Odstranění špíny, plísně, mechu z fasády, omítek, ze střech-čištění chemickými prostředky

ČISTÍRNA FASÁD s.r.o. Chemické čištění fasád, střech Zlín

Odstranění špíny, plísně, mechu z fasády, omítek, ze střech-čištění chemickými prostředky

Specialista na čištění a ochranu povrchů, výškové práce i celou řadu stavebních prací

Hledáte kvalitní služby v oblasti čištění a oprav povrchů staveb i jejich vnitřních částí? Obraťte se na odborníky ze společnosti Čištění fasád Zlín, kteří díky dlouholeté praxi dokáží zajistit komplexní servis v případě zakázky jakéhokoli rozsahu.

Čištění fasád Zlín: ochrana a čištění povrchů

Čištění fasád Zlín: nejen údržba a opravy částí staveb

Hlavní předmětem činnosti společnosti Čištění fasád Zlín je poskytování komplexních služeb v oblasti ochrany a čištění fasád a dalších stavebních povrchů, ale portfolio služeb je daleko širší. Jsme specialisty na údržbu a opravy vnějších i vnitřních částí staveb, práce ve výškách za použití horolezecké techniky, bourací práce, montáž ocelových konstrukcí a řadu dalších stavebních prací či činností spojených s údržbou a rekonstrukcemi.

Na základě mnohaletých zkušeností jsme připraveni navrhnout klientovi optimální technologické řešení za dobrou cenu a realizaci ve velmi krátkém termínu k jeho plné spokojenosti. Abychom se mohli za každých okolností přizpůsobit nejmodernějším metodám, technologiím i materiálům, jsou naši pracovníci pravidelně proškolováni, a tedy plně způsobilí i pro náročné realizace zakázek.


Ochrana a čištění povrchů

Aby si různé druhy povrchů staveb zachovaly nejen správnou funkčnost a dlouhou životnost, ale i estetickou hodnotu, je třeba o ně správně pečovat. Ať už jde o fasády s omítkou, obklady, hliníkové, skleněné nebo z jakýchkoli jiných materiálů, postaráme se o jejich dokonalé vyčištění a ochranu speciálními nátěry před vnějšími vlivy. Práce ve výškách s použitím horolezecké techniky pro nás není žádný problém. Rovněž realizujeme čištění fotovoltaických panelů, impregnace střešní krytiny, odklízení sněhu ze střech a další práce dle individuálních požadavků.

Čištění fasád a ochrana povrchů Zlín


Stavební práce a rekonstrukce

Kromě ochrany a čištění povrchů realizujeme také široké spektrum stavebních prací, například bourací práce, demontáž konstrukcí a komínů, opravy fasád, balkonů, okapů, hromosvodů či střech, nátěry podlah, montáž ocelových konstrukcí, tmelení spár v panelových domech a mnoho dalších úkonů. Pokud jste ve výčtu stavebních prací a rekonstrukcí nenašli řešení svého problému, neváhejte se na nás obrátit s dotazem.


Obraťte se na zkušené odborníky ze společnosti Čištění fasád Zlín

Dlouholeté zkušenosti, kvalifikovaní pracovníci, spolupráce s renomovanými dodavateli, časová flexibilita a rychlost realizace jsou hlavními přednostmi firmy Čištění fasád Zlín, která vždy nabídne nejvýhodnější řešení vašeho problému.

Čistění fasády - nezávazná poptávka a kalkulace


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kurfurst.cz/

Vydáno 02.04.2014
523 Zhlédnutí
Topováno 10.02.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení

Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení
Venkovní omítky a fasády všech domů se postupem času zanáší nejrůznějšími nečistotami. Poradit si s nimi dokáže firma Čištění fasád Zlín, která provádí čištění venkovních omítek od atmosférických i organických nečistot ve Zlíně a okolí. Díky důkladnému vyčištění zvýšíme estetickou hodnotu objektu a ...

Profesionální čištění fasád se zárukou a prevencí na 5 let

Profesionální čištění fasád se zárukou a prevencí na 5 let
Chcete zvýšit estetickou hodnotu svého objektu? Nasnadě je profesionální chemické čištění, díky kterému dosáhnete původního vzhledu podkladu. Chemické čištění fasád navíc přispěje ke zlepšení úrovně bydlení a současně zvýší životnost fasády i střešní krytiny. Zlínská společnost, která čištění ...

Čištění fasád, střech a zámkové dlažby vede nejen ke zvýšení estetické hodnoty

Čištění fasád, střech a zámkové dlažby vede nejen ke zvýšení estetické hodnoty
Střechy, fasády i zámkové dlažby mají jednu společnou vlastnost – snadno se zašpiní a po nějaké době zajdou. To vede nejen k výraznému zhoršení vzhledu daného objektu, ale také ke zhoršení kvality bydlení a omezení životnosti materiálu. Společnost Čištění fasád Zlín se čištěním objektů a stavebním ...
PODSTRÁNKY

Čištění a ochrana fasád

Čištění a ochrana fasád
Čištění fasád domů a ochrana před znečištěním a vlhkostí

Čištění střech a nátěry podbití

Čištění střech a nátěry podbití
Čištění střech a prevence znečištění ochrannými prostředky, nátěry podbití

Antigraffiti servis

Antigraffiti servis
Antigraffiti servis – odstranění graffiti z povrchů, použití ochranných prostředků
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ČISTÍRNA FASÁD s.r.o. Chemické čištění fasád, střech Zlín
WEBOVÁ STRÁNKA
ČISTÍRNA FASÁD s.r.o.
www.kurfurst.cz
Adresa

Adresa

nám. T. G. Masaryka 1281
Zlín 760 01

mail@kurfurst.cz
+420 607 213 555


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramwww.ceskaporadna.czARES
captcha