Stolařství Jun a synové s.r.o.


Stará Osada 540, Zastávka u Brna 664 84

Projekt, návrh, výroba, dodávka, montáž, dřevovýroba, nábytek:
-zakázkový nábytek (na zakázku)
-bytový, kancelářský nábytek
-kuchyně vč. vybavení spotřebiči, kuchyňská linka
-nábytek z masivu a dýhovaných materiálů
-kompletní realizace interiérů
-dřevěná okna a eurookna (i kastlová), dub, smrk, europrofil
-protipožární (požární atest), bezpečnostní, venkovní, vchodové a interiérové dveře
-dveře z masivu i dýhované (dveří).

Výroba:
-oken, okna
-dřevěná schodiště, schodnice, nášlapy ze dřeva
-dřevěné požární uzávěry.
CNC obrábění dřeva.

IČ: 28288505
DIČ: CZ28288505
Okres: Brno-venkov
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jaroslav Krčal

Protipožární dveře Jihomoravský kraj

Protipožární dveře Jihomoravský kraj

Naše společnost Stolařství Jun a synové s.r.o. sídlící v Zastávce u Brna se zabývá dřevovýrobou, výrobou dveří. Kromě klasických dveří interiérových a vchodových, naše společnost vyrábí také dveře protipožární. Nabízíme všechna barevná provedení folie a dýhy. Nabízíme protipožární dveře EW 30D3 s atestem a certifikátem a to včetně obložkové zárubně. Dveře dodáváme v provedení plné hladké, nebo s ozdobným rámečkem, a to dýhované nebo potažené folií v barvě dřeva. Více informací a kompletní nabídku výrobků společnosti naleznete na webových stránkách a nebo navštivte naši provozovnu v Zastávce u Brna.


Výroba oken Brno, Brno-venkov

Výroba oken Brno, Brno-venkov

Společnost Stolařství Jun a synové s.r.o. s provozovnou v Zastávce, okr. Brno venkov, se zabývá dřevovýrobou, výrobou oken. Vyrábíme: -oken, okna -dřevěná schodiště, schodnice, nášlapy ze dřeva -dřevěné požární uzávěry. Dřevěná okna -provedení EURO -skládaný hranol -dřevina dub -meranti -smrk -kování Maco -těsnění Deventer -sklo ditherm K 2,6 - 1,3 -povrchová úprava silnovrstvou lazurou Adler. -povrchová úprava REMMERS Okna špaletová a dřevěná masiv. -se sklem ditherm Okna vyrábíme na klíč dle požadavků zákazníka. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu ležící cca 20 km od Brna.


Protipožární dveře Brno venkov

Protipožární dveře Brno venkov

Naše společnost Stolařství Jun a synové s.r.o. se sídlem v Zastávce u Brna, okr. Brno venkov, se zabývá dřevovýrobou, výrobou dveří. Protipožární dveře -nabízíme protipožární dveře EW 30D3 s atestem a certifikátem a to včetně obložkové zárubně. Dveře dodáváme v provedení plné hladké, nebo s ozdobným rámečkem, a to dýhované nebo potažené folií v barvě dřeva. Povrchy protipožárních dveří: -dýha (dvě vrstvy PUR lak, moření popř. napouštěcí oleje) -folie HPL nebo CPL -barevné laky, RAL (2x základ+ 1x vrchní PUR barva). Samozřejmostí je také výroba vchodových a interiérových dveře. Pro více informací o protipožárních dveří a kompletní nabídku výrobků společnosti naleznete na webových stránkách a nebo navštivte naši provozovnu v Zastávce u Brna.


Výroba nábytku Brno

Výroba nábytku Brno

Společnost Stolařství Jun a synové s.r.o. se zabývá dřevovýrobou, výrobou nábytku. Vyrábíme nábytek: -kancelářský v jakémkoliv provedení -kuchyňské linky z masivního dřeva, profilované, frézované z lamina nebo dýhované včetně dodávky vestavěných spotřebičů, dle vlastního návrhu, nebo možnost návrhu architektem -šatní stěny a vestavné skříně -ložnice z masivu včetně čalouněných válend a postelí -zahradní nábytek - dřevo, smrk, dub, akát. Nábytek vyrábíme na klíč dle přání zákazníka. Samozřejmostí je možnost zpracování počítačové vizualizace, kompletní dodávky interiérů. Povrchy a materiály na výrobu nábytku: Korpus: -masiv (dřevina dle vlastního výběru), dýha, lamino Dvířka: -masiv (dřevina dle vlastního výběru), dýha, fólie, barevné laky i vysoký lesk. Více informací a kompletní nabídku námi vyráběného nábytku naleznete a webových stránkách nebo navštivte naši provozovnu v Zastávce u Brna.


Výroba dveří Brno

Výroba dveří Brno

Společnost Stolařství Jun a synové s.r.o. se zabývý výroba interiérových a vstupních dveří. Vyrábíme interiérové dveře na klíč dle požadavku zákazníka i se zárubněmi. Rámy dveří vyrábíme výhradně z masivu. Výplně dveří: - sklo, voština, děrovaná dřevotříska (vyšší odolnost, větší zvukový útlum až 37 dB). Povrchy dveří: - dýha (dvě vrstvy PUR lak, moření popř. napouštěcí oleje ) -folie HPL nebo CPL -barevné laky, RAL (2x základ+ 1x vrchní PUR barva). Vchodové dveře -opět vyráběné dle požadavku zákazníka i se zárubněmi. Výplně dveří: -pur deska -vodou ředitelný lak Remmers -folie HPL nebo CPL -barevné laky, RAL (2x základ+ 1x vrchní PUR barva). Zakoupit u nás můžete také bezpečnostní dveře firmy NAPOKO. Naši provozovnu naleznete v Zastávce u Brna. Více informací a kompletní nabídku výrobků společnosti naleznete na webových stránkách.


Protipožární dveře Brno

Protipožární dveře Brno

Společnost Stolařství Jun a synové s.r.o. sídlící v Zastávce u Brna, okr. Brno-venkov, se zabývá zakázkovou kusovou a sériovou dřevovýrobou, výrobou protipožárních dveří. U všech výrobků zajistíme kvalifikovanou montáž včetně záručního i pozáručního servisu. Výroba protipožárních dveří a stěn -vyrábíme certifikované dveře a stěny v rozměrech dle požadavku zákazníka a v požárních odolnostech: EI 15 D3, EI 30 D3, EI 45 D3, EW 15 D3, EW 30 D3 a EW 45 D3. Povrchy protipožárních dveří: -dýha (dvě vrstvy PUR lak, moření popř. napouštěcí oleje) -folie HPL nebo CPL -barevné laky, RAL (2x základ+ 1x vrchní PUR barva). Více informací a kompletní nabídku výrobků společnosti naleznete na webových stránkách.Další produkty a služby
  • dřevěná okna, dřevěná střešní okna, dřevěná eurookna, dřevěné vikýře, dřevěné vchodové dveře, dřevěná vrata
  • kuchyňské linky, kuchyně na míru, závěsné skříňky, rustikální kuchyně, horní výklopné skříňky
  • ložnice na míru, individuální kuchyňské sestavy, návrhy obývacích pokojů, výroba nadrozměrného nábytku
  • kožené sedací soupravy, luxusní rohové sedací soupravy, rozkládací sedací soupravy, celočalouněné sedací soupravy, sedací pytle
  • šatní skříně, vestavěné skříně, skříňky s boxy, šatníky a knihovny, spížní skříně, policové skříňky
  • výroba dřevěného nábytku, zakázkový nábytek, kuchyňské skříňky, interiér ze dřeva, vestavěné skříně na míru
  • kancelářská křesla, kartotéky a lístkovnice, regálové skříně, výškově stavitelné stoly a židle, učitelské katedry


Související články
Stavební materiál - od maltových směsí až po stavební chemii
Stavební materiál - od maltových směsí až po stavební chemii

Potřebujete kvalitní maltové směsi nebo stavební chemii? Pokud hledáte firmu se širokou nabídkou stavebního nářadí či sháníte interiérové barvy v nejrůznějších odstínech nebo další služby pro váš dům, obraťte se na stavebniny Zdeněk Kozák.


Postele, skříně, matrace a rošty
Postele, skříně, matrace a rošty

Toužíte po nové ložnici? Chcete si dopřát konečně komfort, ale i hezký a moderní vzhled? Náš nábytek se vyznačuje kvalitou a zároveň příjemnou cenou. Spoléháme se na přední české a slovenské výrobce, kteří dbají na komfort a design. Díky tomu je nábytek hezký na pohled, praktický na udržování a také luxusní, co se týče příjemných novodobých materiálů.


Interiérové dveře, vestavěné skříně a designový nábytek na míru
Interiérové dveře, vestavěné skříně a designový nábytek na míru

Truhlářství Praha - Přemysl Škarvada se zabývá truhlářskou výrobou již od roku 1996. Každý produkt je vyráběn s nejvyšší přesností. Jedná se o zakázkovou výrobu nábytku, proto je každý kus vyroben speciálně na míru.


Truhlářství Kafka vyrábí vestavěné skříně na míru a dle přání zákazníků
Truhlářství Kafka vyrábí vestavěné skříně na míru a dle přání zákazníků

V dnešní době se výroba nábytku přizpůsobuje dle požadavků klientů. Na přání Vám vyrobíme vestavěné skříně do ložnice, skříně do obývacího pokoje, sestavíme i celou předsíň nebo vyrobíme kuchyni podle daného prostoru přesně na zakázku.