Miroslav PRAŽAN


Jaromírova 67, Praha 2 120 00

Sklenářské práce
- vysklívání a zasklívání oken a dveří
- montáž zrcadel s fazetami
- rámování a paspartování
- zasklívání bezpečnostními skly
- kalení skla
- lepení akvárií.

IČ: 63624273
DIČ: CZ530721313
Okres: Praha-město
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Výroba a lepení zrcadel do koupelen i na obklad | Praha

Výroba a lepení zrcadel do koupelen i na obklad | Praha

Vyrobíme a nalepíme zrcadla do koupelen na obklady i stěny. Osazujeme jimi také prostory tanečních a fitness sálů. Zrcadla opticky zvětší a prosvětlí místnost a poslouží i jako designový prvek. Fazeta po jeho okraji navíc dodá noblesu a eleganci. Zajistíme zrcadlo přímo na míru potřebě a prostoru, do které ho instalujeme. Obohatíme ho dřevěnými či plastovými fazetami, které nabízíme v několika barvách a provedeních. Fazety mohou být matné i klasické leštěné. Místo okrajů je možné ozdobit Vaše zrcadlo různými pískovanými motivy. Také je brousíme do atypických tvarů, jako jsou kruhy, ovály, vlny apod. Není pro nás problém připravit za zrcadlem prosto pro osvětlení a bodová světla. Dodáme Vám všechna zrcadla na zakázku. Pro objednání volejte na telefonní číslo 605 239 311, nebo pište svá přání na emailovou adresu prazansklenarstvi@seznam.cz.Další produkty a služby
  • zasklívání oken, celoskleněné dveře, skleněné stěny a příčky, zrcadla a výlohy, bezpečnostní skla, zasklení balkonů a lodžií


Související články
Kvalitní nábytek na míru vám zajistí truhlářství Hranol
Kvalitní nábytek na míru vám zajistí truhlářství Hranol

Chtěli byste svou chatu, byt nebo kancelář vybavit nábytkem přesně podle vašich představ? Truhlářství a sklenářství Hranol z Ostravy pro vás na míru vyrobí celou kuchyň, podlahu, skříň nebo třeba jen poličku či práh.


Bezpečnostní sklo CONNEX od Acera sklenářství Praha má široké využití
Bezpečnostní sklo CONNEX od Acera sklenářství Praha má široké využití

Bezpečnostní sklo CONNEX je efektivním a zároveň estetickým řešením v celé řadě stavebních projektů. Poskytuje ochranu před úrazy a pády, proti násilnému vniknutí, snižuje následky vandalismu. Navíc může být odolné také vůči střelám a výbuchu, což je v dnešní době velmi aktuální téma. Není tedy divu, že nachází využití v celé řadě zakázek - od zasklívání výloh, výkladů a oken, až po bankovní a směnárenské přepážky. Pražské sklenářství ACERA SKLO s.r.o. má s realizacemi s využitím bezpečnostního skla CONNEX dlouholeté zkušenosti.


Střecha na terasu i balkon, která dává prostředí ještě víc
Střecha na terasu i balkon, která dává prostředí ještě víc

Balkony a terasy jsou oblíbenou součástí domů i bytů. Stále více jsou prostorem, který neslouží pouze na pověšení prádla, ale také jako další místo, ve kterém se nechá trávit volný čas. Snem každého je třeba snídaně na terase s výhledem do přírody a za každého počasí. Aby vám takové chvíle byly umožněné, tak to chce i kvalitní zastřešení jako třeba Vitello-Flex® a Vitello-Flex PLUS®.


Neomezené barevné provedení konstrukcí terasových přístřešků
Neomezené barevné provedení konstrukcí terasových přístřešků

Terasy a balkony už nemusí být jenom šedé nebo jednobarevné prvky na domově, které nijak zvlášť nevyniknou. Terasy i balkony lze jednoduše zastřešit pomocí proskleného zastřešení VITELLO FLEX® nebo VACANZA®. Hliníková konstrukce se nabízí ve všech barvách. I barvy hrají ve venkovním prostředí významnou roli, takže je nepodceňujte a vyberte si tu, která se Vám bude nejvíce líbit.