Oční optiky nabízí měření zraku, vyšetření zraku a jeho korekci a to za pomoci dioptrických brýlí anebo kontaktních čoček. Oční optiky dále nabízí bohatý sortiment dámských, pánských i dětských slunečních, sportovních, módních anebo speciálních brýlí.

Optika u Stodolní - Leona Nováková, Ostrava
Oční optika u Stodolní v centu Ostravy nabízí bohatý výběr dioptrických i slunečních brýlí, kontaktních čoček a příslušenství. Naši specialitou jsou dámské a pánské brýlové obruby okrajových velikostí a brýlové obruby pro děti již od kojeneckého věku. Provádíme kompletní servis dioptrických i slunečních brýlí.
Optika u Stodolní - Leona Nováková, Ostrava
Oční optika: -vizážista -barevné poradenství -prodejna -prodej online e shop. Prodej: -dioptrické, sluneční, polarizační, sportovní brýle -klipové předvěsy na brýle, -skla dioptrická tenčená, nerozbitná, antireflexní, samozabarvovací i pro řidiče, polarizační sluneční, multifokální bifokální -s výběrem brýlí poradí ...

Optika: -zhotovení a prodej optických a sluenčních brýlí -kontaktní čočky -vyšetření zraku -doplňkový sortiment k optice.

Výroba, prodej: -oční optika -kontaktní čočky -dioptrické i barevné a sluneční brýle.