TOUT-PUISSANT ALMAZ s.r.o. - Realitní kancelář


Mariánská 318/2, Karlovy Vary 360 01

Realitní kancelář TOUT-PUISSANT ALMAZ s.r.o. se zaměřuje na český a moravský trh s realitami. Postaráme se o Vaši nemovitost, zajistíme prodej, pronájem či koupi bytů, domů, pozemků, komerčních prostor nebo zahrad.
Nabízíme levné byty i luxusní nemovitosti nejen v lázeňské oblasti města Karlovy Vary. Právě díky dobrým znalostem karlovarského realitního trhu disponujeme širokou nabídkou kontaktů na rusky hovořící i investory. Naši nabídku realit neomezujeme pouze na Karlovarský kraj, rozšířili jsem oblast prodeje i koupě nemovitostí v rámci celé ČR.

Realitní kancelář, reality, prodej, pronájem, koupě:
- komplexní služby v oboru realit
- byty
- novostavby
- rodinné domy a vily
- chaty a chalupy
- komerční objekty a prostory
- pozemky
- zahrady
- hotely, restaurace.

Naše realitní kancelář Vám zprostředkuje nejen prodej či pronájem nemovitostí, zajistíme Vám také potřebné právní služby a pomůžeme Vám s financováním.
Pokud hledáte solidní realitní kancelář, obraťte se na nás. Budeme se těšit na spolupráci. Najdete nás na adrese Mariánská 318/2, Karlovy Vary.

IČ: 27974804
DIČ: CZ27974804
Okres: Karlovy Vary
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jelena Gordijenková

Další produkty a služby
  • zprostředkování prodeje nemovitosti, provize, developerské projekty, prodej domů, bytů a pozemků, prodej nebytových prostor
  • obchodní prostory k pronájmu, sklady a kanceláře k pronájmu, nabídka nebytových prostor


Související články
Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták
Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Sušárny obilí jsou velmi důležitou součástí nejen zemědělských družstev, ale i některých dalších výrobních podniků. Snížení obsahu vody v obilovinách je zapotřebí především pro další zpracování v potravinářském průmyslu. Aby mohly sušárny obilí a obilní linky dobře fungovat, musí mít náležitý servis. Ale kde takovou péči sehnat?


Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici
Prodej i pronájem nízkoenergetických bytů v Jesenici

Moderní bydlení kousek u Prahy, to je sen mnohých z nás. Byty Amadet v Jesenici mají skvělou zeměpisnou pozici. Jsou nedaleko centra Prahy a zároveň se nachází v tiché a klidné oblasti. A kdo stojí za tím vším? Právě výstavbu těchto bytů, které jsou nyní k dispozici na prodej i pronájem, zajistila firma Service Financial s.r.o.


Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Pronájem výrobních, skladových a kancelářských prostor
Pronájem výrobních, skladových a kancelářských prostor

Výrobní či jiná podnikatelská činnost vyžaduje také nutnost mít ke svému podnikání vhodné prostory. A to nejen kancelářské, ale také výrobní a prostory pro skladování. A prostory těchto druhů můžete mít hned, když se obrátíte na společnost První jílovská a.s.