Trápí vás nemoc? Neváhejte navštívit praktického lékaře. V ordinaci praktického lékaře probíhá stanovení základních diagnóz, odběry krve, vyšetření zraku a sluchu, očkování, preventivní prohlídky, léčba běžných onemocnění a odesílání k odborným lékařům.

MUDr. Arnošt Zabilka - ortopedická ambulance, ortoped
Naše ortopedická ambulance se zabývá především prevencí, léčbou a rehabilitací poruch i onemocnění pohybového a podpůrného aparátu. Dále se soustředíme na bolesti zad, kloubů, bolesti svalů, poúrazové stavy i léčbu degenerativních kloubních onemocnění. Naši ordinaci najdete na adrese Krškova 807/21, Praha - Hlubočepy.
MUDr. Arnošt Zabilka - ortopedická ambulance, ortoped
DoMeNa Gyn s.r.o. - gynekologická ordinace, Hradec Králové
Hledáte v Hradci Králové kvalitní gynekologickou péči? V naší ordinaci poskytujeme profesionální lékařskou péči na vysoké úrovni. MUDr. Jitka Zacharová nabízí preventivní prohlídky, diagnostiku a léčbu gynekologických onemocnění. Dále se zaměřujeme na neplodné páry a léčení neplodnosti. Disponujeme moderním ultrazvukových přístrojem.
DoMeNa Gyn s.r.o. - gynekologická ordinace, Hradec Králové
MUDr. Aleš Buček – komplexní léčebná a preventivní péče
Kvalitní lékařskou péči v oboru praktického lékařství pro dospělé poskytuje vé své ordinaci pan doktor MUDr. Aleš Buček. Provádíme preventivní lékařské prohlídky, odběry biologického materiálu, krve a také aplikace povinných i nepovinných očkovacích látek. Našim pacientům se dostává té nejlepší preventivní a léčebné péče.
MUDr. Aleš Buček – komplexní léčebná a preventivní péče
Ordinace paní doktorky MUDr. Ilony Klímkové poskytuje komplexní péči praktického lékaře pro děti a dorost. Zajišťujeme preventivní a léčebnou péči, provádíme očkování a odběry biologického materiálu a také provozujeme kojeneckou poradnu. Naleznete nás na adrese Masarykovo náměstí 1325, Vizovice. Ordinace, ambulance, služby: - praktická lékařka ...

Urologická ambulance, urologie - MUDr. Jaroslav Jelínek - MUDr. Libor Palička - MUDr. Jaroslav Kaňa. Praktická lékařka pro děti a dorost - MUDr. Radomíra Jelínková.

Zdravotnictví: -praktický lékař pro dospělé, obvodní lékařka.

Zdravotnictví: -praktická lékařka pro dospělé.

Ordinace, služby: - praktická lékařka pro dospělé

Ordinace, služby: - praktický lékař pro dospělé

Odborná interní ordinace MUDr. Radek Hon. Dětská ordinace MUDr. Dagmar Honová.

Zdravotnictví: -praktický lékař pro děti a dorost, dětská lékařka, dětský lékař -pediatrie.

nestátní zdravotnické zařízení-ordinace praktické lékařky pro děti a dorost

Všeobecná ambulantní zdravotní péče Specializovaná ambulantní zdravotní péče

Zdravotnictví: - ordinace praktického lékaře pro dospělé, obvodní lékař: - preventivní prohlídky - očkování.

Ordinace praktického lékaře pro dospělé.

Praktický lékař. Ordinační doba: - pondělí 12:00 - 16:00, 16:00 - 18:00 pro objednané - úterý 07:00 - 12:00, 13:00 - 15:00 pro objednané - středa 07:00 - 12:00 - čtvrtek 07:00 - 12:00, 13:00 - 15:00 pro objednané - pátek 07:00 - 12:00

Praktický lékař pro dospělé. Ordinační doba: Pondělí 07:00 – 13:00 Úterý 07:00 – 13:00 Středa 12:00 – 18:00 Čtvrtek 07:00 – 13:00 Pátek 07:00 – 13:00

Provoz ordinace praktického lékaře pro dospělé.

Zdravotnictví: -praktický lékař pro děti a dorost, děská lékařka, dětský lékař -pediatrie.

Ambulance: - praktický lékař pro dospělé Ordinace: Mistřice č.p. 9 tel.: 575 570 393 Topolná č.p. 520 tel.: 575 570 392 Kněžpole č.p. 198 tel.: 575 570 395 Lékaři: MUDr. Jiří Lapčík st. MUDr. Jiří Lapčík ml. MUDr. Jana Kutálková

Všeobecná ambulantní zdravotní péče

Zdravotnictví. -praktický lékař pro děti, dorost a dospělé -dětská lékařka a všeobecná lékařka -pediatrie, pediatrická ordinace, všeobecné lékařství, všeobecná ordinace.