úklidové služby v domácnosti - jednorázové, pravidelné služby, úklidy: - vysávání, utírání prachu, žehlení, mytí oken, praní - venčení domácích mazlíčků - hlídání a doučování dětí - péče o seniory: - osobní asistence - zajištění, dovoz, odvoz na vyšetření, rehabilitace - dovoz jídla, ...

Denní stacionář Človíček, Týdenní stacionář Mezi vámi.

Domov pro seniory. Pečovatelská služba: Dr. Fikejze 525 tel.: 465 472 105, 465 471 974

Zajišťování pečovatelských služeb o seniory, provoz domů s pečovatelskou službou, nabídka péče v domácnostech.

Pečovatelská služba - domov důchodců - ubytování vhodné pro aktivní odpočinek seniorů

Domov důchodců - dům s pečovatelskou službou

Společnost Ledax Vysoké Mýto o.p.s. je provozovatelem Domova pro seniory Vysoké Mýto

Domov u fontány - Domov pro seniory, domov se zvl. režimem: - ubytování - zdravotní a ošetřovatelská péče - rehabilitace - sociální služby - kulturní akce - stravování.

- základní škola - Speciální pedagogické centrum pro mentálně postižené - speciální škola

Dětský domov. Ředitel(ka) Mazánková Irena

- pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu, - pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu, - poskytnutí stravy nebo pomoc při zajištění stravy, - pomoc při zajištění chodu domácnosti, - zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, - základní sociální poradenství.