Průmyslové stavby na klíč – designové zpracování návrhů a dohled při stavbě

SPING STAV spol.s r.o. Designové rodinné domy Praha

Průmyslové stavby na klíč – designové zpracování návrhů a dohled při stavbě

SPING STAV spol.s r.o.
Designové rodinné domy Praha
Luxusní rodinný dům nemusí být jen snem

Chcete postavit krásný a funkční rodinný dům, ve kterém budete šťastní? Představujete si luxusní dům v prvotřídní kvalitě za přijatelnou cenu? Pokud ano, pak jistě hledáte někoho, kdo vaši představu zrealizuje. Stavba rodinných domů na klíč je již po dlouhou řadu let hlavní prioritou pro společnost SPING STAV, která vám postaví luxusní rodinný dům přesně podle vašich představ.

Luxusní dům vypadá skvěle v každém ročním období

Nadstandardní služby rychle a se zárukou

Společnost SPING STAV za vás vyřeší kompletní realizaci vašeho vysněného luxusního domu. Kromě zpracování studie vypracuje i projektovou dokumentaci, vyřídí stavební povolení a samozřejmě provede i geodetické zaměření. Provede také veškeré zemní práce, zajistí přípojky a vše zhotoví až po dokončovací práce.
Práce provádí profesionálové s mnohaletými zkušenostmi v oboru. SPING STAV se může pochlubit i výstavbou domů podle návrhů předních architektů.

Luxusní rodinné domy – ukázky realizace


Luxusní rodinný dům zvenku i zevnitř

SPING STAV provádí i realizace luxusních interiérů. Na přání vám vytvoří 3D návrh přesně podle vašich požadavků - na profesionální architektonické zpracování se můžete vždy spolehnout. Interiér samozřejmě SPING STAV zrealizuje i na základě vašich vlastních návrhů.

Celé dílo bude poté zhotoveno ve špičkové kvalitě v předem domluveném termínu. Stavba rodinného domu nikdy nebyla jednodušší. Chce to jen spolupracovat s profesionály.

Interiéry – ukázky realizaceVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.sping.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Designové nadstandardní rodinné domy na klíč

Designové nadstandardní rodinné domy na klíč

Hledáte bydlení, které bude v každém směru výjimečné? Toužíte po přepychu a blahobytu? Nechcete mít to, co mají všichni ostatní a chcete se raději vymykat? Chcete tímto způsobem reprezentovat svou osobnost? I podle našeho bydlení se dá určit to, kým jsme. Buďte sví, originální a nechejte si postavit dům firmou SPING STAV spol. s.r.o., která Vám zaručí dokonalost v každém ohledu bez starostí a bez práce, staví totiž nadstandardní rodinné domy na klíč.

Vydáno 20.12.2017
Chcete stavět bez starostí a složitého vyřizování? Stavba domu na klíč vám to umožní!

Chcete stavět bez starostí a složitého vyřizování? Stavba domu na klíč vám to umožní!

Netradiční stavby, obtížná architektonická řešení, ale i funkční a útulné rodinné i bytové domy na klíč mají ve společnosti SPING STAV Praha zelenou. Již od roku 1993 vám totiž v Praze i okolí, jakož i v celé ČR, plníme sny o bydlení a stavby na klíč jsou naší specialitou. Rádi vyhovíme vašim požadavkům a zajistíme vše od prvotního zpracování dokumentace až po dokončovací stavební práce přesně podle vašich představ.

Vydáno 07.02.2015
Stavby na klíč, interiéry i monolity - Praha

Stavby na klíč, interiéry i monolity - Praha

Stavby na klíč od zpracování studie přes zajištění stavebního povolení až po veškeré dokončovací práce, interiéry přesně podle vašich přestav či monolity se mnoha možnostmi využití - to je nabídka naší společnosti SPING STAV.

Vydáno 03.06.2016Vydáno 14.12.2016
426 Zhlédnutí
Topováno 12.11.2019

Designové domy na klíč

Designové domy na klíč

Výstavba designových rodinných a bytových domů na klíč

Průmyslové a občanské stavby, monolity

Průmyslové a občanské stavby, monolity

Výstavba objektů občanské vybavenosti, komletní realizace průmyslových a monolititických staveb

Realizace interiérů

Realizace interiérů

Návrh a realizace interiérů od architektonického projektu až po konečné předání