Opravy podlahy bez omezení provozu, PVC panely

PODLAHY Liška, s.r.o.

Opravy podlahy bez omezení provozu, PVC panely

Průmyslové podlahy z PVC panelů řeší problém s častými opravami podlahových krytin

Výběr podlahových krytin v malých i velkých provozech je zásadní. Řešíte-li problém s opravami vadných podlah, ideálním řešením jsou průmyslové podlahy z PVC. Společnost PODLAHY Liška s.r.o. přináší moderní rozebíratelný podlahový systém zátěžových panelů, které jsou vhodné i do provozů s manipulační technikou. Zátěžové panely z PVC jsou určené pro všechny typy povrchů a snesou i přejezdy nákladního automobilu.

O průmyslové podlahy i jiné podlahové krytiny se postará firma PODLAHY Liška.

PVC panely jako trvalé řešení průmyslové podlahy

Díky svým vlastnostem jsou průmyslové krytiny, které firma PODLAHY Liška vyrábí, dodává i montuje, trvalým řešením. Jsou ideální pro výrobní i skladové provozy, ve kterých dochází ke značnému namáhání podlahové krytiny. Zatímco u jiných typů podlah je oprava a rekonstrukce složitá, díky rozebíratelnému systému vysoké náklady na opravy odpadají.

Pořízení průmyslové podlahy je dlouhodobou investicí, která se vyplatí


Hlavní přednosti průmyslových podlah

Použití PVC panelů se v mnohých provozech stalo nejlepším, často i jediným možným řešením. Panely se pyšní především vysokou odolností vůči zatížení, snadnou údržbou i jednoduchou montáží, kterou vám v případě zájmu společnost zajistí. Instalace a montáž průmyslových podlah probíhá za sucha je možná i v průběhu provozu.

PVC panely lze umístit na jakýkoliv povrch, včetně mastného, popraskaného nebo vlhkého. Průmyslová podlaha vyniká svou nehořlavostí, odolností vůči mrazu, protiskluzností i chemickou odolností.

Průmyslové podlahy jsou jedním z nejefektivnějších řešení pro malé i velké provozy, používají se i v oblasti průmyslu či zemědělství. PVC panely našly své využití také na sportovních stadionech pro dočasné mobilní pokrytí ploch.

Výroba, dodávka i prodej průmyslových podlah z PVC panelůVydáno 14.11.2016
152 Zhlédnutí
Topováno 10.11.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

PVC panely navždy vyřeší problém s opravami průmyslových podlah

PVC panely navždy vyřeší problém s opravami průmyslových podlah
Rozebíratelné zátěžové průmyslové podlahy od firmy PODLAHY Liška s.r.o. jsou ideálním řešením rekonstrukce nebo opravy podlahových ploch v malých i velkých provozech. PVC panely lze instalovat na jakýkoliv povrch bez lepení a bez nutnosti přerušení provozu po dobu montáže.
PODSTRÁNKY

Průmyslové podlahy, PVC panely

Průmyslové podlahy, PVC panely
Průmyslové podlahy, PVC podlahové panely
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PODLAHY Liška, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PODLAHY Liška, s.r.o.
www.podlahyliska.cz
Adresa

Adresa

Cejl 892/32
Brno 602 00

info@podlahyliska.cz
+420 538 728 956


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha