Potřebujete požádat o víza, pomoci se zastupováním svých zájmu nebo řešit jakýkoliv jiný nenadálý problém? Obraťte se na velvyslanectví své země, které sídlí v hlavním městě Praze. Kromě diplomatického zastupování dané země zajišťují i pomoc svým občanům.

Město Hrušovany nad Jevišovkou
Město Hrušovany nad Jevišovkou se nachází v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji. První písemná zpráva o městě pochází z roku 1131. Za návštěvu rozhodně stojí Pozdně barokní farní kostel sv. Štěpána, Sousoší Nejsvětější Trojice a Empírový trojkřídlý zámek. V okolí Hrušovan nad Jeviškovou vede několik cyklotras a vinařských stezek.
Město Hrušovany nad Jevišovkou
Uruguay - Velvyslanectví Uruguayské východní republiky.

Zastupování zájmů kuvajtských občanů.

Velvyslanectví Spojených států amerických zajišťuje víza do USA, podává tiskové zprávy, pořádá kulturní a vzdělávací akce.

Velvyslanectví Rakouské republiky. Podpora rakouských firem při exportu do ČR a hledání obchodních partnerů, organizace akcí na podporu trhu a zastupování zájmů rakouských občanů.

Portugalsko - Velvyslanectví Portugalské republiky. Zastupování zájmů portgalských občanů, zajištění víz a povolení nutných k vycestování do Portugalska, podpora obchodu s Portugalskem.

Polsko - Velvyslanectví Polské republiky. Zastupování zájmů polských občanů, zajištění víz a povolení nutných k vycestování do Polska, podpora obchodu s Polskem.

Generální konzulát Polské republiky Ostrava. Poskytování služeb dle diplomatického protokolu. Poskytování základních informací o hospodářském prostředí a možnostech podnikání v Polsku.

Mongolsko - Velvyslanectví Mongolska. Zastupování zájmů mongolských občanů, zajištění víz a povolení nutných k vycestování do Mongolska, podpora obchodu s Mongolskem.

Velvyslanectví Marockého království. Zastupování zájmů marockých občanů.

Velvyslanectví Maďarské republiky, ekonomické oddělení, vojenské oddělení a konzulární oddělení.

Litva - Velvyslanectví Litevské republiky. Zastupování zájmů litevských občanů.