Kurzy nabízí jak studování cizích jazyků, tak také vaření, malování, hru na hudební nástroj nebo společenské a komunikační dovednosti, které nachází uplatnění v pracovní sféře. Využijte služeb certifikovaných pracovišť a naučte se nové dovednosti.

Služby: - jazyková škola Pobočka Hořovice: 9.Května 333 tel.: 725 869 660; 606 908 160

Činnost: - tenisový klub - tenisová škola

Nabízíme: - lekce spinning - lekce SpinBody - pro začátečníky i pokročilé, jednotlivci i skupiny

Středisko volného času PRO děti a mládež - volnočasová činnost - kroužky - tábory - kurzy - soutěže

Nabízíme ON-LINE kurzy a semináře týkající se osobního růstu, zvládání náročných životních situací a výchovy dětí. Všechny semináře jsou realizovány a garantovány psychologem Petrem Štípkem a psychiatrem Michalem Raszkou, odborníky s dlouholetou praxí na poli psychologie, psychiatrii, psychoterapie a školení.

Statek Kočvary. Služby: - pořádání společenských akcí - ustájení koni - jízda na koni - příměstské tábory

Služby: - ustájení koní - vyjížďky na koních - výcvik na jízdárně pro začátečníky i pokročilé - prodej koní

Služby: - výuka angličtiny (obchodní, běžná) - překlady AJ - korektura textů - tlumočení konsekutivní - audit Aj rodilým mluvčím - jazykové kurzy (individuální, skupinové, firemní)

Služby: - kurzy pro firmy, školské organizace - pořádání školení - kurzy osobnostních dovedností.

Služby: - psí škola - výchova a výcvik psů

Kurzy, výuka: - angličtina pro děti a dospělé

Krámek pro tvořivé U duhové palety dříve U Bílé paní - korálky a bižuterní komponenty - návlekový materiál - ubrousková technika. Výtvarné kurzy.

Volvo Group Czech Republic poskytuje komplexní dopravní řešení. Naše činnost: - prodej nových i použitých nákladních vozidel - autorizovaný servis nákladních vozidel a návěsové techniky Volvo - prodej originálních náhradních dílů Volvo - preventivní údržba vozů Volvo - měření emisí, diagnostika, ověřování tachografů - školení ...

Bezpečnost a hygiena práce: -zpracování dokumentace. Požární ochrana: -zpracování dokumentace.

Služby: -plavecká škola -mateřská škola -lekce aquaerobicu -lekce pro těhotné -laktační poradnu -rekvalifikační kurzy -finská sauna -infrasauna

Soukromé jazykové a vzdělávací centrum. Poskytujeme jazykové kurzy, doučování školních předmětů základních, středních i vysokých škol.

Veget centrum Zdice. - pořádání zájmových kurzů.

Činnost: - kompletní servis v oblasti požární ochrany (PO) a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) - zpracování dokumentace PO a BOZP - revize požárního zařízení. Prodej: - hasicí přístroje.

Krejčovství, výroba: - dámské a pánské oděvy Služby: - cvičení keltské jógy - semináře - léčení barvami

Soukromá Základní škola s výrazně rozšířenou výukou anglického jazyka. Profesionální výuka plavání pro žáky, ve vlastním bazénu.

Služby: -oblast BOZP a PO -realitní činnost

Pořádáme dětské workshopy pro děti z MŠ a ZŠ s tematickým zaměřením.

Svářečská škola: -zaškolovací kurzy -základní kurzy -úřední kurzy dle ČSN* 050710 -úřední kuzry dle ČSN* EN** 287-1 (evropská norma) -pro všechny druhy svařování.