Pavel Michalica


6, Louňovice pod Blaníkem 257 06

Lektor olejomalby metodou Bob Ross® a přímý dovozce uměleckých potřeb Bob Ross®

Malovat umí každý, stačí k tomu jen chuť a odvaha zkusit to.
Věříte, že se dá naučit malovat olejovými barvami za jeden den? A že jediné co k tomu potřebujete, je mít chuť to zkusit? Jsem certifikovaný lektor CRI Bob Ross® a provedu Vás malbou krok za krokem.


Díky technice mokré do mokrého se naučíte a pochopíte, jak jednoduše zvládnete namalovat kompletní obraz a to úplně každý, i když drží štětec v ruce poprvé a říká umím namalovat jen prasátko z čárek .
Po mém jednodenním kurzu je každý nucen si přiznat, že přestože si myslel, že mu naprosto chybí nadání a talent, je schopen namalovat obraz. Malovat totiž umí každý, stačí k tomu jen chuť a odvaha zkusit to. Po namalování obrazu si budete více všímat krajiny a říkat si, jak se to dá jednoduše namalovat.
Tento kurz Vám zvedne sebevědomí, a když Vám doma nebudou věřit, že jste to malovali, ukážete jim fotky z kurzu jako důkaz.
Přestaňte potlačovat svojí kreativitu, narodili jste se s tím, že umíte vše. Je to ve Vás, je to přirozené. Věra M.
Na našich stránkách naleznete v e-Shopu umělecké malířské potřeby. Můžete si u nás objednat kvalitní olejové barvy Bob Ross®, kvalitní ručně vyráběné štětce Bob Ross®, malířská plátna a mnoho dalších potřeb pro malování technikou Boba Rosse. K objednání jsou v e-Shopu i výuková DVD nebo brožury, která obsahuje postup a návod pro začátečníky.

Přijít mohou všichni bez omezení věku, vhodné i pro rodiče s dětmi od 12 let. Malujeme technikou mokré do mokrého - Alla Prima a obraz si odnášíte s sebou. Na veškerých kurzech, budete mít vždy vše potřebné k dispozici, stačí si vzít něco pracovního nebo odpočinkového na sebe.

Kurzy pořádám po celé ČR a budou vždy minimálně týden před uskutečněním všem zájemců telefonicky potvrzeny a bude upřesněno místo konání kurzu. Obraz si odnášíte s sebou, a tak doporučujeme na kurz přijet autem, nebo si zajistit odvoz hotového obrazu.

IČ: 69365938
DIČ: CZ7705290857
Okres: Benešov
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: p. Michalica Pavel

Další produkty a služby
  • plátna pro malíře, výtvarnické zboží, rámovací materiály, barvy a štětce, modelovací hmoty, papíry a skicáře
  • kurzy pro veřejnost, výtvarné kurzy, kurzy hudební výchovy, kurzy vaření, kurzy sebeřízení, kurzy alternativní medicíny, kurzy masáží


Související články
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky

Dopravní vzdělávací institut a.s. – Svářečská škola Česká Třebová se nachází asi 2 km od nádraží ČD. Pěšky to v pohodě dojdete za 20 minut. Nacházíme se v objektu bývalých kasáren.


Kurzy plavání pro kojence, batolata a děti předškolního i školního věku
Kurzy plavání pro kojence, batolata a děti předškolního i školního věku

Pokud máte pocit, že se vy i vaše děti nudíte, tak to můžete napravit velice snadnou formou, a sice plaváním. A vůbec nemusíte čekat, až vaše děti vyrostou do určitého věku. Můžete s nimi plavat už ve věku kojeneckém. Užijete si zábavu společně, naučíte malých plavat a podpoříte zdraví vašich dětí. A to vše formou originálních plaveckých kurzů, které pořádá Plavecký klub Chobotnička s.r.o.


Otevřené kurzy, školení a semináře pro jednotlivce i firmy - objednání prostřednictvím e-shopu
Otevřené kurzy, školení a semináře pro jednotlivce i firmy - objednání prostřednictvím e-shopu

Moderní metoda otevřených kurzů, školení a seminářů pořádaných společností Gradua-CEGOS, s.r.o. se sídlem v Praze je postavena na cenové dostupnosti, široké nabídce témat, návaznosti jednotlivých kurzů a díky možnosti objednání prostřednictvím e-shopu i snadné přístupnosti všem zájemcům.


Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr
Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Vzdělávací středisko Jan Šlegr se nachází v Nové Strašecí. Jedná se o školicí středisko, které má za úkol vzdělávat lidi různého věku i pohlaví. Pokud hledáte odborníky, kteří mají potřebné znalosti v oblasti vzdělávání a mají i patřičné kompetence, pak se můžete obrátit právě na tuto firmu.