Výroba, dodávka a montáž kvalitních plastových oken z  REHAU-profilů

IVAPLAST s.r.o. Ivančice

Výroba, dodávka a montáž kvalitních plastových oken z REHAU-profilů

IVAPLAST s.r.o. Ivančice
Střešní okna a zimní zahrady pro maximální komfort bydlení

Střešní okna stejně jako zimní zahrady jsou důležité nejen z hlediska svých izolačních vlastností. Jsou významným estetickým i funkčním prvkem každého bydlení. Kvalitní střešní okna i zimní zahrady přináší interiérovým i exteriérovým prostorům oživující prvek, který se navíc pyšní mnohaletou životností. Společnost IVAPLAST s.r.o., sídlící v Ivančicích u Brna, se zabývá mimo jiné právě výrobou, prodejem a montáží střešních plastových i dřevěných oken a zimních zahrad, které rozšíří obytnou plochu vašeho domu.

dřevěná zimní zahrada

Střešní plastová okna

V portfoliu produktů společnosti naleznete vysoce kvalitní střešní plastová okna s různým typem otevírání. Okna vynikají jednoduchým ovládáním pomocí kliky, která se nachází na spodním okraji křídla. Střešní plastová okna jsou vyrobena z vysoce kvalitního PVC se zvýšenou odolností průrazu, díky kterému excelují svou pevností a dlouhodobou životností. Střešní okna ROTO umožňují nastavení síly samozdvihu i dodatečné vycentrování křídla.

Zákazníci mají na výběr ze tří typů otevírání křídla. Kyvná křídla jsou ideální do prostorů, ve kterých je na prvním místě dostatečný přístup světla. Dalším typem otevírání je kombinace výsuvně kyvného křídla, které se otáčí v horní třetině otvoru a poskytuje větší volnost pohybu než klasická kyvná křídla. Posledním typem je křídlo výklopné/kyvné, které umožňuje otevírání v poloze vyklápěcí i kyvné.

Poloha vyklápění umožňuje uživatelům naprostou volnost pohybu, v kyvné poloze pak umožňuje maximální přístup světla. U všech typů střešních plastových oken si klient vybírá mezi standardním izolačním dvousklem a dvouskly AlpineStart a AlpineKlima se zvýšenými izolačními vlastnostmi.

Plastová střešní okna v provedení s kombinovaným způsobem otevírání


Dřevěná střešní okna

Kromě oken z kvalitního PVC jsou k dispozici i dřevěná střešní okna v kyvném provedení. Rám je vyroben ze severské borovice s vysoce kvalitní impregnací bez použití formaldehydu. Dřevěná střešní okna jsou vybavena vnějším oplechováním, tříbodovým uzavíráním a ve standardní výbavě obsahují bezpečností parozábranou folii. Okna tohoto typu jsou zasklena tepelně izolačním dvojsklem AlpineStart “5“.


Zimní zahrady

Rádi byste rozšířili obytnou plochu svého domu? Ideálním řešením je realizace zimní zahrady. Společnost IVAPLAST má bohaté zkušenosti s návrhem a realizací zimních zahrad v Ivančicích, Brně i dalších městech. Zimní zahrady dodává a montuje v nejrůznějších provedeních podle konkrétních přání zákazníka. Velký důraz klade na technické i estetické detaily, které vedou k naprosté dokonalosti provedení. Společnost se postará o kompletní servis od konzultace a poradenství přes návrh řešení a přípravu projektu až po vlastní realizaci.

Rozsah nabízených služeb společnosti je opravdu pestrý. Již 20 let plní přání svých klientů nejen v oblasti střešních oken a zimních zahrad, ale rovněž plastových oken, vchodových a interiérových dveří či okenních doplňků.

Zimní zahrady podle konkrétních přání a požadavků klientaVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.ivaplast.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Výroba plastových oken s trojsklem Pohořelice, Ivančice, Moravský Krumlov

Výroba plastových oken s trojsklem Pohořelice, Ivančice, Moravský Krumlov

Okna patří k základnímu a velice důležitému vybavení každého domu, bytu, firemního či jiného objektu. Důležitá je nejen kvalita a cena, ale také zabezpečení, design a prvky, které vedou k dlouhé životnosti oken. Pokud hledáte vše a ještě něco navíc, tak vsaďte na plastová okna s trojsklem od výrobce IVAPLAST s.r.o. Ivančice.

Vydáno 13.05.2018
Vchodové i interiérové dveře z odolných materiálů

Vchodové i interiérové dveře z odolných materiálů

Přejete si cítit se doma v bezpečí? V tom případě si pořiďte kvalitní vchodové dveře. Vstup do domu by neměl pouze dobře vypadat, musí i splňovat svůj hlavní účel – nevpustit žádného nezvaného hosta. Firma IVAPLAST s.r.o. Ivančice vám zajistí takové dveře s perfektním vzhledem, na které se můžete spolehnout.

Vydáno 08.02.2017
Plastová okna a okenní doplňky s důrazem na kvalitu a příznivou cenu

Plastová okna a okenní doplňky s důrazem na kvalitu a příznivou cenu

Společnost IVAPLAST s.r.o. se sídlem v Ivančicích u Brna se již 20 let zabývá výrobou, montáží a poradenstvím v oblasti plastových oken a okenních doplňků. Svým klientům z Brna, Ivančic a dalších měst a krajů poskytuje nadstandardní přístup při výběru a montáži plastových oken, rovněž zajišťuje zaměření a poradenství na místě zdarma včetně bezplatného vypracování cenové kalkulace. Kromě samotné výroby a montáže zajistí demontáž starých oken, zednické práce, dopravu výrobků i odvoz odpadu.

Vydáno 17.02.2017Vydáno 13.02.2017
94 Zhlédnutí
Topováno 26.07.2017

Plastová okna, střešní okna

Plastová okna, střešní okna

Plastová okna z kvalitních profilů REHAU, střešní okna ROTO dřevěná i plastová

Zimní zahrady

Zimní zahrady

Zimní zahrady od návrhu a přípravy projektu až po kompletní realizaci

Interiérové a vchodové dveře

Interiérové a vchodové dveře

Interiérové a vchodové dveře v bohaté škále dekorů a barevných odstínů