Průmyslový areál 639
Jablůnka 756 23
tel.: +420 571 410 840
email: info@lakovnahajdik.com

KONTAKT
VíCE >

průmyslová lakovna, mokré lakování kovu, plastu, robotická linka, automotive, povrchová úprava

Lakování, povrchová úprava, HAJDIK a.s. Mokré lakování automotive +
DALŠÍ
FOTKY
Firma Lakovna Hajdík s.r.o. je ryze českou společností, která působí na trhu již od roku 1989 a její specializací je povrchová úprava kovu, plastu i dřeva mokrým lakováním. Realizujeme mokré lakování v oborech Automotive, rail, strojírenství i nábytkářství. Vlastníme největší průmyslovou lakovnu s robotickou linkou, díky které jsou naše produkty prvotřídní kvality.

Poslání společnosti je zvyšování přidané hodnoty výrobků zákazníka, čehož dosahujeme hledáním chytrých řešení povrchové úpravy, zejména mokrým lakováním.

Dbáme na profesionalitu našich služeb a důkazem je také ocenění Průmyslová nemovitost roku 2008. Vlastníme celkem 4 robotické linky, Power and Free dopravník a další špičkové systémy, které nám umožňují být tou největší lakovnou v České republice.

Proces vedeme od identifikace potřeb zákazníka přes vývoj individualizovaného systému řešení až po vlastní profesionální lakování.

Mokré lakování plastů pohledové či funkční:
- specializace na obor automotive, medical a elektrotechnický průmysl,
- pro plastové materiály, kompozity a lamináty.

Lakování kovů s předúpravami pro výlisky, vařence, odlitky, sestavy a další:
- pohledové interiérové, exteriérové,
- funkční (antikorózní, UV a další nástřiky).

Technologickou novinkou 2016 je instalace technologie UV. Naše pracoviště je vybaveno dvěma roboty pro nanášení nátěrových hmot a vytvrzování UV lampami.
Tato progresívní technologie aplikace UV laků má zcela zřejmé výhody. Vysoká odolnost, UV stálost a ekonomický přínos.
UV laky již mají své uplatnění především v automobilovém průmyslu, ale stále více nalézají možnosti využití ve všech odvětvích průmyslu.

Ultrafialové vytvrzování:
- jedná se o fotochemický proces, ve kterém je využíváno vysoce intenzivní ultrafialové Světlo, které okamžitě suší nátěrové hmot. Přináší prokazatelné zrychlení výrobního procesu, snížení zmetkovitosti, zlepšení odolnosti povrchu proti poškrábání. V posledních letech se UV technologie vyvinula do té míry, že může být nyní aplikována na trojrozměrné díly.

Provádíme také lakování dřeva, kdy jde většinou o nábytkové dílce vyráběné z materiálu MDF. Samozřejmostí je i lakování komponentů (plast i kov), které jsou jejich součástí.

Realizujeme robotický i manuální provoz, který zajistí to nejefektivnější lakování. Díky novým technologiím jsme schopni použít také ředitelné a rozpouštědlové systémy.

Vzhledem k nedostatku pracovníků s odborným zaměřením na lakování jsme se rozhodli otevřít školu lakování a zároveň také zajišťujeme výzkum a vývoj v tomto oboru, aby mohly vznikat nové lakovací systémy.

Stali jsme se certifikovaným dodavatelem řady světových firem, leaderů ve svých oborech. Být na špici ve svém oboru je i naším cílem. Řadíme se mezi největší zákaznické lakovny ve střední Evropě.

Cílem naší společnosti je přinášet řešení povrchových úprav přesně na míru vašim požadavkům. Hledáme vždy pravé řešení dle specifických potřeb. Od nejvhodnějšího způsobu předúprav povrchu přes perfektní provedení mokrého lakování až po finální servis.
VÍCE
WEBOVÁ STRÁNKA HAJDIK a.s. Mokré lakování automotive

WEBOVÁ STRÁNKA

WEBOVÁ STRÁNKA HAJDIK a.s. Mokré lakování automotive

http://www.hajdik.com/

FIREMNÍ ČLÁNKY

Moderní způsob lakování kovů i plastů - mokré lakování s využitím UV záření

Moderní způsob lakování kovů i plastů - mokré lakování s využitím UV záření

Lakovna Hajdík je česká společnost, která se na trhu pohybuje již od roku 1989. Od té doby jsme postupně získali jak cenné zkušenosti, tak celou řadu spokojených klientů. Naší hlavní činností je kompletní péče o povrchovou úpravu prostřednictvím mokrého lakování, což je oblast, ve které patříme ke špičce. V letošním roce vám můžeme nabídnout i nejnovější technologii lakování, kterou je nanášení nátěrových hmot a vytvrzování UV lampami.

VÍCE
VÍCE ČLÁNKŮ

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Volná kapacita lakovací robotické linky - mokré lakování plastu, kovu i skla

Volná kapacita lakovací robotické linky - mokré lakování plastu, kovu i ...

Společnost Lakovna Hajdík s.r.o. se jako největší průmyslová lakovna specializuje na mokré lakování plastu, kovu i skla pomocí moderních lakovacích robotických linek.

VÍCE MICROSITE


HAJDIK a.s.
Mokré lakování automotive

Průmyslový areál 639
Jablůnka
756 23

Telefon:
+420 571 410 840
Email:
email
Web:
Fax:
+420 571 410 840
IČ: 27841600
DIČ: CZ27841600
Okres: Vsetín
Právní forma akciová společnost
Kontaktní osoba: Roman Suroviak
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Počet zaměstnanců: 101 - 500 zaměstnanců
Provozní doba: Po-Pá 7-16
VÍCE

OBRÁZKY

left right

Lakování, povrchová úprava, HAJDIK a.s. Mokré lakování automotive


Lakování, povrchová úprava, HAJDIK a.s. Mokré lakování automotive

Video č.1

Lakovna Hajdík


PROSPEKTY

TÜV SÜD, HAJDIK a.s. Mokré lakování automotive

Prospekt č. 1

TÜV SÜD, HAJDIK a.s. Mokré lakování automotive

zobrazit