Výstavba luxusního bydlení pro nejnáročnější klientelu na klíč Praha

SPING STAV spol.s r.o. Designové rodinné domy Praha

Výstavba luxusního bydlení pro nejnáročnější klientelu na klíč Praha

SPING STAV spol.s r.o.
Designové rodinné domy Praha
Designové nadstandardní rodinné domy na klíč

Hledáte bydlení, které bude v každém směru výjimečné? Toužíte po přepychu a blahobytu? Nechcete mít to, co mají všichni ostatní a chcete se raději vymykat? Chcete tímto způsobem reprezentovat svou osobnost? I podle našeho bydlení se dá určit to, kým jsme. Buďte sví, originální a nechejte si postavit dům firmou SPING STAV spol. s.r.o., která Vám zaručí dokonalost v každém ohledu bez starostí a bez práce, staví totiž nadstandardní rodinné domy na klíč.

Designové rodinné domy, SPING STAV spol. s.r.o.

Firma má velký potenciál

Společnost vznikla už v roce 1993 a za dobu své existence načerpala mnoho zajímavých a cenných zkušeností. Vždy se snaží vyhovět přání zákazníků a vytvořit jim bydlení, ve kterém se jim bude spokojeně a báječně žít. Při výstavbě zajišťují veškeré i dílčí práce.

Stavby pro bydlení uspokojí i ty nejnáročnější klienty


Stavba na klíč

Chcete si nechat postavit luxusní rodinné sídlo? Pak zvolte stavbu na klíč, která zahrnuje především zpracování studie, projektové dokumentace pro stavební povolení, zpracování prováděcí dokumentace, zajištění stavebního povolení nebo územního rozhodnutí, geodetické rozměření pozemku a vlastního objektu, provedení zemních prací, přípojek, hrubé stavby i provedení řemesel a všech dokončovacích prací.

Práce provádí vyškolení a zkušení řemeslníci a na stavbě je vždy přítomen stavbyvedoucí


Nebojíme se originálních nápadů a rádi spolupracujeme s klienty

Součástí spolupráce s klienty často bývá realizace interiéru. Provedeme 3D vizualizaci, interiér zrealizujeme podle Vašich požadavků nebo podle interiérového architekta.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sping.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Luxusní rodinný dům nemusí být jen snem

Luxusní rodinný dům nemusí být jen snem

Chcete postavit krásný a funkční rodinný dům, ve kterém budete šťastní? Představujete si luxusní dům v prvotřídní kvalitě za přijatelnou cenu? Pokud ano, pak jistě hledáte někoho, kdo vaši představu zrealizuje. Stavba rodinných domů na klíč je již po dlouhou řadu let hlavní prioritou pro společnost SPING STAV, která vám postaví luxusní rodinný dům přesně podle vašich představ.

Vydáno 14.12.2016
Chcete stavět bez starostí a složitého vyřizování? Stavba domu na klíč vám to umožní!

Chcete stavět bez starostí a složitého vyřizování? Stavba domu na klíč vám to umožní!

Netradiční stavby, obtížná architektonická řešení, ale i funkční a útulné rodinné i bytové domy na klíč mají ve společnosti SPING STAV Praha zelenou. Již od roku 1993 vám totiž v Praze i okolí, jakož i v celé ČR, plníme sny o bydlení a stavby na klíč jsou naší specialitou. Rádi vyhovíme vašim požadavkům a zajistíme vše od prvotního zpracování dokumentace až po dokončovací stavební práce přesně podle vašich představ.

Vydáno 07.02.2015
Stavby na klíč, interiéry i monolity - Praha

Stavby na klíč, interiéry i monolity - Praha

Stavby na klíč od zpracování studie přes zajištění stavebního povolení až po veškeré dokončovací práce, interiéry přesně podle vašich přestav či monolity se mnoha možnostmi využití - to je nabídka naší společnosti SPING STAV.

Vydáno 03.06.2016Vydáno 20.12.2017
259 Zhlédnutí
Topováno 04.06.2020

Designové domy na klíč

Designové domy na klíč

Výstavba designových rodinných a bytových domů na klíč

Průmyslové a občanské stavby, monolity

Průmyslové a občanské stavby, monolity

Výstavba objektů občanské vybavenosti, komletní realizace průmyslových a monolititických staveb

Realizace interiérů

Realizace interiérů

Návrh a realizace interiérů od architektonického projektu až po konečné předání