OTEX Bludov, s.r.o.


Potoční 3055/40b, Šumperk 787 01

OTEX Bludov s.r.o. - česká rodinná firma založená v roce 2004 se zaměřením na technické tkaniny a výrobky převážně pro průmyslovou filtraci (hmota, kapalina, plyn) z PP, PA, PVC, PAD, PE a BAVLNA.

Využití materiálu:
- gumárenský průmysl (zábaly, role, pásy...)
- chemický a farmaceutický průmysl (plachetky, sáčky, vložky...)
- potravinářský a zemědělský průmysl (rukávce, prachovky, zásobníky..)
- vodohospodářský a stavební průmysl (filtry, čeřící přepážky, izolanty...)

Výroba tkanin dle požadavků zákazníka do šíře 1550 mm nebo sešívání, lepení či jiné upravování dle potřeby.
Finální úprava tkaniny - kalandrem, horkou lázní nebo teplým vzduchem.

Produkty:
- filtrační plachetky, zástěny, rolety
- filtrační vložky, sendviče, odprachy
- filtrační povlaky, pytle, sáčky, boxy
- čeřící přepážky, filtry, pásy, ochrany
- rukávce, nápustě, prachovky, zábrany
- zábalová tkanina, podkladová tkanina
- povodňové pytle
- polyester

Mezi naše odběratele patří: Barum Otrokovice, Continentál Matador Púchov, Precheza Přerov, Syntesia Pardubice, Elektroporcelán Louny....atd.

IČ: 25898531
DIČ: CZ25898531
Okres: Šumperk
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Tomáš Kašpar

Tkaniny pro gumárenský, chemický, farmaceutický, potravinářský, zemědělský průmysl

Tkaniny pro gumárenský, chemický, farmaceutický, potravinářský, zemědělský průmysl

Firma, která je zaměřená na technické tkaniny nabízí výrobky a materiál z PP, PA, PVC, PAD, PE a BAVLNA. Využití materiálu pro gumárenský průmysl, chemický a farmaceutický průmysl, potravinářský a zemědělský průmysl, vodohospodářský a stavební průmysl. Výrobky: - zábaly, role, pásy, plachetky, sáčky, vložky, rukávce, prachovky, zásobníky, filtry, čeřící přepážky, izolanty Tkaniny vyrábíme dle požadavků zákazníka.


Technické tkaniny,  výrobky pro průmyslovou filtraci

Technické tkaniny, výrobky pro průmyslovou filtraci

Česká rodinná firma OTEX Bludov, s.r.o. se zaměřením na technické tkaniny a výrobky převážně pro průmyslovou filtraci nabízí: - technické tkaniny a výrobky převážně pro průmyslovou filtraci (hmota, kapalina, plyn) z PA, PVC, PAD, PE a BAVLNA - filtrační plachetky, zástěny, rolety - filtrační povlaky, pytle, sáčky, boxy - filtrační vložky, sendviče, odprachy - rukávce, nápustě, prachovky, zábrany - zábalová tkanina, podkladová tkanina - čeřící přepážky, filtry, pásy, ochrany.Další produkty a služby
  • netkané textilie, tkané popruhy a lemovky, filtrační tkaniny, sítě a krycí plachty


Související články
Výroba a dodávka konopné izolace
Výroba a dodávka konopné izolace

Kvalita prostředí, ve kterém bydlíte nebo pracujete, závisí také od použitých materiálů na jednotlivé stavební a další prvky. Třeba v případě tepelné izolace zajisté uvítáte možnosti, které jsou nejen kvalitní a splní svůj záměr, ale také vyhovující vašemu zdraví. O takovou izolaci se s přehledem a vysokou odborností a profesionalitou postará firma KOBE-cz s.r.o.


Pytle pro balení brambor
Pytle pro balení brambor

Sháníte pytle pro balení brambor? Malé či velké? V tom případě jakékoli pytle na brambory zajistí firma FOKUS-H s.r.o., která prodává nejenom sortiment pytlů na brambory, ale také motouzy, plachty, igelitové, papírové a jutové pytle či další různé typy a velikosti pytlů.


Izolace z přírodních vláken – konopí, bavlna, juta, len, ovčí vlna
Izolace z přírodních vláken – konopí, bavlna, juta, len, ovčí vlna

Když se řekne izolace, tak představy většiny z nás zřejmě míří k izolacím, jako je polystyrén, minerální vata a podobně. Ale napadlo vás, že existují izolační materiály vyrobené z přírodních vláken, jako jsou konopí, len, ovčí vlna, bavlna nebo juta? Tak si představte, že opravdu existují. Když se podíváme do minulosti, tak přírodní materiály byly při stavbách používané běžně a tak není vůbec na škodu, že se opět vracejí. Přinášejí nejen skvělé izolační a další vlastnosti, ale také podporují zdravé životní prostředí a odbourávají nepříznivý ekologický dopad. A s takovými materiály pracuje i společnost KOBE-cz s.r.o.


Izolační materiály ze skelných i přírodních vláken vyrábí firma KOBE-cz
Izolační materiály ze skelných i přírodních vláken vyrábí firma KOBE-cz

V automobilovém, stavebním i nábytkářském průmyslu jako součásti konstrukčních a izolačních součástí, ale také v elektrárnách a jako izolace v dalších průmyslových odvětvích. Všude tam se používají produkty z přírodních a skelných vláken, jejichž výrobou se zabývá firma KOBE-cz s.r.o.. Ta se zaměřuje také na laminaci.