KOBE-cz s.r.o.
Výroba a dodávka konopné izolace

Kvalita prostředí, ve kterém bydlíte nebo pracujete, závisí také od použitých materiálů na jednotlivé stavební a další prvky. Třeba v případě tepelné izolace zajisté uvítáte možnosti, které jsou nejen kvalitní a splní svůj záměr, ale také vyhovující vašemu zdraví. O takovou izolaci se s přehledem a vysokou odborností a profesionalitou postará firma KOBE-cz s.r.o.

Konopná izolace, KOBE-cz s.r.o.

Výroba ze skelních, textilních a přírodních vláken

Společnost KOBE-cz s.r.o. působí na trhu od roku 2002. Díky modernímu strojnímu zařízení a rozšíření výrobních a skladovacích prostor je hlavní produkcí firmy výroba materiálů ze skelních, textilních i přírodních vláken. Svoje zákazníky má společnost nejen u nás, ale také v dalších zemí Evropy, Afriky, Asie či dokonce Ameriky. Produkty společnosti jsou součástí konstrukčních, výfukových či izolačních prvků v automobilech, elektrárnách, dále také v různých průmyslových odvětvích a také jako ochrana budov proti požáru či jako izolace tepla. Takže především ve stavebním, automobilovém a nábytkářském průmyslu. Firma je také vlastníkem certifikátů ISO 9001, ISO 14001, Marine certifikace, MED.96/98/EC.

Materiály, které splňují vysoké nároky zákazníků


Produkce z přírodních konopných vláken

Metodou thermoboding společnost vyrábí netkané textilie také z přírodních vláken, mezi které patří například bavlna, juta, vlna, len, papír, dřevo a také konopí. Právě z konopných vláken vznikají kvalitní izolační desky a role o různých rozměrech a tloušťkách a také v různé hustotě. Přírodní konopná vlákna jsou smísené s dvousložkovými pojivými vlákny, aby byla dosažená požadovaná jakost. Mezi hlavní výhody materiálu vyrobeného právě z konopných vláken patří zdravotní nezávadnost, skvělé akumulační schopnosti, vysoká difúzní otevřenost a také snadná manipulace a montáž.

Izolační materiály z konopných vláken


Použití konopných izolačních materiálů

Materiály vyrobené z konopných vláken jsou vhodné pro vnější izolace stěn, předsazených konstrukcí, dále pro izolace mezikrokevní, podkrokevní a nadkrokevní, dřevěných trámových strojů a jako izolace vnějších i vnitřních sten v dřevěných roštech a stěn s kovovými sloupky. Jde, kromě jiného, také o materiály z obnovitelných zdrojů.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kobe-cz.eu

FIREMNÍ ČLÁNKY


Izolace konopnými deskami KOBE ECO HEMP PANEL dovolí domu dýchat

Izolace konopnými deskami KOBE ECO HEMP PANEL dovolí domu dýchat

Současným trendem v oblasti zateplování staveb jsou konopné desky KOBE ECO HEMP PANEL. Oproti synteticky vyráběným materiálům přinášejí ve výsledku velice pozitivní vlastnosti celé nemovitosti. Zabrání vzniku plísní a obyvatele domu ochrání i před hlukem.

Vydáno 11.04.2019
Izolační materiály společnosti KOBE-cz s.r.o. přinášejí zdraví do našich domovů

Izolační materiály společnosti KOBE-cz s.r.o. přinášejí zdraví do našich domovů

Přírodní materiály, kterými jsou konopí, bavlna, juta, len a ovčí vlna, našly znovu své uplatnění při izolacích domů. Oproti uměle vyráběným materiálům, kterým úspěšně konkurují, mají navíc velkou výhodu zdravotní nezávadnosti.

Vydáno 11.04.2019
Izolační materiály ze skelných i přírodních vláken vyrábí firma KOBE-cz

Izolační materiály ze skelných i přírodních vláken vyrábí firma KOBE-cz

V automobilovém, stavebním i nábytkářském průmyslu jako součásti konstrukčních a izolačních součástí, ale také v elektrárnách a jako izolace v dalších průmyslových odvětvích. Všude tam se používají produkty z přírodních a skelných vláken, jejichž výrobou se zabývá firma KOBE-cz s.r.o.. Ta se zaměřuje také na laminaci.

Vydáno 22.09.2016
Izolace z přírodních vláken – konopí, bavlna, juta, len, ovčí vlna

Izolace z přírodních vláken – konopí, bavlna, juta, len, ovčí vlna

Když se řekne izolace, tak představy většiny z nás zřejmě míří k izolacím, jako je polystyrén, minerální vata a podobně. Ale napadlo vás, že existují izolační materiály vyrobené z přírodních vláken, jako jsou konopí, len, ovčí vlna, bavlna nebo juta? Tak si představte, že opravdu existují. Když se podíváme do minulosti, tak přírodní materiály byly při stavbách používané běžně a tak není vůbec na škodu, že se opět vracejí. Přinášejí nejen skvělé izolační a další vlastnosti, ale také podporují zdravé životní prostředí a odbourávají nepříznivý ekologický dopad. A s takovými materiály pracuje i společnost KOBE-cz s.r.o.

Vydáno 08.03.2018Vydáno 03.04.2018
61 Zhlédnutí
Topováno 04.04.2019

Skelná vlákna

Skelná vlákna

Netkané textilie ze skelného vlákna KOBEMAT® BSN, KOBEMAT® EGL, KOBEMAT® AGL a KOBEFIBER

Přírodní vlákna

Přírodní vlákna

KOBE ECO HEMP FLEX produkt z přírodních konopných vláken

Laminování

Laminování

Laminování rohoží z netkané textilie KOBEMAT® a KOBEFIBER jednostranné i oboustranné