Specializovaná lékařská pracoviště zahrnují fyzioterapie, vertebrogenní terapeuty, homeopatické poradny, korektivní dermatologie, laserterapie, ordinace alternativní medicíny, výživové poradenství, centra asistované reprodukce anebo plastické chirurgie.

DoMeNa Gyn s.r.o. - gynekologická ordinace MUDr. Jitka Zacharová
Kvalitní preventivní, diagnostickou a léčebnou péči v oboru gynekologie poskytuje svým pacientkám paní doktorka MUDr. Jitka Zacharová. Naše ordinace je moderně vybavena a poskytuje komplexní lékařské služby. Provádíme preventivní prohlídky, vyšetření ultrazvukem, onkologickou prevenci a také diagnostiku a stanovení příčiny neplodnosti.
DoMeNa Gyn s.r.o. - gynekologická ordinace MUDr. Jitka Zacharová
Miroslav Votoček, Radiodiagnostika s.r.o. - odborná ordinace
Naše odborná ordinace poskytuje pacientům lékařské služby v oboru radiologie a zobrazovacích metod. Specializujeme se na rentgenové a skiagrafické vyšetření a kompletní radiodiagnostiku. Zajišťujeme skiagrafii pro všechny lékařské obory. Naleznete nás v budově polikliniky na adrese Palackého 201, Trutnov.
Miroslav Votoček, Radiodiagnostika s.r.o. - odborná ordinace
Mediekos Ambulance, s.r.o. Osteocentrum Senica
Hlavní náplní společnosti Mediekos Ambulance, s.r.o. je v současné době především Osteologická problematika. Specializované Osteocentrum - osteologická ambulance Senica na Slovensku je uznáno jako pracoviště s osteologickou akreditací pro dospělé i dětské pacienty. Osteologie je od roku 2010 samostatným atestačním oborem. Péči o pacienty ve ...
Ambulancia klinickej psychológie.

Neštátne zdravotnícke zariadenie: - ORL ambulancia.