MARPOS s. r. o.


Středulinského 966/ 26, Ostrava-Vítkovice 703 00

Česká společnost MARPOS s r.o., působí na trhu od roku 1993 a specializuje se na vývoj a výrobu elektroniky na zakázku, výrobu plošných spojů a osazování plošných spojů THT a SMT technologii. Během své více než dvacetileté působnosti jsme se stali přední firmou v oboru v České republice, avšak prosazujeme se i v ostatních členských státech EU. V posledních letech získáváme zkušenosti na zaoceánském trhu v Kanadě.

Naše společnost se od svého vzniku dynamicky rozvíjí a v současné době zaměstnává více než 40 zaměstnanců a je vybavená nejmodernější technologii předních evropských výrobců.

Naší silnou stránkou je komplexnost výroby. Elektroniku vyrábíme od plošných spojů, přes osazení až po oživení. Zkušení technici Vám nabídnou efektivní řešení pro Váš výrobek. Dlouholeté znalosti výrobního procesu přinášejí efektivnost výroby z hlediska nákladů i času. Navrhneme Vám plošný spoj včetně panelizace pro jeho výrobu, osazování a strojní pájení. Správně navržený plošný spoj je hlavní atribut pro snižování výrobních nákladů celkového produktu.

Nabízíme vám možnost kompletního výrobního procesu v oblasti elektroniky. Outsourcing výrobních procesů zvýší výkonnost vašeho podnikání. Umožní významně snížit nákladovou strukturu, vaše firma bude štíhlejší, efektivnější, agilnější a konkurenceschopnější. Bez potřeby udržovat velké výrobní provozy budete moci soustředit kapitálové investice do klíčových oblastí svého podnikání.

IČ: 60321245
DIČ: CZ60321245
Okres: Ostrava-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Petr Tomášek

Výroba plošných spojů a elektroniky na zakázku

Výroba plošných spojů a elektroniky na zakázku

Firma MARPOS .s.r.o. nabízí výrobu a osazování: - jednostranné a dvoustranné plošné spoje s prokovenými otvory, nepájivou maskou a servisním potiskem. Dále vyrábíme elektroniku na zakázku.Další produkty a služby
  • komponenty elektrických přístrojů, navigační technika, napájecí zdroje, součástky pro elektroniku, transformátory a tranzistory


Související články
Přístrojové transformátory proudu nízkého napětí
Přístrojové transformátory proudu nízkého napětí

Zajímáte se o vysoké a nízké napětí? V tom případě se seznamte se společností KPB INTRA s.r.o., která se věnuje vývoji, výrobě a prodeji přístrojových transformátorů proudu a napětí. Jejich přístroje jsou určeny k měření a jištění rozvodných zařízení vysokého napětí vnitřního a venkovního provedení pro nejvyšší napětí soustavy 40.5 kV.


Multifunkční terminál M5 pro docházkové systémy od českého výrobce
Multifunkční terminál M5 pro docházkové systémy od českého výrobce

Česká společnost TETRONIK - výrobní družstvo Terezín, družstvo přichází na trh s novinkou - Multifunkčním terminálem M5. Firma má dlouholeté zkušenosti v oblasti optoelektronických, numerických a alfanumerických zobrazovačů. Její hlavní činností je vývoj a výroba elektronických systémů v oboru slaboproudé elektroniky.


Průmyslové konektorové systémy vysoké kvality od firmy Inotec Electronics
Průmyslové konektorové systémy vysoké kvality od firmy Inotec Electronics

Společnost Inotec Electronics GmbH se zabývá vývojem a výrobou průmyslových konektorových systémů a samotných konektorů již přes 35 let. V současnosti tak patří mezi nejvýznamnější společnosti této oblasti, které udávají standardy. Firma staví na třech základních pilířích – na bezpečnosti, solidnosti a spolehlivosti. Díky tomu a také díky přizpůsobivosti a individuální péči o zákazníka je firma naprostou špičkou v oboru.


Plošné spoje a kabelové svazky – zakázková výroba od DURANGO electronic
Plošné spoje a kabelové svazky – zakázková výroba od DURANGO electronic

Sháníte-li firmu, která vám na zakázku vyrobí nejrůznější kabely, kabelové svazky a plošné spoje, kontaktujte společnost DURANGO electronic s.r.o. z Plzně. Zakázkovou výrobou elektroniky se zabýváme už více než 20 let. Za tu dobu jsme získali mnoho zkušeností, které nyní uplatňujeme při řešení a zpracovávání zakázek.