Autosklo servis CZ, Praha, vymění přední autosklo, zadní i boční autosklo, opraví prasklé autosklo a prodává autoskla všech typů a značek

Představujeme Vám společnost Autosklo servis CZ, která již více než 15 let působí na trhu s autoskly. Její služby zahrnují výměny autoskel – přední autosklo, zadní i boční autosklo, prodej autoskel pro automobily, autobusy a jiné dopravní prostředky, automobilových střešních oken, chemických prostředků pro zasklívání a autokosmetiky. Připraveno je vždy něco navíc. Na webu firmy je možné najít akční a sezónní nabídky. V případě pojistné události probíhá výměna autoskla zdarma. Bližší informace o službách, cenách či termínech Vám poskytnou také odborníci na bezplatné infolince 800 117 556. Služby se zaměřují zejména na hlavní město Praha. Pobočky je možné nalézt již na 6 místech – Praha 2, 5, 6, 8, 9 a centrálu na Praze 10, Hostivař.

AUTOSKLO SERVIS CZ - Praha

Máte rozbité autosklo?

Je třeba si uvědomit, že čelní autosklo je jeden z nejdůležitějších bezpečnostních prvků Vašeho vozu. Jeho včasná, profesionálně provedená výměna nebo oprava může zachránit Váš život!

Proto neváhejte a v případě prasklého autoskla se s důvěrou obraťte na společnost Autosklo servis CZ, která působí na 6 místech v Praze. Svým zákazníkům poskytuje komplexní servis. Přístup ke každému zákazníkovi má individuální!


Výměna autoskla ZDARMA při pojistné události

Pokud se jedná o výměnu autoskla hrazenou z pojistné události, vyřídí Autosklo servis CZ veškerá jednání s pojišťovnou za Vás! Na bezplatné infolince 800 117 556 se dozvíte vše potřebné, aby byl průběh vyřízení Vaší pojistné události co nejsnazší. Náležitosti naleznete také na webu. Ať již se jedná o přední autosklo, zadní či boční autosklo, výměna autoskla z havarijního pojištění nebo připojištění čelního skla je zcela zdarma. (Výjimkou je pouze DPH u plátců a případná spoluúčast). Autosklo servis CZ je totiž smluvním partnerem všech pojišťoven - UNIQA, Česká pojišťovna, Kooperativa, ČPP, Generali, Direct (dříve Triglav), Allianz, ČSOB, Slavia.

Pojistné události


Opravy autoskel

V některých případech je výhodnější autosklo neměnit, ale provést opravu na počkání např. v případě bodové praskliny. Také tuto službu zkušení technici z Autosklo servis CZ provádí a vždy Vám poradí, která varianta je pro Vás časově a finančně nejvýhodnější.

Veškeré práce jsou odvedeny v nejkratších termínech (které umožní bezpečnostní normy).


Velkoobchod a prodej autoskel

Autosklo servis CZ je nejen montážní, ale i obchodní firmou. Nabízí prodej a velkoobchod autoskel, střešních oken, chemických prostředků pro zasklívání a autokosmetiky. Autoskla odebírá od spolehlivých a prověřených dodavatelů, stále monitoruje a hlídá ty nejlepší ceny.

Na skladě je většina nabízených produktů - čelní autoskla, přední autoskla, boční autoskla, zadní autoskla, střešní okna pro všechny typy a značky automobilů - ALFA ROMEO, AMI, AUDI, AUSTIN, AVIA, BMW, BUS, CITROEN, DAEWOO/CHEVROLET, DACIA, DAF, DAIHATSU, FIAT, FORD, HONDA, HYUNDAI, CHRYSLER, ISUZU, IVECO, JAGUAR, KIA, LADA/TAVRIA, LANCIA, LIAZ, MAZDA, MAN, MERCEDES, MITSUBISHI, MULTICAR, NISSAN, OLTCIT, OPEL, PEUGEOT, PORSCHE, RENAULT, ROVER, SAAB, SCANIA, SEAT, SSANGYONG, STEYER, SUBARU, SUZUKI, ŠKODA, TALBOT, TATRA, TOYOTA, TRABANT, VOLVO, VW, WARTBURG, YUGO/ZASTAVA, atd.


Leptání VIN na okna

Společnost Autosklo servis CZ je také smluvním partnerem systému CEBIA, a proto Vám může zajistit pískování bezpečnostního kódu VIN na okna.

Značení autoskel VIN slouží k identifikaci vozidla a určení skutečného majitele. Statistiky ukazují, že tato drobná úprava dokáže snížit pravděpodobnost odcizení Vašeho vozidla až 30x! Proto neváhejte a nechte svá autoskla označit co nejdříve! (Pro kódování autoskel je potřeba technického průkazu vozidla, kterého se bude toto zajištění týkat).


Pravidelné akce pro zákazníky

Na webu firmy nebo na bezplatné infolince 800 117 556 se můžete dozvědět také o akčních nabídkách. Firma v minulosti nabízela např. bezplatné měření propustnosti autoskel certifikovaným přístrojem nebo vyluxování vozu a vyčištění autoklimatizace při výměně čelního skla za drobný příplatek.

Je-li Vaše autosklo rozbité, kontaktujte Autosklo servis CZ


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.autosklo-vymena.cz/

Vydáno 04.06.2013
537 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Ceník autoskel hledat nemusíte – zavolejte naší bezplatnou linku 800 117 556!

Ceník autoskel hledat nemusíte – zavolejte naší bezplatnou linku 800 117 556!
Pokud řešíte pojistnou událost a potřebujete co nejrychleji vyměnit autoskla na vašem vozidle, tak se obraťte na servis, který vám umožní rychlé a profesionální jednání s možností opravy či výměny zdarma na pojišťovnu. Naše firma AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. s centrálou v Praze 10 vám poskytne ...

Výměna čelního skla bez dlouhého čekání od firmy Autosklo servis CZ

Výměna čelního skla bez dlouhého čekání od firmy Autosklo servis CZ
Čelní sklo je důležitý bezpečnostní prvek na vašem autě a jeho odborně provedená oprava nebo výměna může znamenat i záchranu života. Autosklo servis CZ zajistí výměnu autoskel u všech typů a značek vozů, rychle a za příznivé ceny na šesti pobočkách v Praze. Montáž, oprava i výměna autoskel je naší ...

Výměna autoskel Praha s využitím originálních značkových materiálů

Výměna autoskel Praha s využitím originálních značkových materiálů
V poslední době se na nás stále častěji obrací zákazníci, kteří si nechali vyměnit autosklo v neautorizovaném servisu a nyní potřebují sklo opravit nebo dokonce vyměnit znovu. Když je upozorníme, že mohou uplatnit reklamaci v původním servisu, protože u nás budou muset výměnu zaplatit, nevadí jim ...

Bezplatná výměna autoskla je zaručena jedině u smluvního partnera pojišťovny, Praha

Bezplatná výměna autoskla je zaručena jedině u smluvního partnera pojišťovny, Praha
Rychlou a v případě pojistné události zaručeně bezplatnou výměnu autoskla vám zajistí Autosklo servis CZ - smluvní partner všech pojišťoven. Prasknutí čelního skla u automobilu může způsobit kamínek, pád stromu, srážka s jiným automobilem nebo jiná nešťastná událost. S poničeným sklem není možné ...

Oprava autoskel může být výhodnější než jejich výměna - Praha

Oprava autoskel může být výhodnější než jejich výměna - Praha
Dnes už většina z nás ví, že jezdit s rozbitým autosklem je nejen dopravní přestupek, ale hlavně zbytečný hazard. Zejména čelní autosklo je totiž jedním z nejdůležitějších bezpečnostních prvků na vozidle! V případě jeho poškození však těžko odhadujeme, zda bude potřeba jeho kompletní výměna nebo ...
PODSTRÁNKY

Výměna autoskel zdarma při pojistné události

Výměna autoskel zdarma při pojistné události
Řešení pojistné události při poškození autoskla

Výměna a oprava autoskel

Výměna a oprava autoskel
Opravy a výměny autoskel s kompletním servisem

Pískování VIN

Pískování VIN
Označení autoskla pískováním VIN pro zabezpečení Vašeho vozidla
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o. Praha 10 - Hostivař
WEBOVÁ STRÁNKA
AUTOSKLO SERVIS CZ, s.r.o.
www.autosklo-vymena.cz
Adresa

Adresa

Pražská 16
Praha 10 102 21

prodej@autosklocz.cz
+420 800 117 556


Najdete nás také zde:

ARES
captcha