Jaroslav Nálevka
Dřevěné ploty a stěny, renovace plotů

Dřevěné ploty a stěny, renovace plotů

Kvalitní dřevěné ploty a stěny na klíč, renovace plotů

Dřevěné pergoly a garážová stání

Dřevěné pergoly a garážová stání

Kvalitní dřevěné pergoly a garážová stání, výroba dle přání zákazníka

Dřevěné balkóny a terasy

Dřevěné balkóny a terasy

Dřevěné terasy a balkóny, výroba z exotického a tuzemského dřeva, péče a údržbaVydáno 23.11.2017
37 Zhlédnutí
Topováno 11.01.2018

Dřevěné pergoly Hradec Králové

Firma Jaroslav Nálevka sídlí nedaleko Hradce Králové a specializuje se na výrobu různých produktů ze dřeva. Mezi hlavní náplň jejich činnosti patří také výstavba dřevěných pergol, včetně zajištění veškerého příslušenství.

Dřevěné pergoly Hradec Králové, Jaroslav Nálevka

Pergoly se hodí ke každému domu

Rodinné domy bývají velice často obklopeny zahradou nebo alespoň malou zahrádkou. U domu se vždy najde nějaké to místo na vytvoření pergoly, kde můžeme odpočívat, hrát si a bavit se s dětmi nebo zde trávit nejenom čas s rodinnou a blízkými, ale také s přáteli. Pergola vytvoří útulné a pohodlné zázemí pro všední i nevšední zážitky.

Dřevěné pergoly se rychle a snadno přizpůsobí vzhledu Vašeho domova


Dřevo jako velice půvabný materiál

Dřevo se zkrátka hodí ke každému obydlí. Vkusně doladí moderní stavbu, ale útulně bude vypadat i u staršího obydlí. Samozřejmostí je ochranný nátěr, který prodlouží životnost dřeva a také celkové pergoly a chrání ji před nepříznivými vlivy počasí. Vyrábíme nejenom pergoly, ale také garážová stání a to vždy z kvalitně sušených smrkových hoblovaných KVH hranolů.

Pergoly jsou místem, kde v létě trávíme spoustu času


Dopřejte si oázu klidu a pohodlí

Pergoly jsou nejenom vkusným doplňkem domova, ale především nás vždy očarují svou praktickou stránkou. V létě na nás tolik nesvítí sluníčko a jsme v příjemném stínku, zatímco ve škaredém počasí nás chrání, abychom nezmokli. Každou pergolu vyrábíme dle Vašich přání a požadavků.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.drevoploty.cz