Chcete zlepšit svou profesní kvalifikaci? Navštěvujte rekvalifikační kurzy a zaměřte se na sociální péči, gastronomii, pohostinství a potravinářství, služby zákazníkům, počítačové kurzy, jazykové kurzy, vzdělávání, zdravotnictví, administrativu či finance.

Poradce pro výživu. Vzdělávací akademie.

Masérské, rekondiční a regenerační služby.

Ekonomické poradenství Organizační poradenství Vedení účetnictví Pořádání - kurzy - školení - semináře.

Rekvalifikační kurzy (rekvalifikace) s akreditací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) s platností v ČR v činnostech: -modeláž nehtů, manikúra, pedikúra -vizážistika -tetování -permanentní make-up -kadeřnictví, prodlužování vlasů -kosmetika, prodlužování řas. Služby: -modeláž nehtů (nehty) -manikúra (nehtová ...

Překladatelské a tlumočnické služby. Výuka francouzského i italského jazyka.

Průvodcovská činnost Rekvalifikační kurzy - dějiny na našem území včetně současného dění - základy dějin umění - geografie a ekonomika cestovního ruchu - technika služeb cestovního ruchu - metodika činnosti průvodce.

Kurzy: - účetnictví - vzdělávací program pro účetní.

Kurzy - účetnictví - daňová evidence - rekvalifikační kurzy.

Vzdělávací, poradenská a personální společnost.

Kurzy a semináře. Pro firmy, dospěpé i děti.

Školící centrum - pořádání školení, konferencí, workshopů a odborných kurzů - speciální kurzy pro veřejnou správu, zdravotnictví a školství - IT kurzy - kurzy pro administrátory - manažerské kurzy.

Semináře, kurzy, rekvalifikace, školení - Životní prostředí - Energetika - Psychologie práce a společenské vystupování.

Překladatelství a tlumočení Jazyková výuka Manažerské vzdělávání

Vzdělávací agentura. rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT: -Účetnictví a daňová evidence v rozsahu 161 hodin teoretické výuky -Mzdové účetnictví v rozsahu 140 hodin teoretické výuky -Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky v rozsahu 161h z toho 80 praktické výuky, která bude realizovaná v MŠ a 81 teoretické vyuky -Hospodyně v ...

Poradenství Fondy EU Strategické řízení Organizační řízení Řízení lidských zdrojů Finanční řízení Řízení kvality. Vzdělávání pro veřejnou správu. Aktivní politika zaměstnanosti. Projektová kancelář.

Služby - masáže proticelulitidové, lymfatické manuální, reflexní - fyzioterapie - odstranění blokací Individuální masérské kurzy. Specializovaná péče o pohybový aparát, fyzioterapií, masáží, ale i relaxaci, Vám navodí pocity uvolnění a svěžesti.

Svářečská škola. Základní kurzy, zaškolení, svářečské práce: -svařování elektrickým obloukemobalovanou elektrodou -svařování plamenem.

LM nehtové studio: -modeláž nehtů gelem a gelacrylem -rekvalifikační kurzy.

Pořádání kurzů a seminářů z oblasti účetnictví, daní, ekonomiky a práva. Ekonomické i daňové poradenství, audit účetnictví, operace s podnikem a zpracování daňových přiznání.

NCM vzdělávací středisko Vzdělávací středisko funguje od roku 1992 v Brně. Je úzce zaměřeno na kurzy v gastronomii, jak rekvalifikační, tak i specializační. Tyto kurzy provádíme v Brně, ale i po celé Moravě. Kurzy Složitá obsluha hostů Jednoduchá obsluha hostů Barman Příprava teplých pokrmů Příprava minutek Příprava pokrmů studené ...

Rekvalifikační kurzy Brno Kosmetické ošetření pleti Líčení denní, večerní Nehtová manikúra Přístroje na obličej Modeláž nehtů Rychlé a bezbolestné čištění Svatební líčení Kosmetika Mary

Studio Ally. Rekvalifikační kurzy Permanentní make-up Permanentní řasy Kadeřnictví Nehty Masáže Kosmetika Pedikůra.

Komplexní služby a poradenství - bezpečnost práce Komplexní služby - požární ochrana Poradenství - požární ochrana Personální poradenství Komplexní služby - zpracování mezd Odborné kurzy- školení, semináře Komplexní služby - hygiena.