Autosklo cena - přední, čelní, boční i zadní na bezplatné infolince 800 117 556

AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. Praha 10 - Hostivař

Autosklo cena - přední, čelní, boční i zadní na bezplatné infolince 800 117 556

AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o.
Praha 10 - Hostivař
Oprava autoskel může být výhodnější než jejich výměna - Praha

Dnes už většina z nás ví, že jezdit s rozbitým autosklem je nejen dopravní přestupek, ale hlavně zbytečný hazard. Zejména čelní autosklo je totiž jedním z nejdůležitějších bezpečnostních prvků na vozidle! V případě jeho poškození však těžko odhadujeme, zda bude potřeba jeho kompletní výměna nebo bude stačit oprava. V tomto případě doporučujeme obrátit se na odborníky ze společnosti AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o., kteří Vám nejen poradí, co bude pro Vás výhodnější, ale výměnu nebo opravu také zajistí. Pobočky této firmy naleznete po celé Praze.

Oprava autoskel, Praha

Kolik Vás bude výměna nebo oprava autoskla stát?

Pro většinu z nás je otázka ceny velmi důležitá. Neměla by však být tou nejdůležitější při výběru realizační firmy. Levně, ale nekvalitně opravené autosklo znamená totiž téměř stejný hazard jako jízda s autosklem poškozeným. Některé neautorizované servisy bohužel využívají na opravu levné materiály nebo nedodržují technologické postupy, aby zkrátily dobu opravy. A právě nízká cena by měla být pro zákazníka varováním, že něco není zcela v pořádku!


Nejlevnější oprava autoskel je bezplatná...

Nejlepším způsobem, jak předejít vysokým částkám za opravu autoskel je jejich připojištění. V tomto případě nemusíte platit vůbec a navíc máte vše takříkajíc bez práce. AUTOSKLO SERVIS CZ za Vás totiž vyřídí veškeré potřebné formality přímo s Vaší pojišťovnou, neboť je smluvním partnerem většiny z nich. Aktuální výčet naleznete přímo na webových stránkách firmy. Opravu Vašeho automobilového skla, ať už se jedná o sklo čelní, boční či zadní, v tomto případě zaplatí přímo Vaše pojišťovna. Ani v případě, že autoskla pojištěná nemáte, nemusíte se bát vysokých cen. Kromě realizací, je AUTOSKLO SERVIS CZ také velkoobchodem autoskel a odebírá je přímo od výrobců, a proto zde mnohdy pořídíte nejkvalitnější autoskla za ceny blížící se neznačkovým produktům. Kvalitou si ale v tomto případě můžete být naprosto jisti!

Výměna autoskla na pojišťovnu, Praha


Další nadstandardní služby

V neposlední řadě musím zmínit ještě několik dalších služeb, které AUTOSKLO SERVIS CZ svým zákazníkům nabízí. Jedná se kupříkladu o opravu autoskel přímo u zákazníka (pokud jsou k tomu vhodné podmínky) či odvoz opraveného vozidla zákazníkovi. Opomenout nesmíme ani služby v oblasti prevence, jako je např. měření propustnosti autoskel, které je potřeba mít na správných hodnotách v případě technické kontroly a samozřejmě také v případě silniční kontroly. Toto měření můžete mít i zdarma na pobočce Praha 10 Hostivař (v rámci akčních nabídek, které firma pravidelně obměňuje).

Pokud tedy není autosklo na Vašem "miláčkovi" v pořádku, neváhejte a kontaktujte Autosklo servis CZVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.autosklo-vymena.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Ceník autoskel hledat nemusíte – zavolejte naší bezplatnou linku 800 117 556!

Ceník autoskel hledat nemusíte – zavolejte naší bezplatnou linku 800 117 556!

Pokud řešíte pojistnou událost a potřebujete co nejrychleji vyměnit autoskla na vašem vozidle, tak se obraťte na servis, který vám umožní rychlé a profesionální jednání s možností opravy či výměny zdarma na pojišťovnu. Naše firma AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. s centrálou v Praze 10 vám poskytne prvotřídní služby.

Vydáno 27.03.2018
Bezplatná výměna autoskla je zaručena jedině u smluvního partnera pojišťovny, Praha

Bezplatná výměna autoskla je zaručena jedině u smluvního partnera pojišťovny, Praha

Rychlou a v případě pojistné události zaručeně bezplatnou výměnu autoskla vám zajistí Autosklo servis CZ - smluvní partner všech pojišťoven. Prasknutí čelního skla u automobilu může způsobit kamínek, pád stromu, srážka s jiným automobilem nebo jiná nešťastná událost. S poničeným sklem není možné automobil používat, proto se taková situace musí okamžitě řešit.

Vydáno 28.02.2017
Výměna autoskel Praha s využitím originálních značkových materiálů

Výměna autoskel Praha s využitím originálních značkových materiálů

V poslední době se na nás stále častěji obrací zákazníci, kteří si nechali vyměnit autosklo v neautorizovaném servisu a nyní potřebují sklo opravit nebo dokonce vyměnit znovu. Když je upozorníme, že mohou uplatnit reklamaci v původním servisu, protože u nás budou muset výměnu zaplatit, nevadí jim to a s původním servisem už nechtějí mít nic společného. Uvědomili si totiž, že autosklo je velmi důležitým bezpečnostním prvkem každého auta a jeho neprofesionální výměna může ohrozit jejich zdraví nebo dokonce život.

Vydáno 15.03.2014
Výměna čelního skla bez dlouhého čekání od firmy Autosklo servis CZ

Výměna čelního skla bez dlouhého čekání od firmy Autosklo servis CZ

Čelní sklo je důležitý bezpečnostní prvek na vašem autě a jeho odborně provedená oprava nebo výměna může znamenat i záchranu života. Autosklo servis CZ zajistí výměnu autoskel u všech typů a značek vozů, rychle a za příznivé ceny na šesti pobočkách v Praze. Montáž, oprava i výměna autoskel je naší hlavní činností už více než patnáct let.

Vydáno 02.03.2016
Autosklo servis CZ, Praha, vymění přední autosklo, zadní i boční autosklo, opraví prasklé autosklo a prodává autoskla všech typů a značek

Autosklo servis CZ, Praha, vymění přední autosklo, zadní i boční autosklo, opraví prasklé autosklo a prodává autoskla všech typů a značek

Představujeme Vám společnost Autosklo servis CZ, která již více než 15 let působí na trhu s autoskly. Její služby zahrnují výměny autoskel – přední autosklo, zadní i boční autosklo, prodej autoskel pro automobily, autobusy a jiné dopravní prostředky, automobilových střešních oken, chemických prostředků pro zasklívání a autokosmetiky. Připraveno je vždy něco navíc. Na webu firmy je možné najít akční a sezónní nabídky. V případě pojistné události probíhá výměna autoskla zdarma. Bližší informace o službách, cenách či termínech Vám poskytnou také odborníci na bezplatné infolince 800 117 556. Služby se zaměřují zejména na hlavní město Praha. Pobočky je možné nalézt již na 6 místech – Praha 2, 5, 6, 8, 9 a centrálu na Praze 10, Hostivař.

Vydáno 04.06.2013Vydáno 26.05.2015
712 Zhlédnutí
Topováno 20.08.2018

Výměna autoskel zdarma při pojistné události

Výměna autoskel zdarma při pojistné události

Řešení pojistné události při poškození autoskla

Výměna a oprava autoskel

Výměna a oprava autoskel

Opravy a výměny autoskel s kompletním servisem

Pískování VIN

Pískování VIN

Označení autoskla pískováním VIN pro zabezpečení Vašeho vozidla