SPEEDBOX s.r.o.


Bělehradská 2324/58, Praha 2 - Vinohrady 120 00

Naším cílem je poskytovat kvalitní a spolehlivé kurýrní služby a využít tak naše dlouholeté zkušenosti s přepravou zásilek.

IČ: 28474708
DIČ: CZ28474708
Okres: Praha-město
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč

Kurýrní  služby Praha

Kurýrní služby Praha

SPEEDBOX vám přináší flexibilní služby se zárukou vysoké kvality, serióznosti a individuálního přístupu. Nejvhodnějším dopravním prostředkem, v daném čase na určené místo! Naším cílem je poskytovat kvalitní a spolehlivé kurýrní služby a využít tak naše dlouholeté zkušenosti s přepravou zásilek. Zajistíme vám: - doručení zásilek kamkoliv v Praze do 29 minut - doručení zásilek tentýž den po celé ČR - pojištění každé zásilky a navíc: -maximální přizpůsobení vašim požadavkům - perfektní servis - naprostá spolehlivost - nejvyšší možná bezpečnost přepravy Na vaše přání Vám dovezeme: - květiny pro každou příležitost - jídlo prvotřídních kvalit - originální ocelové šperky a hodinky - kvalitní brazilská vína přímo od exkluzivního dovozce - bohatý výběr biopotravin šetrných k vašemu zdravíDalší produkty a služby
  • kurýrní služby, doprava malých zásilek, rychlé poštovní služby, přeprava dopisů, přeprava dokumentů


Související články
Mezinárodní doprava pro největší české společnosti i malé firmy
Mezinárodní doprava pro největší české společnosti i malé firmy

Ostravská společnost Seneca Trans se profiluje již od roku 1998 jako specialista na přepravní a logistické služby nebo chcete-li vnitrostátní a mezinárodní zasilatelství. V oblasti tuzemské a mezinárodní dopravy nabízíme vysoce kvalifikované služby, u kterých se můžete spolehnout na individuální přístup ke každé z jednotlivých řešených zakázek i jazykovou vybavenost našeho personálu. Zajišťujeme rovněž tak kvalifikované činnosti, jako je přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR.


Vnitrostátní a mezinárodní přeprava za příznivé ceny
Vnitrostátní a mezinárodní přeprava za příznivé ceny

Svěřte svou zásilku do těch správných rukou. V případě nutnosti reagovat rychle a precizně jsme ti praví, kterým můžete kdykoliv svůj náklad svěřit. Může jít o velkou či menší zásilku, umím se vždy přizpůsobit. Reagujeme vždy okamžitě, jsme zkrátka flexibilní firma.


Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR
Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR

Přeprava nebezpečných nebo speciálních nákladů je poměrně složité téma. Naštěstí existují společnosti, které se tímto tématem zabývají, a proto je snadné přepravit pomocí jejich služeb jakýkoliv i nebezpečný náklad, a to po celé ČR i do zahraničí.


DHL express bude spolehlivým partnerem vašeho online podnikání
DHL express bude spolehlivým partnerem vašeho online podnikání

Nakupování přes internet není nic nového. Dennodenně se takto provedou statisíce obchodů a právě v následujícím kroku, tedy dopravě, často lidé dělají chyby. Zde však není místo na žádné chyby, ani na to, abyste při dopravě ztráceli čas, a proto si zvolte nejlepší a rychlejšími dopravu, která bude spolehlivá, přesná a přizpůsobivá moderním trendům. Taková je doprava DHL express, která dopraví zásilku kamkoliv po celém světě.