Luxusní bytová výstavba, rodinné domy a vily včetně interiérů – kvalitní bydlení

SPING STAV spol.s r.o. Designové rodinné domy Praha

Luxusní bytová výstavba, rodinné domy a vily včetně interiérů – kvalitní bydlení

SPING STAV spol.s r.o.
Designové rodinné domy Praha
Stavby na klíč, interiéry i monolity - Praha

Stavby na klíč od zpracování studie přes zajištění stavebního povolení až po veškeré dokončovací práce, interiéry přesně podle vašich přestav či monolity se mnoha možnostmi využití - to je nabídka naší společnosti SPING STAV.

Stavby na klíč provádí společnost SPING STAV.

Monolity nebo interiéry – vše od SPING STAV

Ať už jde o jakékoliv stavby, vždy dbáme na maximální profesionalitu. O stavby na klíč se starají zkušení a vyškolení řemeslníci, a po celou dobu provádění prací je denně přítomen náš stavbyvedoucí, abychom si mohli být jisti, že vaše stavba bude bez sebemenších chyb. Na veškeré stavby, interiéry i monolity samozřejmě poskytujeme záruku a spolehnout se na nás můžete i v dodržování termínů.


Stavby na klíč Praha

Rodinné domy, bytové domy i garáže – vše nejen maximálně funkční, ale i s důrazem na estetiku. Stavby na klíč v našem podání znamenají, že si nemusíte s ničím dělat starosti, postaráme se o vše od počátečních plánů až po konečné úpravy. Vždy se můžete spolehnout na špičkové architektonické zpracování, vysokou kvalitu provedení a krátké dodací lhůty.

Stavby na klíč - Praha


Interiéry

Na přání vám v rámci stavby na klíč samozřejmě rádi zařídíme i kompletní interiér přesně podle vašich představ. Interiéry jsme připraveni realizovat dle projektu interiérového architekta dodaného investorem, případně návrh zpracujeme podle vašich požadavků sami, a to včetně 3D zobrazení.

Interiéry - stavby na klíčVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.sping.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Designové nadstandardní rodinné domy na klíč

Designové nadstandardní rodinné domy na klíč

Hledáte bydlení, které bude v každém směru výjimečné? Toužíte po přepychu a blahobytu? Nechcete mít to, co mají všichni ostatní a chcete se raději vymykat? Chcete tímto způsobem reprezentovat svou osobnost? I podle našeho bydlení se dá určit to, kým jsme. Buďte sví, originální a nechejte si postavit dům firmou SPING STAV spol. s.r.o., která Vám zaručí dokonalost v každém ohledu bez starostí a bez práce, staví totiž nadstandardní rodinné domy na klíč.

Vydáno 20.12.2017
Luxusní rodinný dům nemusí být jen snem

Luxusní rodinný dům nemusí být jen snem

Chcete postavit krásný a funkční rodinný dům, ve kterém budete šťastní? Představujete si luxusní dům v prvotřídní kvalitě za přijatelnou cenu? Pokud ano, pak jistě hledáte někoho, kdo vaši představu zrealizuje. Stavba rodinných domů na klíč je již po dlouhou řadu let hlavní prioritou pro společnost SPING STAV, která vám postaví luxusní rodinný dům přesně podle vašich představ.

Vydáno 14.12.2016
Chcete stavět bez starostí a složitého vyřizování? Stavba domu na klíč vám to umožní!

Chcete stavět bez starostí a složitého vyřizování? Stavba domu na klíč vám to umožní!

Netradiční stavby, obtížná architektonická řešení, ale i funkční a útulné rodinné i bytové domy na klíč mají ve společnosti SPING STAV Praha zelenou. Již od roku 1993 vám totiž v Praze i okolí, jakož i v celé ČR, plníme sny o bydlení a stavby na klíč jsou naší specialitou. Rádi vyhovíme vašim požadavkům a zajistíme vše od prvotního zpracování dokumentace až po dokončovací stavební práce přesně podle vašich představ.

Vydáno 07.02.2015Vydáno 03.06.2016
494 Zhlédnutí
Topováno 12.11.2016

Designové domy na klíč

Designové domy na klíč

Výstavba designových rodinných a bytových domů na klíč

Průmyslové a občanské stavby, monolity

Průmyslové a občanské stavby, monolity

Výstavba objektů občanské vybavenosti, komletní realizace průmyslových a monolititických staveb

Realizace interiérů

Realizace interiérů

Návrh a realizace interiérů od architektonického projektu až po konečné předání