Specializovaná lékařská pracoviště zahrnují fyzioterapie, vertebrogenní terapeuty, homeopatické poradny, korektivní dermatologie, laserterapie, ordinace alternativní medicíny, výživové poradenství, centra asistované reprodukce anebo plastické chirurgie.

MUDr. Josef Maček - ordinace tradiční čínské medicíny
Bohaté zkušenosti ze západní medicíny pan doktor MUDr. Josef Maček spojil s čínskou medicínou a svými léčitelskými schopnostmi a dosahuje výborných výsledků při léčbě širokého spektra nemocí. Mezi léčebné metody čínské medicíny patří fytoterapie, dietologie a také zdravotní cvičení. Léčíme astma, neplodnost, migrénu i Crohnovu nemoc.
MUDr. Josef Maček - ordinace tradiční čínské medicíny
Chirurgická ambulance s.r.o. - chirurgická a radiologická ambulance
Poskytujeme klinická ambulantní vyšetření, operační odstranění kožních nádorů, pigmentových, mateřských znamének a dalších kožních útvarů. Ošetříme zlomeniny laminátovou fixací a poskytujeme laser terapii. Zajistíme doporučení k operacím. Chirurgickou a radiologickou ambulanci naleznete na adrese Malé Náměstí 1700, Benešov.
Chirurgická ambulance s.r.o. - chirurgická a radiologická ambulance
MUDr. Júlia Preclíková - dětská lékářka
MUDr. Júlia Preclíková nabízí kompletní pediatrickou péči pro děti a dorost. Provádíme preventivní prohlídky a veškeré lékařské úkony jako jsou očkování, vyšetření, odběry biologického materiálu, vyšetření moči, CRP testy a podobně. Ke každému pacientovi přistupujeme zcela individuálně se vstřícným a milým přístupem.
MUDr. Júlia Preclíková - dětská lékářka
Helena Šišmová provozuje logopedickou ambulanci.

Společnost ORTHOMA s.r.o. provozuje ortopedickou ambulanci.

Služby: - radiodiagnostická vyšetření - vyšetření ultrazvukem a rentgenem. Sídlo: Osvobození 1699, 393 01 Pelhřimov. Další ordinace: Poliklinika Náměšť nad Oslavou -provozní doba: 7:15 – 13:00 hod.

Služby - chirurgická ambulance - urologická ambulance

Obory. - gynekologie, porodnictví - dermatovenerologie. Ambulance: - porodnicko-gynekologická - kožní, dermatovenerologická.

GYNPART s.r.o. provozuje gynekologickou ordinaci pro dospělé i děti.

POLCHIR s.r.o. provozuje chirurgickou ambulanci a zaměřuje se na léčbu akutních i chronických chirurgických onemocnění.

MUDr. ANNA DOLÁKOVÁ s.r.o. provozuje psychiatrickou ordinaci a zaměřuje se na duševní onemocnění.

Společnost PEDIATR MOHELNICE s.r.o. provozuje kardiologickou ambulanci.

Poskytuje - lékářská péče. Pracovně lékařské služby, závodní preventivní péče, dohled na pracovištích, provádění preventivních prohlídek, posuzování zdravotní způsobilosti k práci, ochrana zdraví při práci, školení v poskytování první pomoci, pravidelný dohled na pracovištích a nad výkonem práce. Všechny činnosti jsou přizpůsobeny potřebám ...

KARDIO GRÉZL s.r.o. provozuje kardiologickou ambulanci.

Soukromá zdravotní doprava Luďka Šímy s.r.o. se zaměřuje na poskytování domácí péče a soukromé zdravotní dopravy.

Ordinace, služby: - klinická psychologie - psychodiagnostika - krizová intervence - psychoterapie

Služby: -odborná zdravotní péče nemocní propuštění z nemocnice rehabilitace elektroléčba péče o diabetiky podávání léků (včetně injekcí) péče o nepohyblivé pacienty psychoterapeutické rozhovory -půjčování rehabilitační pomůcky a přístroje -nemocniční lůžka -zábrany -hrazdy -chodítka ...

Společnost Urox Czech, s.r.o. provozuje urologickou ambulanci.

MUDr. Miloš Albrecht, chirurgická ambulance s.r.o. poskytuje zdravotnické služby v oblasti chirurgie a diagnostiky zažívacího traktu.