AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o.
Výměna autoskel zdarma při pojistné události

Výměna autoskel zdarma při pojistné události

Řešení pojistné události při poškození autoskla

Výměna a oprava autoskel

Výměna a oprava autoskel

Opravy a výměny autoskel s kompletním servisem

Pískování VIN

Pískování VIN

Označení autoskla pískováním VIN pro zabezpečení Vašeho vozidlaVydáno 27.03.2018
48 Zhlédnutí

Ceník autoskel hledat nemusíte – zavolejte naší bezplatnou linku 800 117 556!

Pokud řešíte pojistnou událost a potřebujete co nejrychleji vyměnit autoskla na vašem vozidle, tak se obraťte na servis, který vám umožní rychlé a profesionální jednání s možností opravy či výměny zdarma na pojišťovnu. Naše firma AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. s centrálou v Praze 10 vám poskytne prvotřídní služby.

Výměna autoskel, AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o.

Tradice a zkušenosti v oboru autoskel

Naše společnost AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. působí v oboru autoskel již od roku 2001. Zajišťuje výměny, expresní výměny a opravy autoskel, mobilní zasklívání, značení autoskel, odstraňování dálničních známek, kontroly, odstraňování a lepení autofólií a vyřížení pojistných událostí, neboli výměny autoskel na pojišťovnu zdarma. Jsme smluvním partnerem všech pojišťoven. K dispozici máme nonstop bezplatnou linku 800 117 556, na které, kromě jiného, zjistíte také informace o ceně ještě před výměnou autoskla. Naše centrála sídlí na Praze 10, ale pro lepší dostupnost máme v Praze dalších 5 poboček.

Zjistěte cenu autoskel dřív, než se pustíme do jejich výměny


Přesná cena autoskel před výměnou nebo kvůli pojistce

Dbáme na komfort našich zákazníků, a proto jsme pro vás připraveni nonstop na bezplatné infolince, na které vás obslouží naši vyškolení operátoři. Kromě všech potřebných informací si tímto způsobem můžete zjistit také ceny autoskel dřív, než dojde k jejich výměně. Bude vám tím usnadněna orientace v ceníku, protože ceny se odvíjejí od typu a umístění skla, typu a značky vozidla, roku jeho výroby, ale také podle vybavení jako je anténa, fólie a podobně. V případě výměny autoskla zdarma na pojišťovnu zde zjistíte veškeré potřebné náležitosti.

Výměna skla zdarma na pojišťovnu


Pojistná událost a výměna autoskla zdarma

V případě pojistné události vyměníme autosklo zdarma na pojišťovnu. Stačí přivézt Vaše vozidlo k nám a my se postaráme o veškeré záležitosti s Vaší pojišťovnou. Jsme dlouhodobě smluvním partnerem všech pojišťoven, a proto budete mít jistotu výměny autoskla zdarma. Pobočky máme po celé Praze!Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.autosklo-vymena.cz