Zátěžové, protiskluzové podlahy do provozů, hal. Montáž podlahových systémů.

PODLAHY Liška, s.r.o.

Zátěžové, protiskluzové podlahy do provozů, hal. Montáž podlahových systémů.

PODLAHY Liška, s.r.o.
Průmyslové podlahy z PVC panelů řeší problém s častými opravami podlahových krytin

Výběr podlahových krytin v malých i velkých provozech je zásadní. Řešíte-li problém s opravami vadných podlah, ideálním řešením jsou průmyslové podlahy z PVC. Společnost PODLAHY Liška s.r.o. přináší moderní rozebíratelný podlahový systém zátěžových panelů, které jsou vhodné i do provozů s manipulační technikou. Zátěžové panely z PVC jsou určené pro všechny typy povrchů a snesou i přejezdy nákladního automobilu.

O průmyslové podlahy i jiné podlahové krytiny se postará firma PODLAHY Liška.

PVC panely jako trvalé řešení průmyslové podlahy

Díky svým vlastnostem jsou průmyslové krytiny, které firma PODLAHY Liška vyrábí, dodává i montuje, trvalým řešením. Jsou ideální pro výrobní i skladové provozy, ve kterých dochází ke značnému namáhání podlahové krytiny. Zatímco u jiných typů podlah je oprava a rekonstrukce složitá, díky rozebíratelnému systému vysoké náklady na opravy odpadají.

Pořízení průmyslové podlahy je dlouhodobou investicí, která se vyplatí


Hlavní přednosti průmyslových podlah

Použití PVC panelů se v mnohých provozech stalo nejlepším, často i jediným možným řešením. Panely se pyšní především vysokou odolností vůči zatížení, snadnou údržbou i jednoduchou montáží, kterou vám v případě zájmu společnost zajistí. Instalace a montáž průmyslových podlah probíhá za sucha je možná i v průběhu provozu.

PVC panely lze umístit na jakýkoliv povrch, včetně mastného, popraskaného nebo vlhkého. Průmyslová podlaha vyniká svou nehořlavostí, odolností vůči mrazu, protiskluzností i chemickou odolností.

Průmyslové podlahy jsou jedním z nejefektivnějších řešení pro malé i velké provozy, používají se i v oblasti průmyslu či zemědělství. PVC panely našly své využití také na sportovních stadionech pro dočasné mobilní pokrytí ploch.

Výroba, dodávka i prodej průmyslových podlah z PVC panelů
FIREMNÍ ČLÁNKY


PVC panely navždy vyřeší problém s opravami průmyslových podlah

PVC panely navždy vyřeší problém s opravami průmyslových podlah

Rozebíratelné zátěžové průmyslové podlahy od firmy PODLAHY Liška s.r.o. jsou ideálním řešením rekonstrukce nebo opravy podlahových ploch v malých i velkých provozech. PVC panely lze instalovat na jakýkoliv povrch bez lepení a bez nutnosti přerušení provozu po dobu montáže.

Vydáno 23.04.2013Vydáno 14.11.2016
118 Zhlédnutí
Topováno 29.03.2018

Průmyslové podlahy, PVC panely

Průmyslové podlahy, PVC panely

Průmyslové podlahy, PVC podlahové panely