Pražská 16
Praha 10 102 21
tel.: +420 800 117 556
email: prodej@autosklocz.cz

KONTAKT
VíCE >
Vydáno 15.03.2014
Topováno 10.07.2017

Výměna autoskel Praha s využitím originálních značkových materiálů

V poslední době se na nás stále častěji obrací zákazníci, kteří si nechali vyměnit autosklo v neautorizovaném servisu a nyní potřebují sklo opravit nebo dokonce vyměnit znovu. Když je upozorníme, že mohou uplatnit reklamaci v původním servisu, protože u nás budou muset výměnu zaplatit, nevadí jim to a s původním servisem už nechtějí mít nic společného. Uvědomili si totiž, že autosklo je velmi důležitým bezpečnostním prvkem každého auta a jeho neprofesionální výměna může ohrozit jejich zdraví nebo dokonce život.

Výměna autoskel Praha s využitím originálních značkových materiálů

Na co si dát při výměně autoskla pozor?

Je třeba si uvědomit, že čelní autosklo je jeden z nejdůležitějších bezpečnostních prvků Vašeho vozu. Jeho včasná, profesionálně provedená výměna nebo oprava může zachránit Váš život!

První, co by Vás mělo zarazit, je nezvykle nízká cena výměny autoskla. Někde se totiž muselo ušetřit. Většinou to bylo nejspíše na použitém materiálu nebo neznačkových autosklech. Kvalitní lepidla mají svoji hodnotu!

Dále se vyvarujte příliš rychlé výměny autoskla.

Společnost Autosklo servis CZ sice také nabízí expresní výměny autoskel, vždy ale jen tak rychlé, aby byly dodrženy veškeré normy a technologické postupy, a nedošlo k ohrožení zákazníka. Bezpečnost je vždy na prvním místě! Rychlost je potřeba zajistit jinak. Například tím, že máme autoskla na skladě a okamžitě k dispozici. Nebo dalšími službami navíc jako je odvoz vozu a jeho opětovné přistavení. Pobočky autoskla jsou navíc rozmístěné po celé Praze, takže neztrácíte čas dlouhými přesuny...

Spokojenost našich zákazníků je zavazující

Většina z nás - soukromě i pracovně, je dnes na automobilu závislá. Potřebuje, aby dobře sloužil a nepřidělával žádné starosti. Obzvláště důležité je to u autodopravců. Proto si velmi ceníme dlouholeté spolupráce s autobusovým přepravcem, společností PROBO BUS a.s. Beroun či Dopravním podnikem hlavního města Prahy, pro který zajišťujeme opravy autoskel na vozidlech metra.

Co byste měli vědět o autosklech?

Druhů a typů autoskel je dnes nepřeberné množství. Proto pokud hledáte správné autosklo pro Váš automobil, musíte znát následující parametry - značku a model vozu, navíc ale také rok jeho výroby. Dále vybavení a příslušenství Vašeho okna tj. zda má integrované vyhřívání, nějakou reflexní či protihlukovou fólii,  anténu nebo kameru. To vše má vliv na určení správného autoskla pro Váš automobil. Zdá se Vám to hodně parametrů? Pokud si je všechny nechcete pamatovat, zavolejte kdykoliv na naši bezplatnou infolinku 800 117 556, kde Vám náš vyškolený operátor pomůže s určením správného skla a zároveň podá informaci o jeho dostupnosti a ceně. Vzhledem k tomu, že působíme také jako velkoobchod, většinu autoskel máme pro Vás skladem...

Věděli jste, že výměnu autoskla můžete mít zdarma?

Ano, čtete správně. Výměna autoskel je možná bez placení, a co víc, dokonce i bez jakýchkoliv starostí. (Více na http://www.autosklocz.cz/pojistna-udalost). Stačí mít uzavřené připojištění čelního skla, které není příliš nákladné s ohledem na to, jak často dochází k rozbití autoskla u automobilu v běžném provozu. Obzvlášť v Praze, kde je provoz skutečně silný, toto připojištění doporučujeme všem vlastníkům vozidel. Na opravu čelního skla se může vztahovat i Vaše havarijní pojistka, při jejím využití ale přijdete u některých pojišťoven o bonusy. Pokud jste tedy pojištěni, nemusíte se v případě rozbití autoskla o nic starat. Nejenže Vám autosklo bezplatně vyměníme nebo opravíme, ale navíc vyřídíme veškeré formality z Vaší pojišťovnou.

 

Chcete-li, aby výměna Vašeho autoskla byla profesionální a bezpečná,
kontaktujte Autosklo servis CZ
na tel. 800 117 556 (nonstop) nebo
na některé 6 poboček po celé Praze
(
www.autosklocz.cz).

„Zvládneme i Vašeho miláčka“

Více informací naleznete na našich stránkách
http://www.autosklocz.cz

Další články z oboru

Autosklo
Maloobchod, Montáž, Opravy a servis, Služby, Velkoobchod
1377 zhlédnutí
Další PR články firmy
Bezplatná výměna autoskla je zaručena jedině u smluvního partnera pojišťovny, Praha

Bezplatná výměna autoskla je zaručena jedině u smluvního partnera pojišťovny, Praha

Rychlou a v případě pojistné události zaručeně bezplatnou výměnu autoskla vám zajistí Autosklo servis CZ - smluvní partner všech pojišťoven. Prasknutí čelního skla u automobilu může způsobit kamínek, pád stromu, srážka s jiným automobilem nebo jiná nešťastná událost. S poničeným sklem není možné automobil používat, proto se taková situace musí okamžitě řešit.

Vydáno 28.02.2017

VÍCE
Oprava autoskel může být výhodnější než jejich výměna - Praha

Oprava autoskel může být výhodnější než jejich výměna - Praha

Dnes už většina z nás ví, že jezdit s rozbitým autosklem je nejen dopravní přestupek, ale hlavně zbytečný hazard. Zejména čelní autosklo je totiž jedním z nejdůležitějších bezpečnostních prvků na vozidle! V případě jeho poškození však těžko odhadujeme, zda bude potřeba jeho kompletní výměna nebo bude stačit oprava. V tomto případě doporučujeme obrátit se na odborníky ze společnosti AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o., kteří Vám nejen poradí, co bude pro Vás výhodnější, ale výměnu nebo opravu také zajistí. Pobočky této firmy naleznete po celé Praze.

Vydáno 26.05.2015

VÍCE
Výměna čelního skla bez dlouhého čekání od firmy Autosklo servis CZ

Výměna čelního skla bez dlouhého čekání od firmy Autosklo servis CZ

Čelní sklo je důležitý bezpečnostní prvek na vašem autě a jeho odborně provedená oprava nebo výměna může znamenat i záchranu života. Autosklo servis CZ zajistí výměnu autoskel u všech typů a značek vozů, rychle a za příznivé ceny na šesti pobočkách v Praze. Montáž, oprava i výměna autoskel je naší hlavní činností už více než patnáct let.

Vydáno 02.03.2016

VÍCE
Autosklo servis CZ, Praha, vymění přední autosklo, zadní i boční autosklo, opraví prasklé autosklo a prodává autoskla všech typů a značek

Autosklo servis CZ, Praha, vymění přední autosklo, zadní i boční autosklo, opraví prasklé autosklo a prodává autoskla všech typů a značek

Představujeme Vám společnost Autosklo servis CZ, která již více než 15 let působí na trhu s autoskly. Její služby zahrnují výměny autoskel – přední autosklo, zadní i boční autosklo, prodej autoskel pro automobily, autobusy a jiné dopravní prostředky, automobilových střešních oken, chemických prostředků pro zasklívání a autokosmetiky. Připraveno je vždy něco navíc. Na www stránce www.autosklocz.cz je možné najít akční a sezónní nabídky. V případě pojistné události probíhá výměna autoskla zdarma. Bližší informace o službách, cenách či termínech Vám poskytnou také odborníci na bezplatné infolince 800 117 556. Služby se zaměřují zejména na hlavní město Praha. Pobočky je možné nalézt již na 6 místech – Praha 2, 5, 6, 8, 9 a centrálu na Praze 10, Hostivař.

Vydáno 04.06.2013

VÍCE