Lukáš Němec


Kociánka 15, Brno 612 00

Lešení, bednění, zateplení.

Pronájem, projekce, montáž, demontáž a doprava lešení a bednění.

Pronájem:
-lešení
-bednění
-mobilních oplocení.

Zateplení:
-rodinné domy
-bytové domy.

Výstavba, rekonstrukce rodinných domů.

IČ: 87011328
DIČ: CZ8403313985
Okres: Brno-město
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Montáž lešení, pronájem lešení Brno, Morava

Montáž lešení, pronájem lešení Brno, Morava

Montáž lešení, pronájem lešení Brno, Morava. Pódia z lešení. CUPLOK: Ocelový, žárově pozinkovaný modulový systém .Základní předností je především jeho vysoká únosnost až 74 kN na jednu stojku. Základním konstrukčním prvkem jsou stojky a příčníky z trubek 48,3 x 3,2 z vysokopevnostní oceli. Spojují se unikátním systémem pevného a posuvného šálku. Variabilita uspořádání umožňuje při betonáži podepírat jak monolitické tak prefabrikované konstrukce nebo vytvářet podpěrné věže pro montáže inženýrských konstrukcí. Variabilita a tuhost a také rychlost montáže je předností při použití v oblasti pojízdných věží a lávek či pódií, pracovních lešení prostorových či fasádních, přímých či zakřivených aj.


Montáž lešení, montáže bednění, zateplení budov Brno, pronájem lešení Morava

Montáž lešení, montáže bednění, zateplení budov Brno, pronájem lešení Morava

Montáž lešení, montáže bednění, zateplení budov Brno, pronájem lešení Morava. Díky malým režijním nákladům jsme schopni Vám upravit ceny na míru! Cílem naší společnosti je zajistit perfektní servis zákazníkům a dosahovat vysoké efektivity a kvality práce. Rámové lešení SPRINT: Je osvědčená novinka roku 1991. Lešení je certifikováno dle posledních norem DIN, ČSN, SSN a odpovídá tudíž evropskému standardu HD 1000. Montáž je velice rychlá a snadná. Žárové pozinkování veškerých ocelových komponentů zajistí dlouhodobou životnost 16 a více let. Technické informace: -délky polí: 3,0; 2,5; 2,0; 1,5; 1,09; 0,75 m -výšky rámů: 2,0; 1,0; 0,66 m -výšky průchozích rámů: 2,6; 2,2 m -podlážky: ocelové, hliník/překližka -zatížení: 200 kg/m2 pro 3,0 m; 300 kg/m2 pro 2,5 m -příslušenství: konzoly 0,34 a 0,75 m, příhradové nosníky, ochranné stříšky a další.


Montáž lešení, montáže bednění Brno, pronájem lešení Morava

Montáž lešení, montáže bednění Brno, pronájem lešení Morava

Montáž lešení, montáže bednění Brno, pronájem lešení Morava. Jsme firma která dokáže zákazníkovi poskytnou 100 % servis a přístup. Díky malým režijním nákladům jsme schopni Vám upravit ceny na míru! Cílem naší společnosti je zajistit perfektní servis zákazníkům a dosahovat vysoké efektivity a kvality práce. Služby: -pronájem bednění, lešení, mobilní oplocení -montáž, demontáž, projekce-lešení a bednění -nákladní autodoprava shr 12,8m aj. Pojízdné hliníkové lešení BOSS - alu věže: Jsou ideální pomocnou konstrukcí všude tam, kde je třeba použít čisté věže pro lehké opravářské a montážní práce. Nabízíme velký výběr sestav, rozměrů a výšek pracovních podlah. Můžeme je využít k sestavě celých konstrukcí při řešení řady obtížných aplikací. Věže jsou ve dvou šířkách 1450 a 850 mm a ve třech délkách 1,8; 2,5 a 3,2 m. Maximální pracovní výška je 18,2 m. Výstup na pracovní podlahu je žebříkem nebo schodištěm (jednoramenným i dvouramenným). Splňují všechny požadavky norem DIN EN 1004, EN 1004-3-8/12.


Montáž lešení, montáže bednění, zateplení budov Brno

Montáž lešení, montáže bednění, zateplení budov Brno

Montáž lešení, montáže bednění, zateplení budov Brno. Jsme firma malého charakteru, ale i přesto dokážeme zákazníkovi poskytnou 100 % servis a přístup. Díky malým režijním nákladům jsme schopni Vám upravit ceny na míru! Cílem naší společnosti je zajistit perfektní servis zákazníkům a dosahovat vysoké efektivity a kvality práce. Služby: -pronájem bednění, lešení, mobilní oplocení -zateplování rodinných a bytových domů -výstavba rodinných a bytových jednotek -montáž, demontáž, projekce-lešení a bednění -nákladní autodoprava shr 12,8m aj.Další produkty a služby
  • kovové vjezdové brány, kovářská výroba, kovové oplocení, příslušenství plotů a bran, kovové konstrukce
  • zvuková izolace, tepelná izolace, izolace střech, izolace teras, izolace spodních staveb, izolace bazénů, izolace proti chemikáliím
  • fasádní lešení, schodišťové věže, pojízdné lešení, modulové lešení, zdvihací plošiny, zdvihací stoly
  • výstavba bytových jednotek, stavba řadových domů, realizace projektů pro novostavby, zpracování projektové dokumentace
  • stavební činnost, zateplení objektů, výměna oken a dveří, úspora energie, estetický vzhled budovy


Související články
Modulové, mobilní, přenosné rodinné domy
Modulové, mobilní, přenosné rodinné domy

Chcete bydlet ve vlastním domově, ale nemůžete si dovolit milionové hypotéky? Nechcete se zadlužit hypotékou na třicet let? V tom případě máme pro vás řešení. Modulové, mobilní či přenosné rodinné domy, které staví naše firma PKD, s.r.o., mohou být vybudovány jako mobilní, tedy je můžete později nechat převést, ale mohou být také nepřenosné, smontované na místě za velmi nízkou cenu!


Průmyslové podlahy z betonu
Průmyslové podlahy z betonu

Ohledně betonových podlah všechno ví a všechno zná Pavel Machů – Stavby PM. Sídlí ve Zlínském Kraji, ale zakázky provádí po celé České republice. Zaměřují se na betonové průmyslové podlahy, a to jak formou interiérových tak také venkovních typů. Dále provádí speciální povrchové úpravy betonových podlah i opravy starších podlah.


Pronájem lešení, montáž a demontáž v Praze
Pronájem lešení, montáž a demontáž v Praze

Potřebujete zajistit lešení pro několikapatrový bytový dům nebo pro obyčejný rodinný domeček? Pro rozsáhlou halu nebo pro malou dílnu? Zajistíme pronájem lešení za nejlepší cenu a přímo vám na míru. Nejvýhodnější a nejrychlejší pronájem lešení v Praze zajistíme právě my! Jsme společnost, která se nazývá - Fasádní lešení Praha.


Nový projekt firmy HAVAX a.s. - Terasy Café
Nový projekt firmy HAVAX a.s. - Terasy Café

Stavební společnost HAVAX a.s., se zaměřuje na výstavbu náročných stavebních zakázek. Po celé České republice zrealizují jakoukoliv zakázku v té nejvyšší kvalitě a ve velice krátkém časovém termínu. Garantují maximální stavební kvalitu. Jejich posledním příspěvkem je projekt Terasy Café. Podařilo se jim vytvořit moderní a zároveň útulné prostředí pro hosty.