Čištění venkovních omítek-omítky u škol, panelových, činžovních domů

Čištění fasád Zlín FAIRA s.r.o.

Čištění venkovních omítek-omítky u škol, panelových, činžovních domů

Čištění fasád Zlín
FAIRA s.r.o.
Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení

Venkovní omítky a fasády všech domů se postupem času zanáší nejrůznějšími nečistotami. Poradit si s nimi dokáže firma Čištění fasád Zlín, která provádí čištění venkovních omítek od atmosférických i organických nečistot ve Zlíně a okolí. Díky důkladnému vyčištění zvýšíme estetickou hodnotu objektu a vrátíme podkladu původní vzhled. Zlepšíme úroveň zdravého bydlení a navíc prodloužíme životnost fasád a střech.

Postaráme se vyčištění vaší střechy

Venkovní omítky zbavíme všech atmosférických a organických nečistot

K nejrozšířenějším biologickým nečistotám patří plísně, řasy, mech a další. Na střechách a fasádách jsou také časté atmosférické nečistoty, tedy usazeniny částic polétavého prachu, smogu a jiné nečistoty.

Poškozenou fasádu nejprve nasytíme účinným chemickým prostředkem pro likvidaci organických nečistot, který poté oplachujeme vodou. Na závěr provádíme ochranu proti další tvorbě a usazování nečistot. Nečistoty odstraníme z nejrůznějších povrchů, a to kvalitně a efektivně, ale zároveň šetrně.

Čištění a nátěry fasád Zlín


Čištění a nátěry venkovách omítek a fasád

Trápí vás znečištěná omítka, ať už organickými nebo atmosférickými nečistotami? Obraťte se na firmu St.P.Falco, s.r.o. Zlín, která je specialistou na čištění a nátěry fasád, ale také čištění střech a odstranění graffiti. Pomocí speciálních certifikovaných chemických prostředků a díky bohatým zkušenostem se postaráme o hezký vzhled fasády vašeho domu, ale také o ochranu objektu a vaše zdravé bydlení.

Mezi naše spokojené zákazníky patří majitelé rodinných domů, vlastníci panelových a činžovních domů, průmyslových i komerčních objektů, ale také školy a obce. Přidejte se k nim i vy a využijte služby firmy St.P.Falco, s.r.o..

Čištění a nátěry venkovních omítek, čištění střechVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.kurfurst.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Čištění fasád, střech a zámkové dlažby vede nejen ke zvýšení estetické hodnoty

Čištění fasád, střech a zámkové dlažby vede nejen ke zvýšení estetické hodnoty

Střechy, fasády i zámkové dlažby mají jednu společnou vlastnost – snadno se zašpiní a po nějaké době zajdou. To vede nejen k výraznému zhoršení vzhledu daného objektu, ale také ke zhoršení kvality bydlení a omezení životnosti materiálu. Společnost Čištění fasád Zlín se čištěním objektů a stavebním pracím věnuje od roku 1997 (tehdy pod jménem Robert Kurfürst jako fyzická osoba). Dnes patří mezi profesionální subjekty, které se postarají o čištění objektů různých typů, od rodinných domů až po velké výškové budovy.

Vydáno 26.08.2015
Profesionální čištění fasád se zárukou a prevencí na 5 let

Profesionální čištění fasád se zárukou a prevencí na 5 let

Chcete zvýšit estetickou hodnotu svého objektu? Nasnadě je profesionální chemické čištění, díky kterému dosáhnete původního vzhledu podkladu. Chemické čištění fasád navíc přispěje ke zlepšení úrovně bydlení a současně zvýší životnost fasády i střešní krytiny. Zlínská společnost, která čištění kvalitními profesionálními prostředky poskytuje, provede v případě potřeby i drobné zednické práce nebo odstraní graffiti.

Vydáno 13.09.2016
Specialista na čištění a ochranu povrchů, výškové práce i celou řadu stavebních prací

Specialista na čištění a ochranu povrchů, výškové práce i celou řadu stavebních prací

Hledáte kvalitní služby v oblasti čištění a oprav povrchů staveb i jejich vnitřních částí? Obraťte se na odborníky ze společnosti Čištění fasád Zlín, kteří díky dlouholeté praxi dokáží zajistit komplexní servis v případě zakázky jakéhokoli rozsahu.

Vydáno 02.04.2014Vydáno 18.01.2017
321 Zhlédnutí
Topováno 25.02.2020

Čištění a ochrana fasád

Čištění a ochrana fasád

Čištění fasád domů a ochrana před znečištěním a vlhkostí

Čištění střech a nátěry podbití

Čištění střech a nátěry podbití

Čištění střech a prevence znečištění ochrannými prostředky, nátěry podbití

Antigraffiti servis

Antigraffiti servis

Antigraffiti servis – odstranění graffiti z povrchů, použití ochranných prostředků