Nupaky Logistic Park, s.r.o.
D1 Zone


Nupaky 148, Říčany u Prahy 251 01

Pronájem kancelářských a obchodních prostor.

Nabízíme k pronájmu prostory v reprezentativním 5-ti patrovém objektu D1 Zone za zvýhodněné ceny: první 3 měsíce zdarma při podpisu nájemní smlouvy na 1 rok, prvních 7 měsíců zdarma při podepsání smlouvy na 2 roky a 12 měsíců zdarma při podpisu nájemní smlouvy na dobu 3 let. Vzhledem ke strategickému umístění na křižovatce Pražského okruhu s dálnicí D1, po níž denně projedou desítky tisíc potenciálních zákazníků, lze plochy využít nejen jako kanceláře, ale také jako obchodní prostory (např. pro „showroom“). V současné době můžeme poskytnout k pronájmu až 3.000 m2 volného prostoru, který je rozčleněn do kanceláří velikosti od 20 do 100 m2. Budova je kompletně klimatizovaná, zahrnuje podzemní podlaží s parkovací plochou a přímo v prostorách objektu se nachází restaurace. Ostraha je zajištěna 24 hodin denně, dále je k dispozici údržbářská společnost a úklidová služba. Areál disponuje dostatkem parkovacích míst.

IČ: 27613887
DIČ:
Okres: Praha-Východ
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč

Další produkty a služby
  • byty k pronájmu, domy k pronájmu, kanceláře k pronájmu, obchodní prostory k pronájmu, skladové prostory k pronájmu


Související články
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták
Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Sušárny obilí jsou velmi důležitou součástí nejen zemědělských družstev, ale i některých dalších výrobních podniků. Snížení obsahu vody v obilovinách je zapotřebí především pro další zpracování v potravinářském průmyslu. Aby mohly sušárny obilí a obilní linky dobře fungovat, musí mít náležitý servis. Ale kde takovou péči sehnat?


Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici
Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici

Moderní bydlení kousek u Prahy, to je sen mnohých z nás. Byty Amadet v Jesenici mají skvělou zeměpisnou pozici. Jsou nedaleko centra Prahy a zároveň se nachází v tiché a klidné oblasti. A kdo stojí za tím vším? Právě výstavbu těchto bytů, které jsou nyní k dispozici na prodej i pronájem, zajistila firma Service Financial s.r.o.


Pronájem výrobních, skladových a kancelářských prostor
Pronájem výrobních, skladových a kancelářských prostor

Výrobní či jiná podnikatelská činnost vyžaduje také nutnost mít ke svému podnikání vhodné prostory. A to nejen kancelářské, ale také výrobní a prostory pro skladování. A prostory těchto druhů můžete mít hned, když se obrátíte na společnost První jílovská a.s.