Potřebujete léky nebo léčiva na vaše zdravotní problémy? Lékárny nabízejí léky na alergie, chřipky, nachlazení, na bolest nebo na problémy s kostmi a klouby. V jejich sortimentu najdete i doplňky stravy, zdravotnické pomůcky, kosmetiku, hygienu a další.

VUAB Pharma a.s. - výroba a distribuce léčivých látek
Jsme tradiční český výrobce v oblasti farmacie a náš program se specializuje na výrobu a distribuci léčivých látek a platinových specialit pro výrobu protinádorových léčiv. V našem sortimentu naleznete léčivou látku Nystatin velice účinnou proti plísním a kvasinkám, suché injekce i in vitro diagnostické soupravy.
VUAB Pharma a.s. - výroba a distribuce léčivých látek
MUDr. Júlia Preclíková - dětská lékářka
MUDr. Júlia Preclíková, praktická lékařka pro děti a dorost, poskytuje ve své ordinaci v budově polikliniky Střekov na Novosedlickém náměstí v Ústí nad Labem, komplexní pediatrickou péči. V naší ordinaci provádíme preventivní, diagnostické a léčebné úkony, lékařská ošetření, preventivní prohlídky, očkování a další lékařskou péči.
MUDr. Júlia Preclíková - dětská lékářka
Lékárna. Maloobchod, prodej: - léky - léčiva - vitamíny.

Lékárna. Prodej: - léky - léčiva - vitamíny - potravinové doplňky - výdej léků na lékařský předpis.

Lékárna. Prodej, výdej: - léky, léčiva - zdravotnické potřeby.

Lékárna. Maloobchod, prodej: - farmacetické přípravky - léky, léčiva.

Lékárna. Prodej: - léky, léčiva.

Lékárna. Prodej: - farmaceutické přípravky - léky - kosmetika. Provozovny: Lékárna Meziměstí 5. května 12, 549 81, Meziměstí Lékárna Velké Poříčí 549 32, Velké Poříčí 459 Lékárna Hronov Jiráskova 81, 549 31, Hronov

Lékárna. Maloobchod s farmaceutickými přípravky.

Lékárna. Maloobchod s farmaceutickými přípravky

Maloochod s léčivými přípravky, doplňky výživy, vitaminové preparáty, léčebná kosmetika, zdravotnické potřeby.

Lékárna. Maloobchod, prodej: - farmaceutické přípravky - léky.

Velkoobchod, distribuce: - zdravotnický a dentální materiál - léčiva.

Prodej - kosmetika Prodej a distribuce - potravinové doplňky Obchodní činnost Poradenství - v oblasti vnitřní výživy a vnější péče o tělo, pleť a vlasy - regulace váhy - bilance fyzické kondice - programy pro sportovce - čištění a výživa organismu - zpomalení procesu stárnutí pleti a vyhlazení vrásek Prodej ...

Maloobchod s farmaceutickými přípravky. Nabízíme zdravotnické potřeby včetně jejich oprav a poradenství. Výroba a opravy invalidních vozíků.

Lékárna: Maloobchod s farmaceutickými přípravky

Lékárna. Maloobchod,prodej: -farmaceutické přípravky -léky.