Novinky v nabídce společnosti Okentěs, spol. s.r.o. pro rok 2016

24 let na trhu pod logem Okentěs – v letošním roce již ve vlastních prostorech! Naše společnost obsluhuje více než 8 tisíc klientů z různých průmyslových oblastí, stavebnictví, truhlářství apod. Náš standardní sortiment včetně technických a cenových informací je k dispozici na www.okentes.cz a www.okentes.sk s možností objednání v e-shopu. Během roku informujeme klienty formou Info-letáků, ve kterých uveřejňujeme novinky a akční produkty. V letošním roce jsme již na trh uvedli několik nových produktů z oblasti těsnění, kování, stavební chemie a spojovacího materiálu.

Nová generace padacích prahů

Planet X3 – bezbariérový práh odolný nárazovému dešti

Letos představujeme světovou novinkou Planet X3 – bezbariérový práh odolný nárazovému dešti /klasifikace 6A / IFT certifikát (250Pa), který je možné použít pro utěsnění mezery u spodní části vstupních i balkónových dveří. Jedná se o vysoce kvalitní silikonový profil, který je zasazen v liště, umožňující výšku zdvihu 5-12mm. Jedinečnou novinkou loňského roku byly dveřní padací prahy Planet ve speciálním provedení do čistých prostor a pro nemocnice dokonce s antibakteriální úpravou.

Planet X3


Nová generace padacích prahů ELLEN MATIC

Postupně představujeme novou generaci padacích prahů ELLEN MATIC, která je prezentovaná 3 základními typy padacích prahů. Již v říjnu 2015 jsme představili EM SOUNDPROOF (útlum zvuku 51dB, požární odolnost 60 min.), následně pak v dubnu 2016 jsme uvedli EM UNI-PROOF (proti průvanu) a EM BRUSH (s měkkým velurovým kartáčkem – vhodný i pro nerovné podlahy).

Mezi hlavní výhody nově vyvinutých prahů patří zvýšení životnosti (testováno na 1 milion životních cyklů), zdokonalení parametrů (útlum hluku a protipožární odolnost), jednostranné ovládání na straně závěsu, velký rozsah účinnosti díky maximálnímu zdvihu 20mm, což nabízí možnost utěsnit i poměrně velkou mezeru mezi podlahou a dveřním křídlem.

Padací prahy je možné i dodatečně namontovat na dveře pomocí hliníkového profilu ELEGANCE bez nutnosti frézování drážky. Nová cenově příznivější generace prahů v průběhu roku postupně nahradí stávající EM Speciál 2, Universal, Super a Super plus.

Padací prahy Ellen Matic


Spolehlivé těsnící profily z EPDM

Přísným požadavkům německé směrnice VDI 6022, pro použití materiálů ve vzduchotechnice, vyhovují samolepicí EPDM těsnění Trelleborg a nově zavedené, silně lepicí PE pásky řady Speciál 15011.

Pro náročné aplikace do 100°C jsme zavedli samolepicí EPDM profil Kronlist EXTRA N 9x3mm, páska má navíc silnou přilnavost ke kovům a plastům.

Těsnící profily z EPDM


Kontaktní lepidla pro stolaře a nábytkáře

Pro stolaře i nábytkáře máme v nabídce 9 druhů kontaktních lepidel TensorGrip od firmy Quin Global UK Ltd., které se liší chemickým složením, různými druhy rozpouštědel, teplotní odolností a jsou určené pro různé aplikace. Lepidlo pro danou aplikaci je možné si předem vybrat dle přiložené produktové matice pro jednotlivé lepené materiály a následně si jeho vhodnost ověřit praktickou zkouškou.

Výhodou těchto lepidel je jejich vysoká počáteční síla, vysoká lepivost a zvýšená teplotní odolnost. Jsou použitelné pro lepení většiny materiálů, jako jsou např. plošné materiály na bázi dřeva, sklolaminátové desky, textilie, pěnové materiály, koženka, kůže, podlahové krytiny, korek, dýha, fólie a další.

Novinkou vhodnou i pro lepení ABS hran je kontaktní lepidlo TensorGrip L18, s vysokým obsahem sušiny. Bylo speciálně navrženo pro náročné laminovací aplikace, pro lepení MDF, kovových desek, standardních laminátů a překližek. Otevřený čas je 50 minut a teplotní odolnost je do 130°C. Nástřik se provádí ze vzdálenosti 10-20cm, kolmo k povrchu, a to buď ze spreje nebo z kanystru. Při lepení ABS hran se lepidlo aplikuje ve 3-4 vrstvách dle savosti podkladů.

Pro venkovní aplikace jsou určená stříkací polyuretanová lepidla TensorGrip L71 a L72, se kterými lze lepit vinylové materiály, gumu, plast, laminát i kovy. Lepidla vytváří silný trvalý spoj, jenž je odolný změkčovadlům i povětrnostním vlivům. L71 má velmi vysokou tepelnou odolnost 169°C.

Pro čalouníky máme k dispozici dva typy lepidel TensorGrip F20 a TensorGrip F40 s vyšším obsahem sušiny, které jsou vhodné pro lepení většiny pěnových materiálů, tkanin, koberců a kobercových čtverců.
Další dvě lepidla TensorGrip H30 a TensorGrip H50 jsou vhodné pro izolatéry k lepení pěnových materiálů a polystyrénu mezi sebou a k různým podkladům.

Na lepidla TensorGrip navazuje nová řada stříkacích lepidel pro podlaháře pod značkou Gekko. Jedná se opět o kontaktní lepidla, která svým složením umožňují lepit i pryžové materiály, marmoleum a fixovat koberce či kobercové díly.

Pro všechny typy lepidel nabízíme příslušenství – aplikační pistole, různé druhy trysek, hadice, přítlačné válečky a vozík pro kanystry. Novým uživatelům můžeme poskytnout startovací sadu se vším potřebným za velmi výhodnou cenu!
Prakticky se všemi lepidly ve spreji se můžete výhodně seznámit v rámci naší Seznamky, 1 ks se slevou 50 resp. 60% z katalogové ceny.

Kontaktní lepidla TensorGrip


Ekologické tmely a lepidla

Své místo na trhu si nově budují i ekologické tmely a lepidla, které pod označením SP vyrábí firma Tremco Illbruck. Tato řada profesionálních tmelů a lepidel představuje moderní materiály s důrazem na výbornou zpracovatelnost, houževnatost a šetrnost vůči lidskému zdraví a životnímu prostředí v jakémkoliv průmyslovém odvětví.

Všechny tmely a lepidla série SP vycházejí z vlastní chemické báze, která byla vyvinuta za účelem splnění náročných požadavků trhu na minimalizaci emisí škodlivých látek a na vysoký pracovní komfort. Společným rysem této řady tmelů a lepidel je špičková aplikovatelnost, velmi kvalitní struktura hmoty, přetíratelnost a nezapáchavost.
Všechny materiály jsou bez obsahu silikonu.

Ekologické tmely a lepidla


Sleva až 36% na hybridní a polyuretanové tmely Emfimastic

Dobrou zprávou pro naše klienty je i výrazná akční sleva – až 36% u produktů Emfimastic, což jsou vysoce kvalitní značkové hybridní a polyuretanové tmely od francouzského výrobce - firmy EMFI, S.A.S. Díky množství aplikací mají široké uplatnění jak v průmyslu, tak ve stavebnictví.

Polyuretanové tmely Emfimastic


Kompletní sortiment materiálu na montáž oken a dveří

Celou naši specializovanou nabídku těsnicích prvků oken, dveří a vrat, pásek a materiálů pro správnou montáž oken v systémi I3, kování, tmelů a lepidel včetně akcí a novinek máte k dispozici na www.okentes.cz a www.okentes.sk , kde si můžete vyžádat zaslání aktuálního dodatku vč. původního katalogu.

Kompletní nabídkaVydáno 21.11.2016
226 Zhlédnutí
Topováno 05.04.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Těsnění pro okna a dveře v nabídce firmy Okentěs

Těsnění pro okna a dveře v nabídce firmy Okentěs
Naše společnost je pod logem Okentěs na trhu již 26 let a obsluhuje více než 8 tisíc klientů z různých průmyslových oblastí, stavebnictví, truhlářství apod. Náš standardní sortiment včetně technických a cenových informací je k dispozici na www.okentes.cz a www.okentes.sk s možností objednání v ...

Pod logem Okentěs jsme na trhu 25 let

Pod logem Okentěs jsme na trhu 25 let
Naše společnost je pod logem Okentěs na trhu již 25 let a obsluhuje více než 8 tisíc klientů z různých průmyslových oblastí, stavebnictví, truhlářství apod. Náš standardní sortiment včetně technických a cenových informací je k dispozici na našich internetových stránkách s možností objednání v ...

Průmyslové těsnící profily a další novinky v sortimentu

Průmyslové těsnící profily a další novinky v sortimentu
Těsnění plní velmi důležitou úlohu nejen v obytných a pracovních prostorách, kde díky utěsnění oken a dveří dochází k efektivním úsporám tepla, ale i například v automobilovém či strojírenském průmyslu. Tam se tyto profily uplatňují při řešení náročných technických aplikací.

Profesionální těsnění, tmely, lepidla, kování a další sortiment od světových výrobců pro truhláře, stolaře, stavební firmy i řemeslné obchody

Profesionální těsnění, tmely, lepidla, kování a další sortiment od světových výrobců pro truhláře, stolaře, stavební firmy i řemeslné obchody
Společnost Okentěs, působící na trhu již 21 let, je předním dodavatelem těsnění, tmelů, PUR pěn, kování, lepidel a dalších těsnících prvků včetně veškerého potřebného příslušenství. V současné době nás najdete ve Valašském Meziříčí, na pobočkách v Praze, Brně a také na Slovensku, kde se nachází ...

Sortiment firmy Okentěs je opravdu široký a díky tomu jsme tady pro své zákazníky už 22 let

Sortiment firmy Okentěs je opravdu široký a díky tomu jsme tady pro své zákazníky už 22 let
Těsnění oken i dveří, kartáče, kování, tmely, PUR pěny a lepidla, to vše najdete v našem každoročně aktualizovaném Katalogu (256 stran). Z pozice hlavního dodavatele silikonového těsnění Sillen a předního distributora 15-ti zahraničních partnerů zajišťujeme cenové a technické informace pro naše ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA OKENTĚS, spol. s r.o. Internetový obchod
WEBOVÁ STRÁNKA
OKENTĚS, spol. s r.o.
www.okentes.cz
Adresa

Adresa

Hemy 920
Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou 757 01

okentes@okentes.cz
+420 777 777 999


Najdete nás také zde:

ARES
captcha