Ing. Zbyněk Bajer Topmont


Pavlovická 13, Olomouc 779 00

Firma TOPMONT se specializuje na sádrokartonové systémy včetně montáže. Další činností naší firmy je zateplování fasád domů, stropní podhledy, pokládka plovoucích podlah a také elektromontáže. Naši odbornou práci poskytujeme všem v Olomouci a okolí.

Montáže:
- sádrokartonové systémy, sádrokarton (suché stavby), příčky, stropy KNAUF, RIGIPS
- stropní kazetové podhledy Armstrong, Thermatex, Rockfon
- plovoucí podlahy dřevěné, laminátové
- zateplování fasád, termofasády
- půdní vestavby
- rekonstrukce na klíč
- elektromontáže, elektroinstalace
- drobné stavební práce.

Dodávky:
- kompletní kancelářské interiéry.

IČ: 16651995
DIČ: CZ6302180533
Okres: Olomouc
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Zbyněk Bajer

Sádrokarton, zateplování fasád, Olomouc

Sádrokarton, zateplování fasád, Olomouc

Vlastníte rodinný dům nebo jste ve společenství vlastníků jednotek panelového domu? Pak byste se měli zajímat o to, jak si můžete vaše bydlení zpříjemnit a jak můžete vhodně ušetřit. Sádrokarton a zateplování fasád představuje snadný způsob, jak se dají každý rok ušetřit nemalé peníze. Kompletní servis při úpravách domu nebo bytu vám nabízí firma Topmont. Jaký má sádrokarton a zateplení domu výhody? - každý rok ušetříte až 30 % energií - zlepšíte cirkulaci vzduchu a mikroklima v místnosti - vaše bydlení získá nový vzhled - zlepšíte držení tepla v domu nebo bytě - navýšíte hodnotu nemovitosti - díky menší spotřebě energií ušetříte peníze Pokud provozujete restauraci, či prodejnu zboží, pak byste určitě neměli opomíjet celkový vzhled interiéru. Právě ten ovlivňují kazetové podhledy, které se montují a upínají ke stropnímu systému. Do podhledů se dá namontovat osvětlení i odvětrávání, se kterým vám rádi poradíme a provedeme veškeré související práce. Kazetové podhledy a příslušenství montujeme od značek Armstrong, Thermatex a Rockfon. Kromě zateplení sádrokartonem a kazetových podhledů nabízí naše firma i další montérské práce: - veškeré stavební práce a rekonstrukce - elektromontáže, elektroinstalace a revize elektrických přístrojů - plovoucí, dřevěné a laminátové podlahy - půdní vestavby - rekonstrukce domu, či bytu na klíč - instalace příček a stropních systémů Investujte do svého bydlení, či podniku a navyšte jeho peněžní i estetickou hodnotu díky vhodně zvolené rekonstrukci. Se společností Topmont bude renovace vašeho bydlení snadná, pro bližší informace nás kontaktuje osobně, sídlíme v Olomouci.


Kazetové podhledy jsou chytrým řešením rekonstrukce stropu | Olomouc

Kazetové podhledy jsou chytrým řešením rekonstrukce stropu | Olomouc

Chystáte se na rekonstrukci domu, školy nebo restaurace? Zvážili jste využít kazetové podhledy? Jestliže ne, měli byste rozhodně zbystřit, neboť kazetové podhledy rozhodně ozvláštní každý interiér a navíc s sebou nesou spoustu skvělých vlastností. Pokud je pro vás blízko město Olomouc, rozhodně neváhejte zavítat do společnosti Zbyněk Bajer Topmont, která se instalací kazetových podhledů zabývá. Kazetové podhledy nabízí skvělé řešení stropů v mnoha typech interiérů. Jsou vhodné do kanceláří, do škol, do nemocnic, do restaurací, ale také si je můžete pořídit právě k vám domů. Podhledy v sobě skrývají spoustu výhod, mezi které se řadí především lehká konstrukce, snadné montování a také přístup do prostoru mezi stropem a samotným podhledem. K tomu všemu se vám přidává hodně možností, jak můžete kazetové podhledy ještě více vylepšit. Není žádným problémem připevnit do podhledů osvětlení a namontovat odvětrávání, které dodají celému konceptu lepší využitelnost. Se vším vám společnost Zbyněk Bajer Topmont samozřejmě ráda poradí a pomůže. Kazetové podhledy nabízíme od značek Armstrong, Thermatex a Rockfon. Pokud vás naše nabídka zaujala a chcete si i k vám pořídit velice efektivní podhledy od naší společnosti, rozhodně se neváhejte na nás obrátit.


Montáže sádrokartonu, sádrokartonových příček, podhledů Olomouc

Montáže sádrokartonu, sádrokartonových příček, podhledů Olomouc

Stavební firma Topmont realizuje dodávku a montáže sádrokartonových stěn a příček, stropů a podkroví. Provádí také podhledy z minerálních kazet. Chcete snížit a zateplit strop? Obraťte se na odborníky z Topmontu, kteří provádí kvalitní sádrokartonářské práce za rozumnou cenu. Naše nabídka: - sádrokartonové systémy, příčky, stěny - stropy KNAUF, RIGIPS - stropní kazetové podhledy Armstrong, Thermatex, Rockfon - suché stavby - snížení a zateplení stropu - sádrokartonové konstrukce - zateplování fasád, termofasády - půdní vestavby s využitím sádrokartonu - rekonstrukce na klíč - drobné stavební práce. Jsme specializovaná firma na montáž sádrokartonu, můžete se na nás s důvěrou obrátit.


Zateplování, zateplení budov, bytů a fasád, termofasády Olomouc

Zateplování, zateplení budov, bytů a fasád, termofasády Olomouc

Společnost TOPMONT provádí zateplování budov, bytů a fasád. Specializuje se na sádrokartonové systémy a kazetové podhledy. Pokud plánujete zateplení fasády, tak řenechejte provedení zateplení specializované firmě TOPMONT. Provádíme: - zateplování fasád - termofasády - zateplení budov a bytů - půdní vestavby, rekonstrukce na klíč - drobné stavební práce - elektromontáže, elektroinstalace - suché stavby - montáž sádrokartonu, příček, stropních kazetových podhledů. Odvádíme vždy rychlou, efektivní a kvalitní práci.


Kazetové podhledy a sádrokartonové systémy

Kazetové podhledy a sádrokartonové systémy

Nejen zkrášlení prostoru, ale také neopomenutelný praktický účel budou ve vašem bytě či domě plnit vkusné kazetové podhledy. Společnost Topmont se specializuje také na instalaci sádrokartonových systémů a zateplování domů. Snižte své náklady na vytápění i vy a získejte pro své bydlení vkusný izolační prvek! Svěřte svůj domov skutečným odborníkům. Přesvědčíme vás o svých kvalitách a zároveň rychlé a efektivní práci.


Stropní kazetové podhledy, revize elektro, elektromontáže Olomouc

Stropní kazetové podhledy, revize elektro, elektromontáže Olomouc

Montujeme sádrokartonové systémy, suché stavby, stropní kazetové podhledy Armstrong, Thermatex, Rockfon i příčky. Nabízíme: - stavební práce a rekonstrukce - zateplování fasád - elektromontáže - elektroinstalace - revize elektro.


Suché stavby, montáž sádrokartonu, kazetové podhledy Olomouc

Suché stavby, montáž sádrokartonu, kazetové podhledy Olomouc

Nabízíme montáže: - sádrokartonové systémy, sádrokarton, příčky, stropy - stropní kazetové podhledy - plovoucí podlahy dřevěné, laminátové - zateplování fasád, termofasády - půdní vestavby, rekonstrukce na klíč - elektromontáže, elektroinstalace, revize elektro.


Stropní kazetové podhledy, elektromontáže, revize elektro Olomouc

Stropní kazetové podhledy, elektromontáže, revize elektro Olomouc

Firma Topmont montuje sádrokartonové systémy, stropní kazetové podhledy Armstrong, Thermatex, Rockfon i příčky. Nabízíme: - stavební práce a rekonstrukce včetně zateplování fasád - elektromontáže, elektroinstalace - revize elektro.


Montáž suchých staveb, sádrokartonu, stropní podhledy Olomouc

Montáž suchých staveb, sádrokartonu, stropní podhledy Olomouc

Firma Topmont nabízí montáže: - montáž suchých staveb - sádrokartonové systémy, sádrokarton - příčky, stropy - stropní kazetové podhledy - plovoucí podlahy dřevěné, - laminátové podlahy - zateplování fasád - termofasády - půdní vestavby, rekonstrukce na klíč.


Sádrokartonové systémy, zateplování fasád Olomouc

Sádrokartonové systémy, zateplování fasád Olomouc

Nabízíme montáže: - sádrokartonové systémy - sádrokarton - příčky, stropy - stropní kazetové podhledy - plovoucí podlahy dřevěné - plovoucí podlahy laminátové - zateplování fasád - termofasády - půdní vestavby - rekonstrukce na klíč - elektromontáže - elektroinstalace - revize elektro.


Montáž sádrokartonu, kazetové podhledy Olomouc

Montáž sádrokartonu, kazetové podhledy Olomouc

Nabízíme montáže: - sádrokartonové systémy, sádrokarton, příčky, stropy - stropní kazetové podhledy - plovoucí podlahy dřevěné, laminátové - zateplování fasád, termofasády - půdní vestavby, rekonstrukce na klíč - elektromontáže, elektroinstalace, revize elektro.Další produkty a služby
  • slaboproudé a silnoproudé elektromontáže, rekonstrukce elektroinstalací, montáže telefonních linek, elektrické rozvody, elektrorevize
  • zvuková izolace, tepelná izolace, izolace střech, izolace teras, izolace spodních staveb, izolace bazénů, izolace proti chemikáliím
  • pokládka podlahových krytin, exteriérové a interiérové podlahy, plovoucí podlahy, korkové a dřevěné podlahy, parkety
  • instalace sádrokartonových podhledů, instalace sádrokartonových příček, instalace sádrokartonových předsazených stěn, montáž sádrokartonu do podkroví
  • bourání základů, stavba cihlových zdí, omítka stěn, rekonstrukce bytových jader, demoliční práce


Související články
Domovní a průmyslové elektroinstalace jedině od profesionálů
Domovní a průmyslové elektroinstalace jedině od profesionálů

Nedílnou součástí každé stavby je vyřešení otázky elektroinstalace. Bez té se žádná moderní budova, ať už domovní, nebo průmyslová, neobejde. Společnost Manel se sídlem v Praze je připravena položit základy kvalitní a spolehlivé elektroinstalace ve všech domovních i průmyslových objektech.


Průmyslové podlahy z betonu
Průmyslové podlahy z betonu

Ohledně betonových podlah všechno ví a všechno zná Pavel Machů – Stavby PM. Sídlí ve Zlínském Kraji, ale zakázky provádí po celé České republice. Zaměřují se na betonové průmyslové podlahy, a to jak formou interiérových tak také venkovních typů. Dále provádí speciální povrchové úpravy betonových podlah i opravy starších podlah.


Podlahy do obýváku, kuchyně či jiné místnosti vybírejte nerušeně na Praze 4
Podlahy do obýváku, kuchyně či jiné místnosti vybírejte nerušeně na Praze 4

Nerušený výběr podlahy do jakékoliv místnosti, ať už se jedná o obývací pokoj, kuchyň, pracovnu či koupelnu zažijete v podlahovém studiu společnosti Boma parket s.r.o. na Praze 4. Studio je určené pro výběr podlah do domů, bytů, ale také firem a kanceláří. Dobře se v něm cítí ženy, muži i profesionálové z řad architektů a podlahářských firem.


Elektromontážní práce na nízkém i vysokém napětí v Ostravě a okolí
Elektromontážní práce na nízkém i vysokém napětí v Ostravě a okolí

Elektromontážní práce se řadí k oblastem, které vyžadují pečlivost a kvalifikaci. Společnost ELTOM, s.r.o. poskytuje elektromontážní práce v oblasti NN i VN napětí do 22 kV, a to včetně venkovních trafostanic. Firma se tak pyšní nabídkou služeb, které pokrývají takřka veškeré elektromontážní práce, které mohou být v běžných podmínkách vyžadovány. Firma působí v Ostravě a v okolí a může se pochlubit řadou referencí, které dokazují její odbornost a kvalifikaci.