Výsledek hledání: Regionální katalog firem - Firmy Liberecký kraj
Restaurace u Zeleného stromu v Lázních Libverda

Sdružení občanů pořádající kulturní akce

Služby: Čištění, úklidové služby Sadové a parkové úpravy Výsadba květin Zemní práce Truhlářské práce Elektroinstalační práce, revize Vodoinstalační práce

Služby: grafické služby pro film, reklamu, klip a multimédia

Hewlet packard, hb, brother kyocera, epron, lexmark. Prodej, maloobchod, velkoobchod, servis, oprava: - inkoustové a laserové tiskárny - psací stroje - popisovače štítků - počítače - plotry - pásky, kazety do tiskáren a psacích strojů - spotřební materiál pro výpočetní techniku: - diskety, boxy na diskety, CD - ...

Služby v podnikové ekologii, bezpečnosti a ochraně zdraví při práci. Provádíme odborné posudky a výzkumy v oblasti ochrany přírody.

Přípravné práce pro stavby - zemní práce. Nabídka prací: - zemní práce - demolice - doprava - sypkých materiálů, odvoz sutě a zeminy - výškové jeřábnické práce - zimní údržba - úklid a odvoz sněhu, posyp, odklízení sněhu ze střech.

Firma DT GLASS s.r.o. vyrábí široký sortiment zboží v oblasti dekoračního, dárkového a technického skla. Výroba, eshop: - dárkové předměty - lustry a svítidla - modely destilačních přístrojů - dárkové lahve - skleničky - vázy - svícny - trofeje - skleněné ozdoby - užitkové sklo... a další.

Klempířství, pokrývačství: - generální opravy střech - montáž okapových systémů, klempířských prvků - montáž střešních krytin a střešních oken či světlíků.

Reklamní a propagační texty: - reklamní texty pro web - reklamní texty pro propagační materiály (letáky, brožury) - slogany - inzerce.

Prodej a montáž: - rolety a žaluzie - okenní fólie - bezpečnostní, proti slunečnímu záření - předokenní rolety, venkovní žaluzie.

HOTEL GRAND poskytuje ubytování v prostorných pokojích s vlastním sociálním zařízením. K dispozici je rovněž konferenční salonek. Snídaně podáváme v hotelové restauraci od 8.00 do 10 hodin, kde je také možno zajistit celodenní stravování. Hotel: - ubytování v 1 až 4 lůžkovém pokoji - WIFI v celém hotelu zdarma - konferenční salónek - ...

Ruční výroba stříbrných prstenů: - maturitní prsteny - snubní prsteny.

Výroba, velkoobchod a maloobchod s rybářskými potřebami.

Prodejna elektro: - prodej domácích elektrospotřebičů a elektroniky.

Firma KNOMI s.r.o. se zaměřuje na na výrobu sortimentu rychlospojek a šroubení pro použití v hydraulických a pneumatických zařízeních. Další činností firmy je výroba tvářených trubek a hadic.

Občanské sdružení. Zájmové cíle: - volnočasové aktivity dětí a mládeže - volnočasové zázemí pro široké spektrum občanů Nové Vsi nad Nisou - péče o životní prostředí a veřejnou zeleň... a další.

Stavební firma. Provedení: - tepelná izolace průmyslová a stavební - zateplení plášťů budov a interierů - vodotěsná izolace - podhledy FEAL, OWA, FALCON, DECOSA

Jsme firma zabývající se CNC obráběním a prodejem kovového i nekovového materiálu. Našim přáním je dlouhodobě flexibilně uspokojovat individuální potřeby našich zákazníků a to zejména individuálním přístupem, neustálou péčí o jakost a upevňováním dlouhodobých partnerských vztahů s našimi klienty a dodavateli.

Komplexní provádění architektonických a technických projektů staveb.