Čištění fasád domů a ochrana před znečištěním a vlhkostí

ČISTÍRNA FASÁD s.r.o. Chemické čištění fasád, střech Zlín

Čištění fasád domů a ochrana před znečištěním a vlhkostí

Čištění fasád, střech a zámkové dlažby vede nejen ke zvýšení estetické hodnoty

Střechy, fasády i zámkové dlažby mají jednu společnou vlastnost – snadno se zašpiní a po nějaké době zajdou. To vede nejen k výraznému zhoršení vzhledu daného objektu, ale také ke zhoršení kvality bydlení a omezení životnosti materiálu. Společnost Čištění fasád Zlín se čištěním objektů a stavebním pracím věnuje od roku 1997 (tehdy pod jménem Robert Kurfürst jako fyzická osoba). Dnes patří mezi profesionální subjekty, které se postarají o čištění objektů různých typů, od rodinných domů až po velké výškové budovy.

chemické čištění fasády - stav před a po

Čištění fasád a dalších stavebních povrchů

Jednou z hlavních činností společnosti je čištění fasád, ale také čištění střech a zámkové dlažby. Nečistoty lze odstranit prakticky z jakéhokoliv materiálu, od omítek přes obklady až po hliníkové fasády. Objekty se čistí od prachu a sazí, ale také od organických nečistot – plísní, řas či mechů. Čištění fasád a dalších povrchů tak vede k výraznému snížení zdravotních rizik, které mohou způsobit plísně či řasy.

Vyhledávanou činností je v současnosti také čištění graffiti, které se bohužel na fasádě objeví z ničeho nic. Vyčistit fasádu s graffiti svépomocí je takřka nemožné, společnost Čištění fasád Zlín si s tím však hravě poradí. Také čištění střech a čištění zámkové dlažby je velmi vyhledávané, tyto prostory jsou totiž těžko přístupné a obzvláště při čištění střech je vyžadováno odborné jištění a schopnost práce ve výškách.

Čištění fasád oceníte nejen po zásahu vandalů


Ochrana před opětovným znečištěním

Samotný proces čištění střech, fasád a dlažeb je sice velmi důležitý, aby však nedocházelo k opětovnému zašpinění, je společnost schopna provést preventivní opatření. Střechy i fasády lze chránit fungicidními, hydrofobními či oleofobními prostředky. Tím je riziko opětovného zašpinění sníženo na minimum.


Více než jen čištění fasád a dalších objektů

Rozsah služeb společnosti Čištění fasád Zlín je však mnohem širší, nezahrnuje jen samotné čištění střech, fasád a dlažby. V zimním období se podílí na profesionálním bezpečném odstraňování sněhu ze střech, zajišťuje také drobné opravy fasád a střech, provádí nátěry. Nedílnou součástí nabízených služeb je mytí oken či čištění v průmyslových provozech.

Čištění fasád a dalších prostor vede ke zvýšení estetické hodnoty objektu, také ke zlepšení zdravého bydlení, prodloužení životnosti fasád a střech a také k ochraně životního prostředí. Pokud i vy disponujete objektem, který by stál za vyčištění, neváhejte a obraťte se na zmiňovanou společnost.

Čištění střech, fasád a dlažby od profesionálů


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kurfurst.cz/

Vydáno 26.08.2015
944 Zhlédnutí
Topováno 02.11.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení

Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení
Venkovní omítky a fasády všech domů se postupem času zanáší nejrůznějšími nečistotami. Poradit si s nimi dokáže firma Čištění fasád Zlín, která provádí čištění venkovních omítek od atmosférických i organických nečistot ve Zlíně a okolí. Díky důkladnému vyčištění zvýšíme estetickou hodnotu objektu a ...

Profesionální čištění fasád se zárukou a prevencí na 5 let

Profesionální čištění fasád se zárukou a prevencí na 5 let
Chcete zvýšit estetickou hodnotu svého objektu? Nasnadě je profesionální chemické čištění, díky kterému dosáhnete původního vzhledu podkladu. Chemické čištění fasád navíc přispěje ke zlepšení úrovně bydlení a současně zvýší životnost fasády i střešní krytiny. Zlínská společnost, která čištění ...

Specialista na čištění a ochranu povrchů, výškové práce i celou řadu stavebních prací

Specialista na čištění a ochranu povrchů, výškové práce i celou řadu stavebních prací
Hledáte kvalitní služby v oblasti čištění a oprav povrchů staveb i jejich vnitřních částí? Obraťte se na odborníky ze společnosti Čištění fasád Zlín, kteří díky dlouholeté praxi dokáží zajistit komplexní servis v případě zakázky jakéhokoli rozsahu.
PODSTRÁNKY

Čištění a ochrana fasád

Čištění a ochrana fasád
Čištění fasád domů a ochrana před znečištěním a vlhkostí

Čištění střech a nátěry podbití

Čištění střech a nátěry podbití
Čištění střech a prevence znečištění ochrannými prostředky, nátěry podbití

Antigraffiti servis

Antigraffiti servis
Antigraffiti servis – odstranění graffiti z povrchů, použití ochranných prostředků
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ČISTÍRNA FASÁD s.r.o. Chemické čištění fasád, střech Zlín
WEBOVÁ STRÁNKA
ČISTÍRNA FASÁD s.r.o.
www.kurfurst.cz
Adresa

Adresa

nám. T. G. Masaryka 1281
Zlín 760 01

mail@kurfurst.cz
+420 607 213 555


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramwww.ceskaporadna.czARES
captcha