Odstranění graffiti z fasády, plotu, auta - antigraffiti servis

Čištění fasád Zlín FAIRA pharmaceuticals s.r.o.

Odstranění graffiti z fasády, plotu, auta - antigraffiti servis

Čištění fasád, střech a zámkové dlažby vede nejen ke zvýšení estetické hodnoty

Střechy, fasády i zámkové dlažby mají jednu společnou vlastnost – snadno se zašpiní a po nějaké době zajdou. To vede nejen k výraznému zhoršení vzhledu daného objektu, ale také ke zhoršení kvality bydlení a omezení životnosti materiálu. Společnost Čištění fasád Zlín se čištěním objektů a stavebním pracím věnuje od roku 1997 (tehdy pod jménem Robert Kurfürst jako fyzická osoba). Dnes patří mezi profesionální subjekty, které se postarají o čištění objektů různých typů, od rodinných domů až po velké výškové budovy.

chemické čištění fasády - stav před a po

Čištění fasád a dalších stavebních povrchů

Jednou z hlavních činností společnosti je čištění fasád, ale také čištění střech a zámkové dlažby. Nečistoty lze odstranit prakticky z jakéhokoliv materiálu, od omítek přes obklady až po hliníkové fasády. Objekty se čistí od prachu a sazí, ale také od organických nečistot – plísní, řas či mechů. Čištění fasád a dalších povrchů tak vede k výraznému snížení zdravotních rizik, které mohou způsobit plísně či řasy.

Vyhledávanou činností je v současnosti také čištění graffiti, které se bohužel na fasádě objeví z ničeho nic. Vyčistit fasádu s graffiti svépomocí je takřka nemožné, společnost Čištění fasád Zlín si s tím však hravě poradí. Také čištění střech a čištění zámkové dlažby je velmi vyhledávané, tyto prostory jsou totiž těžko přístupné a obzvláště při čištění střech je vyžadováno odborné jištění a schopnost práce ve výškách.

Čištění fasád oceníte nejen po zásahu vandalů


Ochrana před opětovným znečištěním

Samotný proces čištění střech, fasád a dlažeb je sice velmi důležitý, aby však nedocházelo k opětovnému zašpinění, je společnost schopna provést preventivní opatření. Střechy i fasády lze chránit fungicidními, hydrofobními či oleofobními prostředky. Tím je riziko opětovného zašpinění sníženo na minimum.


Více než jen čištění fasád a dalších objektů

Rozsah služeb společnosti Čištění fasád Zlín je však mnohem širší, nezahrnuje jen samotné čištění střech, fasád a dlažby. V zimním období se podílí na profesionálním bezpečném odstraňování sněhu ze střech, zajišťuje také drobné opravy fasád a střech, provádí nátěry. Nedílnou součástí nabízených služeb je mytí oken či čištění v průmyslových provozech.

Čištění fasád a dalších prostor vede ke zvýšení estetické hodnoty objektu, také ke zlepšení zdravého bydlení, prodloužení životnosti fasád a střech a také k ochraně životního prostředí. Pokud i vy disponujete objektem, který by stál za vyčištění, neváhejte a obraťte se na zmiňovanou společnost.

Čištění střech, fasád a dlažby od profesionálů


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kurfurst.cz/

Vydáno 26.08.2015
907 Zhlédnutí
Topováno 03.11.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení

Čištění venkovních omítek Zlín: Čisté a zdravé bydlení
Venkovní omítky a fasády všech domů se postupem času zanáší nejrůznějšími nečistotami. Poradit si s nimi dokáže firma Čištění fasád Zlín, která provádí čištění venkovních omítek od atmosférických i organických nečistot ve Zlíně a okolí. Díky důkladnému vyčištění zvýšíme estetickou hodnotu objektu a ...

Profesionální čištění fasád se zárukou a prevencí na 5 let

Profesionální čištění fasád se zárukou a prevencí na 5 let
Chcete zvýšit estetickou hodnotu svého objektu? Nasnadě je profesionální chemické čištění, díky kterému dosáhnete původního vzhledu podkladu. Chemické čištění fasád navíc přispěje ke zlepšení úrovně bydlení a současně zvýší životnost fasády i střešní krytiny. Zlínská společnost, která čištění ...

Specialista na čištění a ochranu povrchů, výškové práce i celou řadu stavebních prací

Specialista na čištění a ochranu povrchů, výškové práce i celou řadu stavebních prací
Hledáte kvalitní služby v oblasti čištění a oprav povrchů staveb i jejich vnitřních částí? Obraťte se na odborníky ze společnosti Čištění fasád Zlín, kteří díky dlouholeté praxi dokáží zajistit komplexní servis v případě zakázky jakéhokoli rozsahu.
PODSTRÁNKY

Čištění a ochrana fasád

Čištění a ochrana fasád
Čištění fasád domů a ochrana před znečištěním a vlhkostí

Čištění střech a nátěry podbití

Čištění střech a nátěry podbití
Čištění střech a prevence znečištění ochrannými prostředky, nátěry podbití

Antigraffiti servis

Antigraffiti servis
Antigraffiti servis – odstranění graffiti z povrchů, použití ochranných prostředků
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Čištění fasád Zlín FAIRA pharmaceuticals s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Čištění fasád Zlín
www.kurfurst.cz
Adresa

Adresa

Náves 19
Pohořelice 763 61

mail@kurfurst.cz
+420 607 213 555


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramwww.cisteni-drevene-fasady.czARES
captcha