Specializovaná lékařská pracoviště zahrnují fyzioterapie, vertebrogenní terapeuty, homeopatické poradny, korektivní dermatologie, laserterapie, ordinace alternativní medicíny, výživové poradenství, centra asistované reprodukce anebo plastické chirurgie.

Chirurgická ambulance s.r.o. - chirurgická a radiologická ambulance
Poskytujeme klinická ambulantní vyšetření, operační odstranění kožních nádorů, pigmentových, mateřských znamének a dalších kožních útvarů. Ošetříme zlomeniny laminátovou fixací a poskytujeme laser terapii. Zajistíme doporučení k operacím. Chirurgickou a radiologickou ambulanci naleznete na adrese Malé Náměstí 1700, Benešov.
Chirurgická ambulance s.r.o. - chirurgická a radiologická ambulance
MUDr. Josef Maček - ordinace tradiční čínské medicíny
Bohaté zkušenosti ze západní medicíny pan doktor MUDr. Josef Maček spojil s čínskou medicínou a svými léčitelskými schopnostmi a dosahuje výborných výsledků při léčbě širokého spektra nemocí. Mezi léčebné metody čínské medicíny patří fytoterapie, dietologie a také zdravotní cvičení. Léčíme astma, neplodnost, migrénu i Crohnovu nemoc.
MUDr. Josef Maček - ordinace tradiční čínské medicíny
MUDr. Júlia Preclíková - dětská lékářka
MUDr. Júlia Preclíková nabízí kompletní pediatrickou péči pro děti a dorost. Provádíme preventivní prohlídky a veškeré lékařské úkony jako jsou očkování, vyšetření, odběry biologického materiálu, vyšetření moči, CRP testy a podobně. Ke každému pacientovi přistupujeme zcela individuálně se vstřícným a milým přístupem.
MUDr. Júlia Preclíková - dětská lékářka
MUDr. Josef Dvořák
Zdravé hubnutí bez hladovění a pod odborným dohledem lékaře, Vám poskytne ordinace pana doktora MUDr. Josefa Dvořáka internisty a diabetologa s mnoholetou praxí. Naleznete nás na adrese Dobrovského 2915, Havlíčkův Brod. Ordinace, ambulance, služby: - ambulance s interním zaměřením, která se dlouhodobě věnuje také otázce obezity - zdravé ...
Psyché-centrum s.r.o. se zaměřuje na psychiatrii, diagnostiku a léčbu duševních onemocnění.

Domácí péče Včelka Vysočina s.r.o. se zaměřuje na poskytování domácí péče a sociálních služeb.

Psycholog Jihlava s.r.o. provozuje psychoterapeutické centrum.

Rehabilitace MUDr. Vlasta Vodová s.r.o. poskytuje rehabilitační služby a zaměřuje se na léčbu poruch pohybového aparátu.

GYNTELČ s.r.o. provozuje gynekologickou ordinaci.

Služby: -rentgen -mamografické pracoviště.

MUDr. Jan Kozák s.r.o. provozuje dětskou kardiologickou ambulanci.

Praktický lékař - ambulantní chirurgie a proktologie.

Služby: - ORL ambulance vč. audia - estetické zákroky - mezonitě - aplikace botulotoxinu, výplní - mikrojehličkování - nastřelování náušnic

Kompletní gynekologicko porodnická péče -edukace -prevence -diagnostika -léčba. Porodnická ultrazvuková diagnostika. Diagnostika a léčba poruch udržení moči. Diagnostika a léčba neplodnosti.

Služby: - radiodiagnostická vyšetření - vyšetření ultrazvukem a rentgenem. Sídlo: Osvobození 1699, 393 01 Pelhřimov. Další ordinace: Poliklinika Náměšť nad Oslavou -provozní doba: 7:15 – 13:00 hod.

Služby: -odborná zdravotní péče nemocní propuštění z nemocnice rehabilitace elektroléčba péče o diabetiky podávání léků (včetně injekcí) péče o nepohyblivé pacienty psychoterapeutické rozhovory -půjčování rehabilitační pomůcky a přístroje -nemocniční lůžka -zábrany -hrazdy -chodítka ...

Služby: -provoz ORL ordinace -nastřelování náušnic -vyhlazování vrásek.

Oční ordinace Pelhřimov s.r.o. provozuje ambulanci očního lékaře.

Ambulance: -žilní chirurgie. - laserová dermatologie. - poradna pro tepenné a žilní choroby.

Specializovaná ambulantní zdravotní péče Interní a diabetologická ambulance