HART tašky, s.r.o.


K Váze 225, Praha 5 - Slivenec 154 00

VÝROBA - PRODEJ - DODAVATEL:
- papírové tašky
- obaly na víno
- šanony a pořadače.

Živnost subjektu byla ukončena.
IČ: 27116417
DIČ: CZ27116417
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Simona Chadimová

Vánoční tašky výroba prodej

Vánoční tašky výroba prodej

Společnost HART tašky, s.r.o. nabízí výrobu a prodej vánočních papírových tašek. Různé barevné provedení a druhy: - s průsekem - hnědý sulfát - bílý ofsetový papír - lamino mat - lamino lesk. Naše vánoční papírové tašky lze doplnit Vaším firemním logem.


Obaly na víno, krabice, papírové tašky

Obaly na víno, krabice, papírové tašky

Společnost HART tašky, s.r.o. nabízí prodej a výrobu obalů na víno. Druhy obalů: - krabice na víno - papírové tašky na víno - luxusní zakázkové papírové tašky na víno. Tyto obaly Vám můžeme nabídnout přímo v naší vzorkovně nebo poštou již od 1 kusu.


Šanony pořadače výroba prodej

Šanony pořadače výroba prodej

Společnost HART tašky, s.r.o. nabízí výrobu a prodej šanonů a pořadačů s širokým výběrem mechanik. Můžete si určit: - rozměr - barevnost - povrchovou úpravu - náklad - šíři hřbetu - typ mechaniky. Minimální odběr je 200ks.


Výroba papírových tašek a obalů

Výroba papírových tašek a obalů

Společnost HART tašky, s.r.o. nabízí papírové tašky a obaly. Papírové tašky vyrábíme v různých provedeních včetně papírových tašek a obalů na víno.


Papírové tašky na zakázku

Papírové tašky na zakázku

Zakázková výroba luxusních tašek s bavlněnými uchy Luxusní tašky s textilními uchy vyrábíme na zakázku od 500 ks. V nabídce máme více jak 30 rozměrů (seznam viz níže). Pokud si nevyberete, umíme samozřejmě i tašku podle požadavku. Tašky se vyrábějí z křídového nebo ofsetového papíru odpovídající gramáže, případně ze speciálních papírů. Tato technologie (tisk ofsetem) umožňuje potisknout tašku ze všech stran včetně boků a dna. Knihaří se ručně. Cena se odvíjí od nákladu, barevnosti, povrchové úpravy (lesklé nebo matné lamino, případně lak) a velikosti tašky. Pro menší množství doporučujeme dotisk sítotiskem na již hotové tašky z našich skladových zásob.Další produkty a služby
  • papírové krabice, lepenkové krabice, balicí papír, dortové krabice, dárkové papírové krabice, krabice na stěhování, krabice na potraviny


Související články
Náhradní plnění
Náhradní plnění

Náhradní plnění – pro některé lidi španělská vesnice. Toto téma se týká zaměstnavatelů a ukládá jim ze zákona jednu povinnost. Jakmile zaměstnavatel zaměstnává více jak 25 lidí, musí také zaměstnat lidi se zdravotním postižením. V případě, že to neuskuteční, může buďto zaplatit vysokou pokutu nebo naopak může nakoupit zboží od jiné firmy, která zaměstnává více jak 50% lidí zdravotně postižených. Tento požadavek splňuje i firma Akart CZ spol. s.r.o.


Pytle pro balení brambor
Pytle pro balení brambor

Sháníte pytle pro balení brambor? Malé či velké? V tom případě jakékoli pytle na brambory zajistí firma FOKUS-H s.r.o., která prodává nejenom sortiment pytlů na brambory, ale také motouzy, plachty, igelitové, papírové a jutové pytle či další různé typy a velikosti pytlů.


Produkty z potahované lepenky, které se týkají zakázkové výroby nebo rovnou různé bezpečnostní produkty vám zařídí společnost Protrade
Produkty z potahované lepenky, které se týkají zakázkové výroby nebo rovnou různé bezpečnostní produkty vám zařídí společnost Protrade

Zaměřujete nebo specializujete se na papírnictví? Požadujete vlastní potisky, své rozměry, nebo máte jiné specifické požadavky? Pak se neváhejte obrátit právě na společnost Protrade, která vám vyhoví v jakémkoliv přání. Soustřeďují se vždy na konkrétní požadavky svých zákazníků.


TOMOS Praha – knihařství, tisk i kartonáž pro každého
TOMOS Praha – knihařství, tisk i kartonáž pro každého

Knihařství, tisk, kartonáž i další služby vám již od roku 1949 nabízí společnost TOMOS Praha. Díky moderním přístrojům a kvalitnímu vybavení jsme schopni vyhovět všem vašim požadavkům z oblasti tisku a knihařství. Chcete svázat diplomovou práci, vytisknout letáky a vizitky nebo vyrobit dárkové krabice? My vám vždy rádi vyhovíme a vytvoříme zboží na míru.