Nový Přím 28
Dolní Přím 503 15
tel.: +420 736 473 057
email: info@drevoploty.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 23.11.2017
Topováno 11.01.2018

Dřevěné pergoly Hradec Králové

Firma Jaroslav Nálevka sídlí nedaleko Hradce Králové a specializuje se na výrobu různých produktů ze dřeva. Mezi hlavní náplň jejich činnosti patří také výstavba dřevěných pergol, včetně zajištění veškerého příslušenství.

Dřevěné pergoly Hradec Králové, Jaroslav Nálevka

Pergoly se hodí ke každému domu

Rodinné domy bývají velice často obklopeny zahradou nebo alespoň malou zahrádkou. U domu se vždy najde nějaké to místo na vytvoření pergoly, kde můžeme odpočívat, hrát si a bavit se s dětmi nebo zde trávit nejenom čas s rodinnou a blízkými, ale také s přáteli. Pergola vytvoří útulné a pohodlné zázemí pro všední i nevšední zážitky.

Dřevěné pergoly se rychle a snadno přizpůsobí vzhledu Vašeho domova

Dřevo jako velice půvabný materiál

Dřevo se zkrátka hodí ke každému obydlí. Vkusně doladí moderní stavbu, ale útulně bude vypadat i u staršího obydlí. Samozřejmostí je ochranný nátěr, který prodlouží životnost dřeva a také celkové pergoly a chrání ji před nepříznivými vlivy počasí. Vyrábíme nejenom pergoly, ale také garážová stání a to vždy z kvalitně sušených smrkových hoblovaných KVH hranolů.

Pergoly jsou místem, kde v létě trávíme spoustu času

Dopřejte si oázu klidu a pohodlí

Pergoly jsou nejenom vkusným doplňkem domova, ale především nás vždy očarují svou praktickou stránkou. V létě na nás tolik nesvítí sluníčko a jsme v příjemném stínku, zatímco ve škaredém počasí nás chrání, abychom nezmokli. Každou pergolu vyrábíme dle Vašich přání a požadavků.

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.drevoploty.cz

28 zhlédnutí
Další PR články firmy
Dřevěné ploty ochrání váš objekt a dotvoří jeho celkový vzhled

Dřevěné ploty ochrání váš objekt a dotvoří jeho celkový vzhled

Dřevěné ploty patří i dnes mezi oblíbený a hojně rozšířený způsob ohraničení objektu. Ochrání jej před pohledy cizích osob a zamezí jejich neoprávněnému vniknutí. Firma Jaroslava Nálevky Dreveneploty.cz se zabývá právě výrobou dřevěných plotů, ale také pergol či dřevěných teras. Používá kvalitní dřevo i povrchové úpravy, díky čemuž se ploty pyšní nadstandardní životností.

Vydáno 03.03.2017

VÍCE
Dřevěné ploty, terasy i pergoly na míru každé rodině

Dřevěné ploty, terasy i pergoly na míru každé rodině

Dřevěné ploty, terasy i pergoly neodmyslitelně patří ke každému rodinnému domu. Dávají vám totiž nejen pocit bezpečí a soukromí, skvěle také vypadají a perfektně doladí celkový vzhled vašeho domu. Kde ale kvalitní ploty, terasy a pergoly sehnat? Obraťte se na společnost Jaroslav Nálevka. Se dřevem pracujeme dlouhá léta a dřevěné ploty, terasy i pergoly vám tak vyrobíme na míru a to do posledního detailu.

Vydáno 21.12.2015

VÍCE