AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o.
Praha 10 - Hostivař
Ceník autoskel hledat nemusíte – zavolejte naší bezplatnou linku 800 117 556!

Pokud řešíte pojistnou událost a potřebujete co nejrychleji vyměnit autoskla na vašem vozidle, tak se obraťte na servis, který vám umožní rychlé a profesionální jednání s možností opravy či výměny zdarma na pojišťovnu. Naše firma AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. s centrálou v Praze 10 vám poskytne prvotřídní služby.

Výměna autoskel, AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o.

Tradice a zkušenosti v oboru autoskel

Naše společnost AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. působí v oboru autoskel již od roku 2000. Zajišťuje výměny, expresní výměny a opravy autoskel, mobilní zasklívání, značení autoskel, odstraňování dálničních známek, kontroly, odstraňování a lepení autofólií a vyřížení pojistných událostí, neboli výměny autoskel na pojišťovnu zdarma. Jsme smluvním partnerem všech pojišťoven. K dispozici máme nonstop bezplatnou linku 800 117 556, na které, kromě jiného, zjistíte také informace o ceně ještě před výměnou autoskla. Naše centrála sídlí na Praze 10, ale pro lepší dostupnost máme v Praze dalších 6 poboček.

Zjistěte cenu autoskel dřív, než se pustíme do jejich výměny


Přesná cena autoskel před výměnou nebo kvůli pojistce

Dbáme na komfort našich zákazníků, a proto jsme pro vás připraveni nonstop na bezplatné infolince, na které vás obslouží naši vyškolení operátoři. Kromě všech potřebných informací si tímto způsobem můžete zjistit také ceny autoskel dřív, než dojde k jejich výměně. Bude vám tím usnadněna orientace v ceníku, protože ceny se odvíjejí od typu a umístění skla, typu a značky vozidla, roku jeho výroby, ale také podle vybavení jako je anténa, fólie a podobně. V případě výměny autoskla zdarma na pojišťovnu zde zjistíte veškeré potřebné náležitosti.

Výměna skla zdarma na pojišťovnu


Pojistná událost a výměna autoskla zdarma

V případě pojistné události vyměníme autosklo zdarma na pojišťovnu. Stačí přivézt Vaše vozidlo k nám a my se postaráme o veškeré záležitosti s Vaší pojišťovnou. Jsme dlouhodobě smluvním partnerem všech pojišťoven, a proto budete mít jistotu výměny autoskla zdarma. Pobočky máme po celé Praze!Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.autosklo-vymena.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Bezplatná výměna autoskla je zaručena jedině u smluvního partnera pojišťovny, Praha

Bezplatná výměna autoskla je zaručena jedině u smluvního partnera pojišťovny, Praha

Rychlou a v případě pojistné události zaručeně bezplatnou výměnu autoskla vám zajistí Autosklo servis CZ - smluvní partner všech pojišťoven. Prasknutí čelního skla u automobilu může způsobit kamínek, pád stromu, srážka s jiným automobilem nebo jiná nešťastná událost. S poničeným sklem není možné automobil používat, proto se taková situace musí okamžitě řešit.

Vydáno 28.02.2017
Oprava autoskel může být výhodnější než jejich výměna - Praha

Oprava autoskel může být výhodnější než jejich výměna - Praha

Dnes už většina z nás ví, že jezdit s rozbitým autosklem je nejen dopravní přestupek, ale hlavně zbytečný hazard. Zejména čelní autosklo je totiž jedním z nejdůležitějších bezpečnostních prvků na vozidle! V případě jeho poškození však těžko odhadujeme, zda bude potřeba jeho kompletní výměna nebo bude stačit oprava. V tomto případě doporučujeme obrátit se na odborníky ze společnosti AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o., kteří Vám nejen poradí, co bude pro Vás výhodnější, ale výměnu nebo opravu také zajistí. Pobočky této firmy naleznete po celé Praze.

Vydáno 26.05.2015
Výměna autoskel Praha s využitím originálních značkových materiálů

Výměna autoskel Praha s využitím originálních značkových materiálů

V poslední době se na nás stále častěji obrací zákazníci, kteří si nechali vyměnit autosklo v neautorizovaném servisu a nyní potřebují sklo opravit nebo dokonce vyměnit znovu. Když je upozorníme, že mohou uplatnit reklamaci v původním servisu, protože u nás budou muset výměnu zaplatit, nevadí jim to a s původním servisem už nechtějí mít nic společného. Uvědomili si totiž, že autosklo je velmi důležitým bezpečnostním prvkem každého auta a jeho neprofesionální výměna může ohrozit jejich zdraví nebo dokonce život.

Vydáno 15.03.2014
Výměna čelního skla bez dlouhého čekání od firmy Autosklo servis CZ

Výměna čelního skla bez dlouhého čekání od firmy Autosklo servis CZ

Čelní sklo je důležitý bezpečnostní prvek na vašem autě a jeho odborně provedená oprava nebo výměna může znamenat i záchranu života. Autosklo servis CZ zajistí výměnu autoskel u všech typů a značek vozů, rychle a za příznivé ceny na šesti pobočkách v Praze. Montáž, oprava i výměna autoskel je naší hlavní činností už více než patnáct let.

Vydáno 02.03.2016
Autosklo servis CZ, Praha, vymění přední autosklo, zadní i boční autosklo, opraví prasklé autosklo a prodává autoskla všech typů a značek

Autosklo servis CZ, Praha, vymění přední autosklo, zadní i boční autosklo, opraví prasklé autosklo a prodává autoskla všech typů a značek

Představujeme Vám společnost Autosklo servis CZ, která již více než 15 let působí na trhu s autoskly. Její služby zahrnují výměny autoskel – přední autosklo, zadní i boční autosklo, prodej autoskel pro automobily, autobusy a jiné dopravní prostředky, automobilových střešních oken, chemických prostředků pro zasklívání a autokosmetiky. Připraveno je vždy něco navíc. Na webu firmy je možné najít akční a sezónní nabídky. V případě pojistné události probíhá výměna autoskla zdarma. Bližší informace o službách, cenách či termínech Vám poskytnou také odborníci na bezplatné infolince 800 117 556. Služby se zaměřují zejména na hlavní město Praha. Pobočky je možné nalézt již na 6 místech – Praha 2, 5, 6, 8, 9 a centrálu na Praze 10, Hostivař.

Vydáno 04.06.2013Vydáno 27.03.2018
437 Zhlédnutí
Topováno 20.03.2020

Výměna autoskel zdarma při pojistné události

Výměna autoskel zdarma při pojistné události

Řešení pojistné události při poškození autoskla

Výměna a oprava autoskel

Výměna a oprava autoskel

Opravy a výměny autoskel s kompletním servisem

Pískování VIN

Pískování VIN

Označení autoskla pískováním VIN pro zabezpečení Vašeho vozidla