Chemické čištění fasády, ochranné nátěry fasády proti nečistotám

Čištění fasád Zlín FAIRA s.r.o.

Chemické čištění fasády, ochranné nátěry fasády proti nečistotám

Čištění fasád Zlín
FAIRA s.r.o.
Specialista na čištění a ochranu povrchů, výškové práce i celou řadu stavebních prací

Hledáte kvalitní služby v oblasti čištění a oprav povrchů staveb i jejich vnitřních částí? Obraťte se na odborníky ze společnosti Čištění fasád Zlín, kteří díky dlouholeté praxi dokáží zajistit komplexní servis v případě zakázky jakéhokoli rozsahu.

Čištění fasád Zlín: ochrana a čištění povrchů

Čištění fasád Zlín: nejen údržba a opravy částí staveb

Hlavní předmětem činnosti společnosti Čištění fasád Zlín je poskytování komplexních služeb v oblasti ochrany a čištění fasád a dalších stavebních povrchů, ale portfolio služeb je daleko širší. Jsme specialisty na údržbu a opravy vnějších i vnitřních částí staveb, práce ve výškách za použití horolezecké techniky, bourací práce, montáž ocelových konstrukcí a řadu dalších stavebních prací či činností spojených s údržbou a rekonstrukcemi.

Na základě mnohaletých zkušeností jsme připraveni navrhnout klientovi optimální technologické řešení za dobrou cenu a realizaci ve velmi krátkém termínu k jeho plné spokojenosti. Abychom se mohli za každých okolností přizpůsobit nejmodernějším metodám, technologiím i materiálům, jsou naši pracovníci pravidelně proškolováni, a tedy plně způsobilí i pro náročné realizace zakázek.


Ochrana a čištění povrchů

Aby si různé druhy povrchů staveb zachovaly nejen správnou funkčnost a dlouhou životnost, ale i estetickou hodnotu, je třeba o ně správně pečovat. Ať už jde o fasády s omítkou, obklady, hliníkové, skleněné nebo z jakýchkoli jiných materiálů, postaráme se o jejich dokonalé vyčištění a ochranu speciálními nátěry před vnějšími vlivy. Práce ve výškách s použitím horolezecké techniky pro nás není žádný problém. Rovněž realizujeme čištění fotovoltaických panelů, impregnace střešní krytiny, odklízení sněhu ze střech a další práce dle individuálních požadavků.

Čištění fasád a ochrana povrchů Zlín


Stavební práce a rekonstrukce

Kromě ochrany a čištění povrchů realizujeme také široké spektrum stavebních prací, například bourací práce, demontáž konstrukcí a komínů, opravy fasád, balkonů, okapů, hromosvodů či střech, nátěry podlah, montáž ocelových konstrukcí, tmelení spár v panelových domech a mnoho dalších úkonů. Pokud jste ve výčtu stavebních prací a rekonstrukcí nenašli řešení svého problému, neváhejte se na nás obrátit s dotazem.


Obraťte se na zkušené odborníky ze společnosti Čištění fasád Zlín

Dlouholeté zkušenosti, kvalifikovaní pracovníci, spolupráce s renomovanými dodavateli, časová flexibilita a rychlost realizace jsou hlavními přednostmi firmy Čištění fasád Zlín, která vždy nabídne nejvýhodnější řešení vašeho problému.

Čistění fasády - nezávazná poptávka a kalkulaceVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.kurfurst.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení

Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení

Venkovní omítky a fasády všech domů se postupem času zanáší nejrůznějšími nečistotami. Poradit si s nimi dokáže firma Čištění fasád Zlín, která provádí čištění venkovních omítek od atmosférických i organických nečistot ve Zlíně a okolí. Díky důkladnému vyčištění zvýšíme estetickou hodnotu objektu a vrátíme podkladu původní vzhled. Zlepšíme úroveň zdravého bydlení a navíc prodloužíme životnost fasád a střech.

Vydáno 18.01.2017
Čištění fasád, střech a zámkové dlažby vede nejen ke zvýšení estetické hodnoty

Čištění fasád, střech a zámkové dlažby vede nejen ke zvýšení estetické hodnoty

Střechy, fasády i zámkové dlažby mají jednu společnou vlastnost – snadno se zašpiní a po nějaké době zajdou. To vede nejen k výraznému zhoršení vzhledu daného objektu, ale také ke zhoršení kvality bydlení a omezení životnosti materiálu. Společnost Čištění fasád Zlín se čištěním objektů a stavebním pracím věnuje od roku 1997 (tehdy pod jménem Robert Kurfürst jako fyzická osoba). Dnes patří mezi profesionální subjekty, které se postarají o čištění objektů různých typů, od rodinných domů až po velké výškové budovy.

Vydáno 26.08.2015
Profesionální čištění fasád se zárukou a prevencí na 5 let

Profesionální čištění fasád se zárukou a prevencí na 5 let

Chcete zvýšit estetickou hodnotu svého objektu? Nasnadě je profesionální chemické čištění, díky kterému dosáhnete původního vzhledu podkladu. Chemické čištění fasád navíc přispěje ke zlepšení úrovně bydlení a současně zvýší životnost fasády i střešní krytiny. Zlínská společnost, která čištění kvalitními profesionálními prostředky poskytuje, provede v případě potřeby i drobné zednické práce nebo odstraní graffiti.

Vydáno 13.09.2016Vydáno 02.04.2014
509 Zhlédnutí
Topováno 10.02.2017

Čištění a ochrana fasád

Čištění a ochrana fasád

Čištění fasád domů a ochrana před znečištěním a vlhkostí

Čištění střech a nátěry podbití

Čištění střech a nátěry podbití

Čištění střech a prevence znečištění ochrannými prostředky, nátěry podbití

Antigraffiti servis

Antigraffiti servis

Antigraffiti servis – odstranění graffiti z povrchů, použití ochranných prostředků