AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o.
Výměna autoskel zdarma při pojistné události

Výměna autoskel zdarma při pojistné události

Řešení pojistné události při poškození autoskla

Výměna a oprava autoskel

Výměna a oprava autoskel

Opravy a výměny autoskel s kompletním servisem

Pískování VIN

Pískování VIN

Označení autoskla pískováním VIN pro zabezpečení Vašeho vozidlaVydáno 04.06.2013
570 Zhlédnutí

Autosklo servis CZ, Praha, vymění přední autosklo, zadní i boční autosklo, opraví prasklé autosklo a prodává autoskla všech typů a značek

Představujeme Vám společnost Autosklo servis CZ, která již více než 15 let působí na trhu s autoskly. Její služby zahrnují výměny autoskel – přední autosklo, zadní i boční autosklo, prodej autoskel pro automobily, autobusy a jiné dopravní prostředky, automobilových střešních oken, chemických prostředků pro zasklívání a autokosmetiky. Připraveno je vždy něco navíc. Na webu firmy je možné najít akční a sezónní nabídky. V případě pojistné události probíhá výměna autoskla zdarma. Bližší informace o službách, cenách či termínech Vám poskytnou také odborníci na bezplatné infolince 800 117 556. Služby se zaměřují zejména na hlavní město Praha. Pobočky je možné nalézt již na 6 místech – Praha 2, 5, 6, 8, 9 a centrálu na Praze 10, Hostivař.

AUTOSKLO SERVIS CZ - Praha

Máte rozbité autosklo?

Je třeba si uvědomit, že čelní autosklo je jeden z nejdůležitějších bezpečnostních prvků Vašeho vozu. Jeho včasná, profesionálně provedená výměna nebo oprava může zachránit Váš život! Proto neváhejte a v případě prasklého autoskla se s důvěrou obraťte na společnost Autosklo servis CZ, která působí na 6 místech v Praze. Svým zákazníkům poskytuje komplexní servis. Přístup ke každému zákazníkovi má individuální!


Výměna autoskla ZDARMA při pojistné události

Pokud se jedná o výměnu autoskla hrazenou z pojistné události, vyřídí Autosklo servis CZ veškerá jednání s pojišťovnou za Vás! Na bezplatné infolince 800 117 556 se dozvíte vše potřebné, aby byl průběh vyřízení Vaší pojistné události co nejsnazší. Náležitosti naleznete také na webu. Ať již se jedná o přední autosklo, zadní či boční autosklo, výměna autoskla z havarijního pojištění nebo připojištění čelního skla je zcela zdarma. (Výjimkou je pouze DPH u plátců a případná spoluúčast). Autosklo servis CZ je totiž smluvním partnerem všech pojišťoven - UNIQA, Česká pojišťovna, Kooperativa, ČPP, Generali, Direct (dříve Triglav), Allianz, ČSOB, Slavia.

Pojistné události


Opravy autoskel

V některých případech je výhodnější autosklo neměnit, ale provést opravu na počkání např. v případě bodové praskliny. Také tuto službu zkušení technici z Autosklo servis CZ provádí a vždy Vám poradí, která varianta je pro Vás časově a finančně nejvýhodnější. Veškeré práce jsou odvedeny v nejkratších termínech (které umožní bezpečnostní normy).


Velkoobchod a prodej autoskel

Autosklo servis CZ je nejen montážní, ale i obchodní firmou. Nabízí prodej a velkoobchod autoskel, střešních oken, chemických prostředků pro zasklívání a autokosmetiky. Autoskla odebírá od spolehlivých a prověřených dodavatelů, stále monitoruje a hlídá ty nejlepší ceny. Na skladě je většina nabízených produktů - čelní autoskla, přední autoskla, boční autoskla, zadní autoskla, střešní okna pro všechny typy a značky automobilů - ALFA ROMEO, AMI, AUDI, AUSTIN, AVIA, BMW, BUS, CITROEN, DAEWOO/CHEVROLET, DACIA, DAF, DAIHATSU, FIAT, FORD, HONDA, HYUNDAI, CHRYSLER, ISUZU, IVECO, JAGUAR, KIA, LADA/TAVRIA, LANCIA, LIAZ, MAZDA, MAN, MERCEDES, MITSUBISHI, MULTICAR, NISSAN, OLTCIT, OPEL, PEUGEOT, PORSCHE, RENAULT, ROVER, SAAB, SCANIA, SEAT, SSANGYONG, STEYER, SUBARU, SUZUKI, ŠKODA, TALBOT, TATRA, TOYOTA, TRABANT, VOLVO, VW, WARTBURG, YUGO/ZASTAVA, atd.


Leptání VIN na okna

Společnost Autosklo servis CZ je také smluvním partnerem systému CEBIA, a proto Vám může zajistit pískování bezpečnostního kódu VIN na okna. Značení autoskel VIN slouží k identifikaci vozidla a určení skutečného majitele. Statistiky ukazují, že tato drobná úprava dokáže snížit pravděpodobnost odcizení Vašeho vozidla až 30x! Proto neváhejte a nechte svá autoskla označit co nejdříve! (Pro kódování autoskel je potřeba technického průkazu vozidla, kterého se bude toto zajištění týkat).


Pravidelné akce pro zákazníky

Na webu firmy nebo na bezplatné infolince 800 117 556 se můžete dozvědět také o akčních nabídkách. Firma v minulosti nabízela např. bezplatné měření propustnosti autoskel certifikovaným přístrojem nebo vyluxování vozu a vyčištění autoklimatizace při výměně čelního skla za drobný příplatek.

Je-li Vaše autosklo rozbité, kontaktujte Autosklo servis CZVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.autosklocz.cz