Nátěry, čištění konstrukcí, fasád a střech ve výškách

Čištění fasád Zlín FAIRA pharmaceuticals s.r.o.

Nátěry, čištění konstrukcí, fasád a střech ve výškách

Specialista na čištění a ochranu povrchů, výškové práce i celou řadu stavebních prací

Hledáte kvalitní služby v oblasti čištění a oprav povrchů staveb i jejich vnitřních částí? Obraťte se na odborníky ze společnosti Čištění fasád Zlín, kteří díky dlouholeté praxi dokáží zajistit komplexní servis v případě zakázky jakéhokoli rozsahu.

Čištění fasád Zlín: ochrana a čištění povrchů

Čištění fasád Zlín: nejen údržba a opravy částí staveb

Hlavní předmětem činnosti společnosti Čištění fasád Zlín je poskytování komplexních služeb v oblasti ochrany a čištění fasád a dalších stavebních povrchů, ale portfolio služeb je daleko širší. Jsme specialisty na údržbu a opravy vnějších i vnitřních částí staveb, práce ve výškách za použití horolezecké techniky, bourací práce, montáž ocelových konstrukcí a řadu dalších stavebních prací či činností spojených s údržbou a rekonstrukcemi.

Na základě mnohaletých zkušeností jsme připraveni navrhnout klientovi optimální technologické řešení za dobrou cenu a realizaci ve velmi krátkém termínu k jeho plné spokojenosti. Abychom se mohli za každých okolností přizpůsobit nejmodernějším metodám, technologiím i materiálům, jsou naši pracovníci pravidelně proškolováni, a tedy plně způsobilí i pro náročné realizace zakázek.


Ochrana a čištění povrchů

Aby si různé druhy povrchů staveb zachovaly nejen správnou funkčnost a dlouhou životnost, ale i estetickou hodnotu, je třeba o ně správně pečovat. Ať už jde o fasády s omítkou, obklady, hliníkové, skleněné nebo z jakýchkoli jiných materiálů, postaráme se o jejich dokonalé vyčištění a ochranu speciálními nátěry před vnějšími vlivy. Práce ve výškách s použitím horolezecké techniky pro nás není žádný problém. Rovněž realizujeme čištění fotovoltaických panelů, impregnace střešní krytiny, odklízení sněhu ze střech a další práce dle individuálních požadavků.

Čištění fasád a ochrana povrchů Zlín


Stavební práce a rekonstrukce

Kromě ochrany a čištění povrchů realizujeme také široké spektrum stavebních prací, například bourací práce, demontáž konstrukcí a komínů, opravy fasád, balkonů, okapů, hromosvodů či střech, nátěry podlah, montáž ocelových konstrukcí, tmelení spár v panelových domech a mnoho dalších úkonů. Pokud jste ve výčtu stavebních prací a rekonstrukcí nenašli řešení svého problému, neváhejte se na nás obrátit s dotazem.


Obraťte se na zkušené odborníky ze společnosti Čištění fasád Zlín

Dlouholeté zkušenosti, kvalifikovaní pracovníci, spolupráce s renomovanými dodavateli, časová flexibilita a rychlost realizace jsou hlavními přednostmi firmy Čištění fasád Zlín, která vždy nabídne nejvýhodnější řešení vašeho problému.

Čistění fasády - nezávazná poptávka a kalkulace


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kurfurst.cz/

Vydáno 02.04.2014
514 Zhlédnutí
Topováno 10.02.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Čištění fasád, střech a zámkové dlažby vede nejen ke zvýšení estetické hodnoty

Čištění fasád, střech a zámkové dlažby vede nejen ke zvýšení estetické hodnoty
Střechy, fasády i zámkové dlažby mají jednu společnou vlastnost – snadno se zašpiní a po nějaké době zajdou. To vede nejen k výraznému zhoršení vzhledu daného objektu, ale také ke zhoršení kvality bydlení a omezení životnosti materiálu. Společnost Čištění fasád Zlín se čištěním objektů a stavebním ...

Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení

Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení
Venkovní omítky a fasády všech domů se postupem času zanáší nejrůznějšími nečistotami. Poradit si s nimi dokáže firma Čištění fasád Zlín, která provádí čištění venkovních omítek od atmosférických i organických nečistot ve Zlíně a okolí. Díky důkladnému vyčištění zvýšíme estetickou hodnotu objektu a ...

Profesionální čištění fasád se zárukou a prevencí na 5 let

Profesionální čištění fasád se zárukou a prevencí na 5 let
Chcete zvýšit estetickou hodnotu svého objektu? Nasnadě je profesionální chemické čištění, díky kterému dosáhnete původního vzhledu podkladu. Chemické čištění fasád navíc přispěje ke zlepšení úrovně bydlení a současně zvýší životnost fasády i střešní krytiny. Zlínská společnost, která čištění ...
PODSTRÁNKY

Čištění a ochrana fasád

Čištění a ochrana fasád
Čištění fasád domů a ochrana před znečištěním a vlhkostí

Čištění střech a nátěry podbití

Čištění střech a nátěry podbití
Čištění střech a prevence znečištění ochrannými prostředky, nátěry podbití

Antigraffiti servis

Antigraffiti servis
Antigraffiti servis – odstranění graffiti z povrchů, použití ochranných prostředků
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Čištění fasád Zlín FAIRA pharmaceuticals s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Čištění fasád Zlín
www.kurfurst.cz
Adresa

Adresa

Náves 19
Pohořelice 763 61

mail@kurfurst.cz
+420 607 213 555


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramwww.cisteni-drevene-fasady.czARES
captcha