Výroba a dodávka konopné izolace

Kvalita prostředí, ve kterém bydlíte nebo pracujete, závisí také od použitých materiálů na jednotlivé stavební a další prvky. Třeba v případě tepelné izolace zajisté uvítáte možnosti, které jsou nejen kvalitní a splní svůj záměr, ale také vyhovující vašemu zdraví. O takovou izolaci se s přehledem a vysokou odborností a profesionalitou postará firma KOBE-cz s.r.o.

Konopná izolace, KOBE-cz s.r.o.

Výroba ze skelních, textilních a přírodních vláken

Společnost KOBE-cz s.r.o. působí na trhu od roku 2002. Díky modernímu strojnímu zařízení a rozšíření výrobních a skladovacích prostor je hlavní produkcí firmy výroba materiálů ze skelních, textilních i přírodních vláken. Svoje zákazníky má společnost nejen u nás, ale také v dalších zemí Evropy, Afriky, Asie či dokonce Ameriky. Produkty společnosti jsou součástí konstrukčních, výfukových či izolačních prvků v automobilech, elektrárnách, dále také v různých průmyslových odvětvích a také jako ochrana budov proti požáru či jako izolace tepla. Takže především ve stavebním, automobilovém a nábytkářském průmyslu. Firma je také vlastníkem certifikátů ISO 9001, ISO 14001, Marine certifikace, MED.96/98/EC.

Materiály, které splňují vysoké nároky zákazníků


Produkce z přírodních konopných vláken

Metodou thermoboding společnost vyrábí netkané textilie také z přírodních vláken, mezi které patří například bavlna, juta, vlna, len, papír, dřevo a také konopí. Právě z konopných vláken vznikají kvalitní izolační desky a role o různých rozměrech a tloušťkách a také v různé hustotě. Přírodní konopná vlákna jsou smísené s dvousložkovými pojivými vlákny, aby byla dosažená požadovaná jakost. Mezi hlavní výhody materiálu vyrobeného právě z konopných vláken patří zdravotní nezávadnost, skvělé akumulační schopnosti, vysoká difúzní otevřenost a také snadná manipulace a montáž.

Izolační materiály z konopných vláken


Použití konopných izolačních materiálů

Materiály vyrobené z konopných vláken jsou vhodné pro vnější izolace stěn, předsazených konstrukcí, dále pro izolace mezikrokevní, podkrokevní a nadkrokevní, dřevěných trámových strojů a jako izolace vnějších i vnitřních sten v dřevěných roštech a stěn s kovovými sloupky. Jde, kromě jiného, také o materiály z obnovitelných zdrojů.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kobe-cz.eu

Vydáno 03.04.2018
447 Zhlédnutí
Topováno 29.08.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Izolační materiály ze skelných i přírodních vláken vyrábí firma KOBE-cz

Izolační materiály ze skelných i přírodních vláken vyrábí firma KOBE-cz
V automobilovém, stavebním i nábytkářském průmyslu jako součásti konstrukčních a izolačních součástí, ale také v elektrárnách a jako izolace v dalších průmyslových odvětvích. Všude tam se používají produkty z přírodních a skelných vláken, jejichž výrobou se zabývá firma KOBE-cz s.r.o.. Ta se ...

Izolace z přírodních vláken – konopí, bavlna, juta, len, ovčí vlna

Izolace z přírodních vláken – konopí, bavlna, juta, len, ovčí vlna
Když se řekne izolace, tak představy většiny z nás zřejmě míří k izolacím, jako je polystyrén, minerální vata a podobně. Ale napadlo vás, že existují izolační materiály vyrobené z přírodních vláken, jako jsou konopí, len, ovčí vlna, bavlna nebo juta? Tak si představte, že opravdu existují. Když se ...

Izolace konopnými deskami KOBE ECO HEMP PANEL dovolí domu dýchat

Izolace konopnými deskami KOBE ECO HEMP PANEL dovolí domu dýchat
Současným trendem v oblasti zateplování staveb jsou konopné desky KOBE ECO HEMP PANEL. Oproti synteticky vyráběným materiálům přinášejí ve výsledku velice pozitivní vlastnosti celé nemovitosti. Zabrání vzniku plísní a obyvatele domu ochrání i před hlukem.

Izolační materiály společnosti KOBE-cz s.r.o. přinášejí zdraví do našich domovů

Izolační materiály společnosti KOBE-cz s.r.o. přinášejí zdraví do našich domovů
Přírodní materiály, kterými jsou konopí, bavlna, juta, len a ovčí vlna, našly znovu své uplatnění při izolacích domů. Oproti uměle vyráběným materiálům, kterým úspěšně konkurují, mají navíc velkou výhodu zdravotní nezávadnosti.
PODSTRÁNKY

Skelná vlákna

Skelná vlákna
Netkané textilie ze skelného vlákna KOBEMAT® BSN, KOBEMAT® EGL, KOBEMAT® AGL a KOBEFIBER

Přírodní vlákna

Přírodní vlákna
KOBE ECO HEMP FLEX produkt z přírodních konopných vláken

Laminování

Laminování
Laminování rohoží z netkané textilie KOBEMAT® a KOBEFIBER jednostranné i oboustranné
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KOBE-cz s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KOBE-cz s.r.o.
www.kobe-cz.eu
Adresa

Adresa

U Sladovny 430
Hodonice 671 25

order@kobe-cz.eu
+420 777 674 773


Najdete nás také zde:

ARES
captcha