Potřebujete se objednat na vyšetření k odbornému lékaři? Ortopedie, chirurgie, neurologie, ORL, gynekologie, urologie, psychiatrie, genetická pracoviště, alergologie, kožní, oční anebo revmatologie jsou specializovaná pracoviště odborných lékařů.

DoMeNa Gyn s.r.o. - kvalitní gynekologická péče
Veškerou gynekologickou péči v moderně vybavené ordinaci, poskytuje svým pacientkám paní doktorka MUDr. Jitka Zacharová. Naše služby zahrnují preventivní a léčebnou péči, ultrazvuková vyšetření, léčbu gynekologických onemocnění, komplexní péči o těhotné či očkování proti HPV virům. Klademe velký důraz na osobní přístup a komunikaci.
DoMeNa Gyn s.r.o. - kvalitní gynekologická péče
Dobrá psychiatrie, s.r.o. - odborná lékařská péče
Odborné lékařské péči v oblasti psychiatrie a psychoterapie se ve své ordinaci věnuje paní doktorka MUDr. Markéta Dobrá. Zaměřujeme se na léčbu psychotických a afektivních poruch, poruch spánku či úzkostných poruch. Rovněž našim klientům nabízíme pětidenní rekondiční pobyty s celodenním programem v centru U Dobré naděje v obci Krásná.
Dobrá psychiatrie, s.r.o. - odborná lékařská péče
Stomatologická ordinace DentalLive s.r.o.
Naše zubní ambulance nabízí profesionální péči o Váš bezchybný úsměv. Věnujeme se preventivním, záchovným i estetickým stomatologickým zákrokům za použití nejmodernějších vyšetřovacích postupů a techniky. V naší ordinaci se vždy snažíme o ideální řešení a léčbu daného problému s chrupem.
Stomatologická ordinace DentalLive s.r.o.
Restaurace a hotel U Hrocha
Naše restaurace a hotel U Hrocha naleznete na Vysočině nedaleko města Žďár nad Sázavou ve Škrdlovicích u Velkého Dářka. Nabízíme kvalitní ubytování za výhodnou cenu. Ideální na Vaše školení, firemní akce, rodinné pobyty, svatby Žďár nad Sázavou, Vysočina. K dispozici je celkem 48 lůžek a 6 přistýlek rozdělených do 12 dvoulůžkových a 8 ...
Restaurace a hotel U Hrocha
Wellness Hotel Marta
Wellness hotel v samém srdci Vysočiny v centrální části chráněné krajinné oblasti Žďárských vrchů. Hotel je umístěn poblíž Vysočina arény či Devíti skal.
Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě a pobočkou v Jihlavě, nabízí zdravotní služby. Hygienické laboratoře zajišťují analýzu vody, zemin, odpadů, potravin a ovzduší, měření hluku, osvětlení a vibrací. Zdravotní služby: - mikrobiologická, parazitologická a imunologická vyšetření - imunologická a alergologická ambulance - pracovní ...

Apatyka ASTRÁL, provozovna: Praha, Ostrovského 2 - prodej doplňků stravy. Poradna pro zdraví. Tel: 257319420 PYRAMIDA - objekt pro relaxaci a meditaci, Bohdalov. Tel: 608328200

Distribuce: - anionové vložky Služby: - doprava, přeprava senioři, nemocní, nemohoucí

Solná jeskyně. -jedna procedura v jeskyni ze soli se vyrovná 2-3 dnům pobytu u moře Příznivě působí proti: -onemocnění dýchacích cest -dermatologická onemocnění -onemocnění srdce a oběhového systému -vysoký krevní tlak -poruchy nervového systému.

Služby: -fyzioterapie -regenerace, rehabilitace -krátkodobé léčebné pobyty.

Regenerační centrum. Služby, maloobchod, e-shop: -alternativní psychologické poradenství -diagnostika zdravotních potíží -dietetika -čínská medicína -přírodní potravinové doplňky.

ubytování, moderní wellness a špičková gastronomie,

Hotel Pavla se nachází v obci Vlachovice nedaleko Nového Města na Moravě. Hotel je vhodný jak pro rodiny s dětmi tak pro seniory, rekreační pobyty nebo školení. Okolí hotelu je v létě rájem pro cyklisty a v zimě pro běžecké lyžaře. Pokud máte domácího mazlíčka (kočka, pes) neváhejte a vezměte jej sebou k nám. Kapacita hotelu je 17 pokojů ...

Služby: -posilovna -solárium -myostimulátor -bodywave -skořicové zábaly -poradenská činnost -snižování nadváhy.

Služby: -masérské -regenerační a rekondiční služby.

Stomatologické centrum, zubní ordinace Třebíč Bělení zubů. Dentální hygiena. Implantáty od 18500 Kč.

Služby: -plastická chirurgie -kosmetická dermatologie -plastické operace víček, uší.

Služby: -gynekologie -centrum pro léčbu neplodnosti -těhotenská poradna, ultrazvuk -kolposkopie, cytologie.

Služby: -gynekolog -ženský lékař -gynekologicko-porodnická ambulance.

Služby: -fyzioterapeut -placené procedury -rehabilitace, masáže -LTV, pilates, baňkování.

Služby: -fyzioterapeut -procedury hrazené ZP -rehabilitace, masáže.

Služby: -masáže -regenerační, rekondiční služby.

Služby: -masáže -klasické, regenerační, sportovní, reflexní, lymfatické -baňkování.