Obec Řepeč


č.83, Řepeč 391 61

Obec Řepeč se nachází v okrese Tábor v Jihočeském kraji. Má rozlohu 1279 ha a je položena v nadmořské výšce 475 m n. m. Řepeč leží v geomorfologické oblasti Bechyňské pahorkatiny v povodí řeky Lužnice. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1283. Součástí obce je vesnice Kášovice. V současné době má Řepeč 279 obyvatel.

Obecní vybavenost:
- obecní úřad
- knihovna
- pohostinství
- prodejna potravin
- sportovní hřiště.

Spolky a sdružení:
- sbor dobrovolných hasičů
- TJ ZD Řepeč
- svaz žen
- myslivecké sdružení
- spolek holubářů.

Památky:
- kaplička
- mohylník, archeologické naleziště v lese Atlas
- zřícenina hradu Příběničky.

IČ: 00667129
DIČ: CZ00667129
Okres: Tábor
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Jiří Vozábal

Další produkty a služby
  • evidence obyvatel, přidělení popisného čísla, veřejná správa obce, zastupitelství krajů a měst


Související články
Jak získat granty a dotace z EU? To je složitá otázka, na kterou vám odpoví společnost Stelma a pomůže vám i s celkovou realizací dané dotace
Jak získat granty a dotace z EU? To je složitá otázka, na kterou vám odpoví společnost Stelma a pomůže vám i s celkovou realizací dané dotace

Abychom si lépe přiblížili, čím se tato společnost zabývá, začneme tím, že se jedná o společnost, která byla založena za účelem vzdělávání dospělých občanů. Mezi jejich hlavní úkoly patří zrealizování rekvalifikací, vytváření analýz a organizační zajišťování. Pomohou každému s dotacemi i nejrůznějšími fondy. Vzdělávací činnost poskytují v oblasti dotačního managementu už dlouhou dobu.


Výroba nerezových skluzavek a tobogánů
Výroba nerezových skluzavek a tobogánů

Občas byste se chtěli vrátit do dětských let? Možná se vám příjemné prožitky z dětství hned vybaví, když se řekne skluzavka a tobogán. A právě nerezové skluzavky a tobogány vyrábí firma ALFEKO s.r.o., která se zaměřuje také na výrobu lehkých kovových konstrukcí, ale zpracovávají i velice náročné a odvážné projekty.


Autoservis Náměšť nad Oslavou
Autoservis Náměšť nad Oslavou

S nadsázkou by se dalo říci, že automobilů je v dnešním světě více jak lidí. Každým rokem jich na silnicích přibývá a každým rokem také některé z nich skončí na vrakovišti. Občas může mít jak nový, tak samozřejmě také starší vůz nějaký ten problém.


Prodej truhlářského řeziva Znojmo
Prodej truhlářského řeziva Znojmo

Záleží vám na vaši truhlářské výrobě a chcete prodávat výrobky pouze z kvalitních materiálů? Kvalita je zárukou spokojenosti a návratnosti zákazníků. Proto vše začíná výběrem materiálů a to i v případě dřeva. Pro kvalitní truhlářskou výrobu zajisté oceníte truhlářské řezivo vysoké kvality, které vám zajistí společnost FABRI-MORAVIA, s.r.o. z Moravských Budějovic.