Počítače, téma, které jedním slovem dokáže popsat celou problematiku

Oblast počítačů skýtá mnoho zajímavých oborů. Počítače se dají sestavit na zakázku a přímo na míru danému majiteli. Díky tomu můžete mít přesně sestavenou sestavu tak, aby Vám naprosto vyhovovala.

Počítače, výpočetní technika, CompAct s.r.o.

PC sestavy sestavujeme dle požadavků a přání zákazníka

Potřebujete sestavit firemní počítač? Nebo naopak chcete pro svou rodinu do domácnosti lepší stroj? Vyměnit starý počítač za nový není žádná věda. Sestavujeme typy pro kancelářské nebo nenáročné domácí pracovní prostředí, ale také pro náročnější operace a náročnější na grafiku a veškeré zpracování. Dobře vybavené PC rozhodně ocení jak zaměstnanci v kanceláři tak také rodina u Vás doma. Samozřejmostí jsou i počítače extrémně výkonné pro hraní her nebo profi, které jsou určené pro vysoké nasazení.

Vybírat si můžete produkty i formou našeho rozsáhlého e-shopu


Další problematikou jsou sítě a kabeláž

Realizujeme zakázky již od propojení dvou počítačů. Dáváme do provozu také podnikové sítě a to dokonce i o desítkách počítačů. Celý systém navrhneme, dodáme servery, nainstalujeme, provedeme zabezpečení a budeme udržovat sítě v rutinním provozu. Zajistit můžeme také speciální software, který je předním produktem na trhu.

Ekonomický systém Money3 – malým a středním firmám vyřeší problematiku ekonomickou, mzdovou a skladovou agendu


Opravy a upgrade

Občas se může podařit, že starší model už neslouží tak, jak bychom potřebovali nebo se tam zkrátka něco pokazí. Provádíme také opravy a diagnostiku. Zařídíme i upgrade a to po konzultaci.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.compact.lit.cz

Vydáno 07.11.2017
205 Zhlédnutí
Topováno 02.12.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Servis počítačů, notebooků i připojení do sítě od CompAct

Servis počítačů, notebooků i připojení do sítě od CompAct
Kvalitní servis počítačů potřebuje v dnešní době snad každý. Bez tohoto druhu osobní elektroniky bychom se již neobešli v práci, ani v osobním životě. Ovšem jako všechny výrobky i vaše PC nebude věčné a může se na něm cokoliv porouchat. V takovém případě je dobré zajistit si servis PC a notebooků, ...

Se softwarem Money S3 bude vedení účetnictví hračka

Se softwarem Money S3 bude vedení účetnictví hračka
Že je dobrý účetní systém velmi důležitý, potvrdí mnoho klientů i profesionálních účetních firem, které účetní program Money S3 používají. Vybrat si ten správný ekonomický systém je zkrátka alfou a omegou.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA CompAct s.r.o. Výpočetní technika Litomyšl
WEBOVÁ STRÁNKA
CompAct s.r.o.
www.compact.lit.cz
Adresa

Adresa

Smetanovo náměstí 68
Litomyšl - Město 570 01

compact@lit.cz
+420 461 618 727


Najdete nás také zde:

ARES
captcha