Kurzy nabízí jak studování cizích jazyků, tak také vaření, malování, hru na hudební nástroj nebo společenské a komunikační dovednosti, které nachází uplatnění v pracovní sféře. Využijte služeb certifikovaných pracovišť a naučte se nové dovednosti.

Poradna mezilidských a partnerských vztahů i vztahu k sobě samému
Úroveň mezilidské komunikace zvýší kurzy Vztahy jinak - Libuše Jíšová. Poradna, lektorská činnost a semináře vycházejí z individuální potřeby řešit potíže mezi partnery, rodiči a dětmi, mezi dětmi a učiteli nebo mezi kolegy v práci i v poznání osobních problémů a staví na více než dvacetileté praxi a osobních i pracovních zkušenostech.
Poradna mezilidských a partnerských vztahů i vztahu k sobě samému
Dům dětí a mládeže Sluníčko. Pobočky: -Otrokovice, Tř.Spojenců 569 tel.:577927101 -táborová základna -Otrokovice, Štěrkoviště 1613 tel.:577927038 -Tlumačov, Masarykova 63 tel.:577929618.

Kurzy, školení: - svářečské. Svářečské práce.

Rekreační zařízení s celoročním ubytováním. Služby: -rekreační ježdění na koni a výcvik pro začátečníky -výcvik ve stylu western -jezdecké kurzy -dětské tábory, školní výlety s programem -léčebné ježdění na koni, hiporehabilitace. Chov koní: -Český teplokrevník, Plnokrevnící, Quarter Horse, Apalluza. Služby pro chovatele: ...

Taneční studio. Taneční kurzy, semináře: -orientální tance. Pořádání zájezdů s výukou orientálních tanců.

Služby, školení: - bezpečnost práce - protipožární zabezpečení.

Likvidace,zpracování: -nebezpečné odpady. Služby: -nakládání s odpady -nakládání s nebezpečnými odpady -přeprava nebezpečných odpadů -rekultivace a sanace. Pronájem a půjčování: -věcí movitých. Činnost technických poradců: -v oblasti životního prostředí. Služby organizačně hospodářské povahy - ...

Služby, poradenství, kurzy: - kurzy angličtiny pro děti - kurzy pro začátečníky, mírně pokročilé, pokročilé.

Služby: -soukromá výuka jazyků (jazyky): -angličtina -španělština. Tlumočení, tlumočnice, tlumočník: -angličtina -španělština.

Tlumočení, překlady, služby, zprostředkování: - jazyk anglický (angličtina) Jazykové kurzy: - anglický jazyk

Zpracování středoškolských a vysokoškolských podkladů pro referáty, seminární a diplomové práce

Speciálně pedagogické centrum při Základní škole a mateřské škole logopedické. Další pracoviště: -Bystřice pod Hostýnem, Palackého 1144 (budova MŠ) tel.: 573381894 -Uherské Hradiště, Zelené nám. 1292 tel. 572503970, 572503969.

Výuka - angličtina formou komunikativních her

Revize, revizní technik, drobné opravy: -zvedací zařízení -jeřáby. Školení: -jeřábníci, vazači -vysokozdvižné vozíky. Technické prohlídky moto. vozíků

Společnost PRO podporu jazykového vzdělávání

Individuální konzultace - uvolňování bloků z podvědomíastrologické poradenství Kurzy - práce s vědomím

Základní škola. Internetové centrum. Služby: -kurzy anglického a německého jazyka -všechny úrovně. Kontakt: -tel.608409944 Anglický jazyk -tel.776100966 Německý jazyk -lezecká stěna pro veřejnost pondělí 18.30-21, čtvrtek 18.30-21 vstupné 20 Kč.

Výroba - www stránky - internetové aplikace Překlady - španělština Kurzy a výuka - španělština

Sportovní škola - škola jiu - Jitsu a juda Sportovní škola - jiu - jitsu - judo

Angličtina - překlady Němčina - překlady Ruština - překlady Španělština - překlady Jazykové kurzy - angličtina - ruština - němčina - španělština