Rodinné domy a interiéry pro náročné klienty – luxusní provedení na klíč

SPING STAV spol.s r.o. Designové rodinné domy Praha

Rodinné domy a interiéry pro náročné klienty – luxusní provedení na klíč

Chcete stavět bez starostí a složitého vyřizování? Stavba domu na klíč vám to umožní!

Netradiční stavby, obtížná architektonická řešení, ale i funkční a útulné rodinné i bytové domy na klíč mají ve společnosti SPING STAV Praha zelenou. Již od roku 1993 vám totiž v Praze i okolí, jakož i v celé ČR, plníme sny o bydlení a stavby na klíč jsou naší specialitou. Rádi vyhovíme vašim požadavkům a zajistíme vše od prvotního zpracování dokumentace až po dokončovací stavební práce přesně podle vašich představ.

Praha - rodinné domy na klíč

Stavby na klíč začínají plánováním

Co je nejdůležitější pro to, aby stavba domu na klíč proběhla úspěšně? Je to detailní a odpovědné plánování. Před samotnou stavbou je totiž třeba vyplnit velké množství dokumentů a získat mnoho povolení, jedině tak můžete mít jistotu, že se vaše stavba obejde bez komplikací a zdržování. Nemusíte však mít strach z nekonečného běhání po úřadech a papírování, ve společnosti SPING STAV vše zařídíme za vás. Zajistíme zpracování potřebných studií i projektové a prováděcí dokumentace, vyřídíme také stavební povolení či vydání územního rozhodnutí a dokonce i potřebné geodetické rozměření pozemku.


Kopání, přípojky ale i hrubé stavební práce zajistíme za vás

Po úspěšném vyřízení všech náležitostí přicházejí na řadu hrubé stavební práce. Přesně dle vašich individuálních požadavků zajistíme vše, od vytvoření základů, přes provedení přípojek vody, elektřiny i kanalizace, až po veškeré hrubé stavební práce. V případě potřeby vám dodáme také stavební materiál, jako je zdivo, omítky, krovy, střechy nebo obklady a dlažby. Spolupracujeme pouze s osvědčenými výrobci a dodavateli, s námi se tak můžete spolehnout nejen na kvalitu stavebního materiálu, ale i na dodržení termínů dodání.

Stavební práce na klíč


Zruční řemeslníci vám splní každé přání

Máte netradiční požadavky na vzhled nebo zařízení vašeho domu? Ve společnosti SPING STAV Praha vám splníme i ta nejnáročnější přání. Práce provádí zkušení řemeslníci - zedníci, malíři pokojů, tesaři, pokrývači atd. Jsme navíc vybaveni profesionálními nástroji i pomůckami, které nám umožní pracovat rychle a kvalitně. Stavby ze zdiva s minimálním ztratným, provádění spřažených stropů, ale i zajištění ušlechtilých omítek či pokládka podlah a dlažeb pro nás tak není žádný problém. Stačí vyslovit své přání a stavba domu na klíč proběhne přesně podle vašich představ.

Společnost SPING STAV z Prahy zkrátka udělá vše proto, aby vaše nové bydlení přesně odpovídalo vašim přáním a požadavkům. Kromě kvalitně odvedené práce si navíc zakládáme na dodržování termínů, s námi se tak zbytečných průtahů a nečekaných finančních výdajů bát nemusíte, my vám stavbu na klíč dodáme v dohodnutém termínu. Zaujala vás naše nabídka?

Pak navštivte naše webové stránky a splňte si sen o bydlení.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sping.cz

Vydáno 07.02.2015
515 Zhlédnutí
Topováno 14.11.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Designové nadstandardní rodinné domy na klíč

Designové nadstandardní rodinné domy na klíč
Hledáte bydlení, které bude v každém směru výjimečné? Toužíte po přepychu a blahobytu? Nechcete mít to, co mají všichni ostatní a chcete se raději vymykat? Chcete tímto způsobem reprezentovat svou osobnost? I podle našeho bydlení se dá určit to, kým jsme. Buďte sví, originální a nechejte si ...

Rodinný dům nemusí být jen snem

Rodinný dům nemusí být jen snem
Chcete postavit krásný a funkční rodinný dům, ve kterém budete šťastní? Představujete si dům v prvotřídní kvalitě za přijatelnou cenu? Pokud ano, pak jistě hledáte někoho, kdo vaši představu zrealizuje. Stavba rodinných domů na klíč je již po dlouhou řadu let hlavní prioritou pro společnost SPING ...

Stavby na klíč, interiéry i monolity - Praha

Stavby na klíč, interiéry i monolity - Praha
Stavby na klíč od zpracování studie přes zajištění stavebního povolení až po veškeré dokončovací práce, interiéry přesně podle vašich přestav či monolity se mnoha možnostmi využití - to je nabídka naší společnosti SPING STAV.
PODSTRÁNKY

Designové domy na klíč

Designové domy na klíč
Výstavba designových rodinných a bytových domů na klíč

Průmyslové a občanské stavby, monolity

Průmyslové a občanské stavby, monolity
Výstavba objektů občanské vybavenosti, komletní realizace průmyslových a monolititických staveb

Realizace interiérů

Realizace interiérů
Návrh a realizace interiérů od architektonického projektu až po konečné předání
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SPING STAV spol.s r.o. Designové rodinné domy Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
SPING STAV spol.s r.o.
www.sping.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Galerie
Adresa

Adresa

Na Proseku 77/12
Praha 9 190 00

sping@sping.cz
+420 283882235-7


Najdete nás také zde:

www.designove-domy.czARES
captcha