Se softwarem Money S3 bude vedení účetnictví hračka

Že je dobrý účetní systém velmi důležitý, potvrdí mnoho klientů i profesionálních účetních firem, které účetní program Money S3 používají. Vybrat si ten správný ekonomický systém je zkrátka alfou a omegou.

Vedení účetnictví vám zajistí program Money S3, který dodává firma CompAct.

Money S3 vaše účetnictví nenechá ve štychu

Účetní program Money S3 patří k nejpoužívanějším systémům a hodí se jak pro malé i střední podniky, tak i pro neziskové organizace a školy. Předkládá všechny potřebné moduly – podvojné účetnictví, daňovou evidenci. Ulehčí práci ekonomům, manažerům i obchodníkům. Práce s ekonomickým systémem Money S3 je snadná a efektivní, zvláště když odborný servis zajistí CompAct s.r.o..


Účetní program Money S3 od CompAct

Zabýváte se výrobou, obchodem nebo službami? Ekonomický systém Money S3 využijí všichni. Je praktický a má řadu výhod. Nesporným bonusem je servisní síť, která funguje v rámci celé ČR.

Účetní program Money S3 je pravidelně aktualizován, a to jak po stránce legislativní, tak po stránce funkční. Stačí, když si vyberete ten správný model. S tím vám poradí společnost CompAct s.r.o.. Firma provede instalaci i konfiguraci, abyste mohli účetnictví začít efektivně vést. Pamatujte, že dobrý účetní program je základ úspěchu.

Účetní program Money S3


Vedení účetnictví: Potřebujete poradit nebo poskytnout softwarové zázemí?

Vedení účetnictví v programu Money S3 vám pomůže zvládnout objednávky, sklady i mzdy. Propojíte ho s pokladními systémy i internetovými obchody.

Ve společnosti CompAct jsou odborníci připraveni zodpovědět všechny vaše dotazy!

Kontaktujte CompActVydáno 25.11.2016
49 Zhlédnutí
Topováno 25.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Počítače, téma, které jedním slovem dokáže popsat celou problematiku

Počítače, téma, které jedním slovem dokáže popsat celou problematiku
Oblast počítačů skýtá mnoho zajímavých oborů. Počítače se dají sestavit na zakázku a přímo na míru danému majiteli. Díky tomu můžete mít přesně sestavenou sestavu tak, aby Vám naprosto vyhovovala.

Servis počítačů, notebooků i připojení do sítě od CompAct

Servis počítačů, notebooků i připojení do sítě od CompAct
Kvalitní servis počítačů potřebuje v dnešní době snad každý. Bez tohoto druhu osobní elektroniky bychom se již neobešli v práci, ani v osobním životě. Ovšem jako všechny výrobky i vaše PC nebude věčné a může se na něm cokoliv porouchat. V takovém případě je dobré zajistit si servis PC a notebooků, ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA CompAct s.r.o. Výpočetní technika Litomyšl
WEBOVÁ STRÁNKA
CompAct s.r.o.
www.compact.lit.cz
Adresa

Adresa

Smetanovo náměstí 68
Litomyšl - Město 570 01

compact@lit.cz
+420 461 618 727


Najdete nás také zde:

ARES
captcha